Tel Awiw wydaje rozkaz ataku na Libię


‘Tel Aviv’s Command To Attack Libya

http://www.realzionistnews.com/?p=619

Brat Nathanael Kapner tłumaczenie Ola Gordon [transkrypcja filmu]

Rany, kto twoim zdaniem może być zaangażowany w wysiłki zmierzające do zabicia Kadafiego i kradzieży libijskiej ropy w drodze zmiany ustroju … ‚demokracja’ … i nałożenie wojny na inne suwerenne państwo?

Tak, syjonistyczni gangsterzy wygrali jeszcze raz, w dążeniu do stworzenia „Wielkiego Izraela,” którego celem jest rozszerzenie żydowskiej strefy wpływów w drodze na zachód, od Jerozolimy do Maroko.

Jeśli spojrzysz i przystawisz ucho, usłyszysz rozkazy idące prosto z Tel Awiwu.

Przywódca syjonistycznych podżegaczy wojennych, talmudyczny Żyd, senator Joseph Lieberman, pod koniec lutego zadzwonił z Tel Awiwu do Obamy, domagając się by marionetka w Białym Domu dostarczył broń libijskim rebeliantom, oraz ustanowił strefę zakazu lotów nad krajem.

W idealnej synchronizacji, pomocnicy Liebermana z synagogi zaangażowani w projekt New American Century, który przyniósł masową wojnę ludobójczą w Iraku, wysłali podobną wiadomość, list do Białego Domu żądający by Obama przygotował działania wojskowe w celu „obalenia” Kadafiego i „zakończenia” przemocy wobec ludności cywilnej.

A co z ludnością cywilną w Afganistanie i Pakistanie?

Podoba się czy nie, moi Amerykanie, neokonserwatyści wrócili.

I podoba się czy nie, tych żydowskich wampirów nic nie obchodzi „przemoc” wobec ludności cywilnej … po prostu zapytaj setki trupów i kalek, kobiety, mężczyzn i dzieci w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu.

Sygnatariuszami listu byli ci sami podejrzani, o tak samo „syjonistycznie” brzmiących nazwiskach: Wolfowitz – Abrams – Kristol – Kagan – Edelman. Jasne?

Te syjo-jastrzębie wygrały, wpychając się przez tylne drzwi w ONZ … który właśnie przyjął przygotowaną przez USA rezolucję, zezwalającą na wojnę z siłami Kadafiego, poprzez zamknięcie libijskiej przestrzeni powietrznej, celowo nie mówiącej czy ma to być inwazja lądowa i czy „tymczasowo” będą użyci żołnierze.

Rezolucja wzywa do wykorzystania „wszelkich niezbędnych środków,” co te syjo-bestie mogą interpretować w dowolny sposób.

Ostatecznie – jakie prawo ma ONZ czy inne państwo, do wypowiedzenia wojny suwerennemu państwu jak Libia, które … nie zagrażało żadnemu innemu państwu?

Cóż, to wszystko ma na celu zainstalowanie syjonistycznej marionetki w Libii, a następnie kradzież ogromnych zasobów libijskiej ropy naftowej.

Więc uważaj na żądzę krwi syjonistów, uwalniających naloty na wojsko Kadafiego i pałac prezydencki.

Ponadto, zwróć uwagę na „chirurgiczny” sposób usunięcia człowieka, który przewodził narodowi przez 42 lata.

Oznacza to ataki na libijską infrastrukturę, w celu wprowadzenia nielegalnej, zaaprobowanej przez ONZ strefy zakazu lotów.

Oznacza to większej liczby wojskowych ofiar na ziemi … i prawdopodobnie w powietrzu, gdy piloci USA i NATO zostaną zestrzeleni lub wzięci do niewoli.

Oznacza to większej liczby cywilnych ofiar śmiertelnych – przed czym w zeszłym tygodniu ostrzegła szefowa polityki zagranicznej UE – Lady Ashton.

A jeśli wygrają Tel Awiw i jego syjonistyczni agenci w Ameryce – zwiększy się eskalacja daleko poza to, co dzieje się w Libii obecnie – ostatniej ofierze syjonistycznego „rewizjonizmu” na Bliskim Wschodzie.

Ameryko, jesteś w niewoli syjonistycznych Żydów, którzy swobodnie używają gojowskiej krwi do osiągnięcia globalnej władzy.

I powiem to jeszcze raz, Ameryko, poddałaś się syjonistycznym panom i stanęłaś twardo po stronie fałszywej demokracji, tyranii i śmierci.

Jedna odpowiedź to “Tel Awiw wydaje rozkaz ataku na Libię”

  1. Kikka Says:

    Brat Nataniel: Syjoniści stoją za napaścią na Libię!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: