Zakazać Talmud jako mowę nienawiści


Ban the Talmud as hate speech

http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/02/ban-talmud-as-hate-speech.html

John Kaminski – 23.02.2007 tłumaczenie Ola Gordon

Powtarzajmy: ‚Widziałem twarz Big Brothera, jest Żydem’

„Powszechnie wiadomo, że Żyd w swojej naturalnej funkcji jako biologiczny pasożyt, musi nie tylko kontrolować myśli swego narodu-gospodarza, jeżeli ma przetrwać, ale musi również ustawić jego mentalność i zachować nadzór nad nim. Tak więc, Goje lub naród-gospodarz, jest uczony szacunku i posłuchu wobec mniejszego, słabszego organizmu pasożytniczego, który odbiera mu pokarm, czyniąc go chorym, i powoli go niszczy. Cała ta relacja gospodarz-pasożyt lekceważy najbardziej podstawowe prawa natury, instynkt przetrwania i samoobrony. Żyd, będąc liczbowo słabszy, musi, jeśli chce przetrwać, tresować gospodarza by tolerował jego obecność, w celu umożliwienia mu sprawowania kontroli nad gospodarzem” – Eustace Mullins

Główny Beatles John Lennon powiedział: „Im prawdziwsi się stajemy, tym bardziej nieprawdziwe staje się wszystko wokół nas”

Jako główny dowód na to, chciałbym po prostu powiedzieć … obserwuj, co się dzieje na świecie i porównuj to z kłamstwami, w które ludzie wierzą na temat tego, co się dzieje.

 „Nie uznajemy naszego zbiorowego szaleństwa, ponieważ nie tylko jest tak rozpowszechnione, ale dlatego, że jest tak oszałamiająco oczywiste. Wszystko co musimy zrobić, aby zobaczyć szaleństwo naszego gatunku, to otworzyć oczy i patrzeć na to, co robimy jeden drugiemu, na środowisko, od którego zależy nasze przetrwanie, i na siebie samych. Jakich innych dowodów zbiorowej psychozy potrzebujemy? Przyzwyczailiśmy się do naszego zbiorowego szaleństwa, myśląc o nim jako czymś ‚normalnym’, co jest samo w sobie wyrazem naszego szaleństwa”Paul Levy

Innymi słowy: „Kiedy opierasz całe życie na borykaniu się z rozpaczliwym kłamstwem i próbujesz wdrożyć to kłamstwo, szykujesz własną zgubę”Ernest Becker, The Denial of Death [Negowanie śmierci]

Będąc świadkami rosnącej częstotliwości deprawacji i zniszczenia wszystkiego wokół nas, musimy zadać, bardziej niż jakiekolwiek, następne pytanie: Czy nasze największe nadzieje są rzeczywiście prawdziwe, i jaki wpływ mają te urojone pragnienia na rzeczywistość konsensusu?

* * *

Czy nie chcesz zawsze wiedzieć co myślą o tobie inni?

Majmonides, czołowy średniowieczny autorytet żydowski, uczy w swojej Book of Knowledge [Księga wiedzy], że obowiązkiem Żyda jest eksterminacja „własnymi rękami niewiernych Żydów” takich jak Jezus z Nazaretu i jego uczniów …” jak pisze Izrael Szahak, autor Jewish History, Jewish Religion: The Weiight of Three Thousand Years.[Żydowska historia, żydowska religia: ciężar 3.000 lat].

Nieżyjący rabin Menachem Schneerson, którego ortodoksyjni Żydzi uważali za żywego Mesjasza, powiedział kiedyś: „ciało żydowskiej osoby różni się od ciała członków wszystkich innych narodów świata. Ciała Gojów są bezużyteczne. Różnica jest jeszcze większa w odniesieniu do duszy …. nie-żydowska dusza pochodzi z trzech sfer szatańskich, podczas gdy żydowska wywodzi się ze świętości”.

Żydowski propagandysta Elie Wiesel, którego żałosne kłamstwa na temat II w. św. zostały całkowicie obalone (to facet, który twierdził, że Niemcy wrzucali Żydów do basenów z płonącą benzyną, stąd termin „holokaust”) mówi, że Żydzi są rasą nadrzędną. „Wszystko co dotyczy nas jest inne. Żydzi są ontologicznie wyjątkowi.” (Czy ktoś zauważył, że jest to absolutnie szalona wypowiedź?)

Takie są prawdziwe wypowiedzi rzekomo prawdziwych ludzi w prawdziwym świecie. Są to wypowiedzi Żydów. Są to słowa, które czynią nasz świat nieprawdziwy i spowodowały tysiące niepotrzebnych kłopotów.

* * *
Autor Neil Postman wyjaśnia różnicę między dwoma szanowanymi pisarzami XX wieku – Aldousem Huxleyem i Georgem Orwellem, których straszne wizje totalitarnej przyszłości przewidują koniec indywidualnej wolności człowieka.

W przeciwieństwie do powszechnego przekonania nawet wśród wykształconych, Huxley i Orwell nie prognozowali tego samego. Orwell ostrzega, że pokona nas z zewnątrz nałożona opresja, a Huxley mówił, że nie potrzeba Big Brothera żeby pozbawić ludzi samodzielności, dojrzałości i historii. Według niego ludzie pokochają swoją opresję i będą podziwiać technologię pozbawiającą ich umiejętności myślenia.

Orwell obawiał się tych, którzy zakażą książki, zaś Huxley uważał, że nie było powodu zakazywania książek, gdyż nie będzie nikogo kto chciałby je czytać.

Huxley zauważył, że w 1984 Orwella „ludzie są kontrolowani przez zadawanie bólu. W Brave New World [Odważny nowy świat] Huxley mówił o kontrolowaniu ludzi poprzez bombardowanie ich przyjemnościami. Krótko mówiąc, według Orwella zniszczy nas to czego nienawidzimy, zaś według Huxleya zniszczy nas to co kochamy,” napisał Postman.

Jak widzimy w epoce po 11 IX, obie wersje już istnieją i prowadzą nas do zniszczenia. Nie chcemy spojrzeć w oczy konfrontującej nas prawdzie. A widoczne wydarzenia w żaden sposób nie przedstawiają prawdy o tym, co ma miejsce.

* * *

Próbą społeczno-politycznej debaty na początku XXI wieku jest tzw holokaust i jego wyzwanie dla wolności słowa na całym świecie. Wszyscy Żydzi na świecie bezwstydnie trąbią nową religię jako wyrytą w kamieniu wersję, dlaczego wszyscy powinni być mili dla nich, nawet jeśli biorą oni udział w spiskach i strategiach, które zdecydowanie nie są w najlepszym interesie nas wszystkich.

Setki ludzi w całej Europie, i wiele z reszty świata anglojęzycznego, uwięziono po prostu za wykazanie, że nie zgadzają się z oficjalną wersją tego, co się stało w Niemczech w czasie II wojny światowej.

W szczególności porwany przez rząd Ernst Zundel był więziony przez ponad cztery lata – dwa w Kanadzie, a teraz w Niemczech – bez procesu i bez żadnych zarzutów ponad to, co może być uznane za zbrodnie myśli. Kilka dni temu dano mu dodatkowo 5 lat więzienia za „zniesławienie pamięci zmarłych Żydów „ na rozprawie w Niemczech, z której nie zrobiono żadnego zapisu (by nie ujawniono żydowskiej strategii eliminowania wolności słowa).

W centrum tej burzy myśli jest kwestia, czy Niemcy zabili kogoś w komorach gazowych. Zundel i tysiące innych historyków rewizjonistów, zadają proste pytanie: Gdzie są dowody na istnienie komór gazowych w Auschwitz? Ale media, będąc własnością żydowskich przedsiębiorców, odmawiają nawet uznania tego pytania, a dzięki ich wpływowi na procesy polityczne w całym świecie zachodnim, rzeczywiście udało im się skryminalizować nawet próby beznamiętnego przeprowadzenia debaty publicznej.

W prawie wszystkich państwach Unii Europejskiej, w Australii i Nowej Zelandii, Kanadzie, a teraz nawet sprawa nowej ustawy toczy się w Stanach Zjednoczonych, nie można nawet otworzyć ust na ten temat, bez aresztowania i oskarżenia o „zbrodnię nienawiści”. Wielkim błędnym kołem w tej sprawie, które często obserwowano w procesach sądowych w Niemczech, jest to, że nie można nawet bronić się przed żydowską mentalnością, bo jeśli to zrobisz, zostaniesz oskarżony o nowe zbrodnie nienawiści, tylko za próbę bronienia się i ponownego poruszania problemu.

Więc ten nie do rozwiązania problem kojarzy mi się z Huxleyem i Orwellem i ich strasznymi przewidywaniami ponurej przyszłości. Wszyscy jesteśmy przerażeni tym, że nie możemy wyrażać naszych myśli. Wolność słowa nie zależy od niczego zapisanego, ani od Konstytucji Stanów Zjednoczonych, ani od Magna Carta, ani od żadnego innego dokumentu.

 Wolność słowa jest naturalnym prawem wolnych ludzi. Kiedy to się zabiera, nie jesteśmy wolni. Jak powiedział Thomas Jefferson: „Wolność słowa nie można ograniczać bez jej utraty”.

Gdyby mainstreamowa wersja wydarzeń II wojny światowej była naprawdę dokładna, nikt nie miałby potrzeby uchwalania praw do uciszania pytań o takich oczywistych rozbieżnościach w kwestii co jest fizycznie możliwe. Nikt nie musiałby uchwalać przepisów zabraniających dyskusji, gdyby to była prawda. Jeśli to jest prawdą, to byłoby oczywiste w publicznej dyskusji, a rewizjoniści byliby po prostu wyśmiani. Ale zamiast tego, umieszcza się ich w więzieniach w wielu częściach świata, nakazuje się im by nie dyskutowali na ten temat. Zastanówmy się, co to oznacza. Zobaczmy swoją wolność słowa odlatującą na skrzydłach dezinformacji.

Naprawdę niedorzecznym aspektem tej sytuacji jest to, co jest napisane w żydowskiej świętej księdze, Talmudzie, a w mniejszym stopniu, Torze (która jest również źródłem nauczania religii chrześcijańskiej, bo to jest to samo co Pięcioksiąg, lub pięć pierwszych ksiąg Starego Testamentu w Biblii). Te ohydne słowa są najgorszą na świecie zbrodnią nienawiści (wyłączając na chwilę rasistowską retorykę należących do Żydów nowojorskich gazet, lub rasistowskich działań kontrolowanego przez Żydów amerykańskiego rządu).

Księga, którą Żydzi udają czcić, Talmud, jest najbardziej patologiczną pornografią, jaką kiedykolwiek napisano.

Postaraj się nie oburzać przez chwilę. Zastanów się, co on mówi.

Wszystkie cytaty w tej części pochodzą ze źródeł żydowskich.

Spójrzmy na kilka zwrotów z Talmudu, (przekład z wersji niemieckiej), aby zrozumieć, dlaczego barbarzyńscy Chazarowie zainteresowali się nagle by zostać „wyznawcami Talmudu”, a może zrozumieć, dlaczego zawsze polowano na Żydów, wszędzie gdzie mieszkali. Czy może jest jakiś tego powód?

„Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim –ludzkie bydło) – (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a)

„Nie-Żydów stworzono by służyli Żydom jako niewolnicy” – (Midrasch Talpioth 225)

„Nie-Żydów należy się wystrzegać, nawet bardziej niż chore świnie” – (Orach Chaiim 57, 6a)

„Spółkowanie z nie-Żydami jest jak spółkowanie ze zwierzętami” – (Kethuboth 3b)

„Wskaźnik urodzeń nie-Żydów musi zostać znacznie obniżony” – (Zohar II, 4b)

„Wszędzie gdzie oni (Żydzi) sie pojawią, będą książętami panów” – (Sanhedrin 104a)

„Ja (Jahwe) czynię was (żydostwo) przodkiem narodów, czynię was wybranymi spośród narodów, czynię was królem narodów, czynię was kochanymi pośród narodów, czynię was najlepszymi pośród narodów, czynię was zaufanymi pośród narodów” – (Schabbat 105a)

„Żydzi zawsze próbowali oszukać nie-Żydów” – (Zohar I, 168a)

„Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” – (Babha Kama 113a)

„Dobytek Goyim jest jak pustynia bez właściciela, i każdy (Żyd) który go przejmie, posiadł go” -(Talmud IV/3/54b)

„Kiedy przyjdzie Mesjasz, wszyscy będą niewolnikami Żydów” – (Erubin 43b)

Pięknie, prawda? Czy niektórzy z was jeszcze wierzą, że „Protokoły” nie są żydowskie? http://www.clubconspiracy.com/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4340&start=0

Czy teraz rozumiesz? W Talmudzie są setki cytatów, które zmuszają mnie do wyrzucania w górę rąk i chce mi się wyć, że Ernsta Zundela i wielu innych oskarża się i prześladuje za „zbrodnie nienawiści”, a robią to ci sami ludzie, którzy aprobują wymienione wyżej koncepcje, które same w sobie są dużo gorszymi zbrodniami nienawiści, od tych, które Zundel mógł kiedykolwiek wymyślić w swoim najgorszym momencie.

Więc kiedy jedni są więzieni przez drugich, którzy należą do tego nienawistnego plemienia, staje się oczywiste, że moja wolność słowa jest poważnie zagrożona. I to samo dotyczy ciebie.

Jeśli jakikolwiek rząd uchwala ustawy, które odmawiają ludziom prawo do omawiania wszystkiego, żaden z nas już nie jest wolny. A głównymi ludźmi wzywającymi do uchwalenia tych praw wydają się być wierzący w Talmud, sądząc z praw jakie uchwalili w całej Europie w celu wyeliminowania wolności słowa.

Nie, to nie są tylko Żydzi. Wielu chrześcijan podpisało się pod tym programem doktrynalnego totalitaryzmu, wykluczającego rasizmu i ścigania tych, którzy mają inne poglądy od nich.

Dlatego przez chwilę spójrzmy na doktryny nazywane przez chrześcijan własnymi, na starożytne teksty uznawane zarówno przez chrześcijan, jak i Żydów, znane jako Stary Testament.

Żydzi zwą go Torą, a jest tylko odrobinkę mniej nienawistna, ksenofobiczna i mordercza od Talmudu.

Według Świętej Chrześcijańskiej Biblii Starego Testamentu, oto co stanie się z tobą jeśli nie posłuchasz tego, co twój kapłan mówi, a co Bóg każe ci robić:

Kp 26:29 – Będziecie jedli ciało synów i córek waszych.

Pwt 28:56-57 – „Kobieta delikatna i czuła” będzie zmuszona zjeść własne dzieci „które wyszły z jej łona”

Jl 3:8 – Sprzedam waszych synów i wasze córki w ręce dzieci Judy, oni sprzedadzą ich Sabianom, do ludzi daleko: tak powiedział Pan

Oczywiście, mógłbym przez wiele godzin wymieniać te mordercze tyrady, które dominują na stronach Starego Testamentu, ale chcę się zatrzymać i zwrócić uwagę na błąd argumentu tych, którzy twierdzą, że Tora jest jakoś mniej toksyczna niż Talmud. I dotyczy to również tych, którzy twierdzą, że syjoniści są w jakiś sposób inni od Żydów, oraz że mądra polityka ludobójstwa, którą Izrael (przy pomocy swoich służalczych błaznów w Brytanii i Ameryce) teraz nakłada na cały świat, odzwierciedla filozofię WSZYSTKICH Żydów, którzy popierają religijną słuszność patologicznego państwa Izrael, jak i żydowskich „świętych” słów Talmudu.

To jest niezaprzeczalne. Żydem jest z definicji każdy, kto wierzy w Talmud.

Jedyną rzeczą odróżniającą syjonistów od Żydów jest to, że do syjonistów należą niektóre sekty chrześcijan, sekty, które twierdzą, że Żydzi zostaną zlikwidowani, jeżeli nie zaakceptują Chrystusa jako swego Zbawiciela, kiedy powróci. Mówimy tu o dziwnych partnerach.

Ale każda paskudna rzecz, którą wymienia Talmud, całkowicie uzasadnia – i uświęca – każdą przewrotną rzecz jaką syjonistyczni iluminaci-bankierzy zrobili światu na przestrzeni (co najmniej 200) 2000 lat. Zarówno Talmud jak i Biblia są występnymi matactwami kontroli umysłu, które zagrażają i zmuszają ludzi do niekwestionowania tych sprytnych przestępców, którzy twierdzą, że czeka ich wieczny ogień piekielny (lub, w przypadku Jezusa, gotowanie w odchodach) przez całą wieczność, jeśli nie wykonają tego, co kapłani i rabini im nakażą.

Więc kiedy mówisz mi, że nie wszyscy Żydzi popierają to co Izrael robi Arabom, czy tego co żydowski wpływ zrobił by zniszczyć Stany Zjednoczone, ponieważ są to Żydzi wierzący w Torę, a nie Żydzi wierzący w Talmud, ja po prostu kulę się ze strachu, i naprawdę nie wierzę w nic co taka osoba powie. I tylko śmieję się z ciebie za to, że kłamiesz, niezależnie od tego czy wiesz, że kłamiesz, czy nie.

Prawie się porzygałem, kiedy czytałem historię o ortodoksyjnym rabinie żydowskim, któremu organy sprawiedliwości udowodniły, że spowodował śmierć dziecka, przez umieszczenie penisa dziecka w ustach, podczas zdeprawowanego religijnego obrzędu obrzezania.

Wydaje się że rabin, który najwyraźniej robił tego typu rzeczy wcześniej, zaraził opryszczką dziecko i jego brata bliźniaka. Jeden z nich zmarł z powodu infekcji, drugi po prostu ma opryszczkę na całe życie.

Według żydowskiego prawa, „mohel” – osoba dokonująca obrzezania – wysysa krew z rany spowodowanej cięciem napletka. Większość mohelów używa przyrządu ssącego. Rabin Icok Fiszer używa ust.

Jeśli kiedykolwiek był przykład z życia wszystkich złych rzeczy, jakie ludzie powiedzieli na temat Żydów na przestrzeni wieków, to było to. Wszystkie te okropne zarzuty powróciły rzygowinami. Plemię Judy pochodziło od kanibalów, to dlatego spotykało się z ostracyzmem ze strony innych plemion Izraela. Żydzi mordowali chrześcijańskie dzieci i pili ich krew podczas średniowiecznych rytuałów. Żydzi wierzą, że nie-Żydzi nie są tak naprawdę ludźmi (cytując żydowskiego Mesjasza rabina Schneersona) i mają nakaz bezkarnego ich zabijania i rabowania.

To, że żydowskie dzieci uczone są przez swoich rodziców, aby nazywać nie-Żydów, „bydłem” i „karaluchami”, jest wszystkim dobrze znane. Wystarczy tylko posłuchać pełnych nienawiści wypowiedzi izraelskich przywódców, lub obserwować zachowanie się pod wpływem narkotyków izraelskich żołnierzy, kiedy pompują kule w głowy palestyńskich dzieci, a potem, po wywołaniu międzynarodowego oburzenia, wymierzają dwa miesiące więzienia zboczonym sprawcom tych okrucieństw.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego Tamlud nie jest szeroko dostępny, zwłaszcza od kiedy Żydzi stali się tak prominentni w amerykańskim społeczeństwie?

Cóz, jest tego powód, i jest on bardzo brzydki.

Talmud, który jest po prostu zbiorem rabinicznych komentarzy, nakazuje Żydom traktować wszystkich nie-Żydów jak podludzkie bestie.

Każdy kto nazywa się grupą wybrańców lub boską elitą, powinien natychmiast być hospitalizowany z powodu klinicznie zdiagnozowanej paranoi. Powinni również mieć zakazane na stałe posiadania broni, a cały ich majątek powinien zostać uznany za pochodzący ze zorganizowanej przestępczości i przejęty przez skarb państwa (a nie kieszenie Busha-ojca).

Wszystkie religijne dogmaty i doktryny powinny zostać zamknięte w muzeum i strzeżone przez psychiatrów, którzy oprowadzają wycieczki po tym zatrutym, kontrolującym umysł brudzie, i tłumaczą, że te wszystkie zjełczałe rytuały są tylko cynicznymi metodami kontroli zachowania, i opróżniania kieszeni swoich zwolenników.

Oczywiście będziemy potrzebować muzeum dla psychiatrów, którzy wymyślili te wszystkie dolegliwości, których występowania nie da się udowodnić, ale którzy i tak je leczą, w celu przepisywania leków mających znieczulać i oszukiwać społeczeństwo by konsumowało jeszcze więcej leków.

Nieprzenikniona dziedzina zostaje wyczarowana wokół zbiorowej psychozy, która dosłownie odrzuca świadomość, mówi Paul Levy.

Jeśli nie zrozumiemy psychicznych korzeni naszej obecnej sytuacji na świecie, jesteśmy skazani na nieświadome powtarzanie jej i w nieskończoność odtwarzać zniszczenie. Odkrycie psychicznego pochodzenia tego, co rozgrywa się na arenie międzynarodowej, jest samo w sobie zrozumieniem głębszego, leżącego u podstaw procesu psychicznego, dla nas jest objawieniem.

Ale podsumowanie pozostawię lepszemu ode mnie znawcy.

Czy sam fanatyzm jest przyczyną prześladowania Żydów? Teraz jestem przekonany, że jest odpowiedzialny w bardzo małym stopniu. W związku z tym przywołuję na myśl Księgę Rodzaju, rozdział 47. Wszyscy czytaliśmy historię o latach obfitości i latach głodu w Egipcie, a teraz Józef mając taką okazję utworzył schowek ze złamanych serc, i strupów biednych, i wolności człowieka – schowek, za pomocą którego zabrał pieniądze narodu, do ostatniego grosza, zabrał całe utrzymanie narodu, do ostatniego kopyta, zabrał całą ziemię, do ostatniego akra. Wtedy przejął cały naród, kupując go za chleb, człowieka po człowieku, kobietę po kobiecie, dziecko po dziecku, aż każdy z nich stał się niewolnikiem; schowek który zabrał wszystko, nic nie pozostawiając, schowek tak zdumiewający, że w porównaniu z tym, najbardziej gigantyczne schowki w późniejszej historii są tylko dziecinne; bo obracają setkami milionów buszli, jego zyski liczone w setkach milionów dolarów, i to była katastrofa tak niszcząca, że jej skutki nie zniknęły całkowicie z Egiptu dzisiaj, ponad 3000 lat po wydarzeniu …

„Jestem przekonany, że prześladowanie Żydów nie jest w żadnym znacznym stopniu z powodu uprzedzeń religijnych. Nie, Żyd jest zbieraczem pieniądza. Uczynił to końcem i celem swojego życia. Robił to w Rzymie. Robi to do dziś. Jego sukces zrobił z niego wroga całej ludzkości” Mark Twain

Uwaga: „W okresie 26.08 – 11.09.2001 roku, grupa spekulantów, zidentyfikowana przez Amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd, jako obywatele Izraela, dokonała machlojek [sold „short”] na liście 38 akcji, które spodziewano się, że stracą na wartości w wyniku oczekiwanego ataku. Ci spekulanci działali z Toronto, Kanada i Frankfurtu, Niemcy, giełdy i ich zyski były wyraźnie określone jako „miliony dolarów”.

„Zakazać Talmud jako mowę nienawiści? Ale kogo nienawidzimy?” może zapytać jakiś Żyd. Oczywiście, on już zna odpowiedź: „Każdego na Ziemi, który nie jest Żydem”.

W normalnym świecie, taki chory dokument jak Talmud, podlegałby wieloletniej kontroli publicznej i debacie, a nie jak jest teraz, ukryty pod ciemnym płaszczem butnej bigoterii, i wykorzystywany jako pretekst do popełniania najbardziej potwornych zbrodni w ludzkiej historii.

… do 1900 roku, amerykański syjonizm ograniczał się do Żydów imigrantów (aszkenazyjskich Chazarów), i masa amerykańskich Żydów (głównie niemieckich „zachodnich „sefardyjskich) była temu przeciwna. Ale do 1910 roku, milion żydowskich emigrantów przybył do Ameryki z Rosji, i syjonistyczne lobby zaczęło stanowić znaczącą liczbę głosujących. Dziś Żydzi stanowią około 3% amerykańskiego społeczeństwa, ale zajmują mniej więcej 90% wszystkich kluczowych stanowisk w amerykańskiej administracji. Tak jak w Rosji po rewolucji bolszewickiej, liczebnie Żydzi stanowili około 10% populacji, podczas gdy liczba Żydów w bolszewickim rządzie wynosiła około 90%. Inny ciekawy „przypadek”, prezydent USA Franklin Roosevelt (z żydowskiej rodziny) miał 72 doradców, kiedy wprowadzał USA w II wojnę światową, z których 52 było znanymi Żydami.

„Jak mówi dobrze wypróbowany i sprawdzony truizm: ci, którzy odmawiają wyciągnięcia wniosków z historii są skazani na ich powtórzenie”Iwan Fraser

http://www.biblebelievers.org.au/proof.htm

Byłbym przerażony gdybym był Żydem w dzisiejszych czasach. Kiedy świat dowie się, co to plemię łotrów zrobiło ludzkości na przestrzeni dziejów, nie będzie to dla nich dobre. Żal mi ich. Muszą ukrywać prawdę, aby dalej istnieć.. I to jest właśnie walka o świat, której teraz jesteśmy świadkami.

źródło: Ziopedia.org

Komentarzy 17 to “Zakazać Talmud jako mowę nienawiści”

 1. beny Says:

  Satanistyczne żydowskie świnie żeby was HITLER poraz drugi docenił

  • Admin Says:

   „Komentarze nie podlegają moderacji. Prosimy o zachowanie ich merytorycznego poziomu. Prowokacje będą usuwane.”

   Ostrożnie przypuśćmy, że ten artykuł przeczyta co najmniej pół tysiąca rodaków nim zejdzie ze strony głównej. Kilkanaście tysięcy rodaków na przestrzeni nieco dłuższego, bliżej nieokreślonego czasu – i mowa tylko o tym skromnym blogu, raptem kropli w morzu.

   Toteż sugerowałbym zachować więcej rzeczowych argumentów, poziomu, natomiast mniej wulgaryzmów i epitetów.

   Tak będzie lepiej dla nas, dla artykułu, dla bloga i dla wszystkich.

 2. mroq Says:

  Jakoś krzywię się gdy ktoś przeinacza wersety z Biblii na własną (dziwną) korzyść:

  Ap 2:9(BT)
  9. Znam twój ucisk i ubóstwo – ale ty jesteś bogaty – i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana.
  Myślę że ten fragment najlepiej pokazuje z kim mamy do czynienia.
  Co do wersetów z Tory przytoczonych w artykule Kp 26:29 Pwt 28:56-57 (Jl 3:8 << tego to w ogóle nie mogę znaleźć), to z tego co zrozumiałem to Pan da w kość Izraelowi jeśli nie będzie przestrzegał przymierza ( co zdarzało się b. często) a będzie uciskał "gojów".

  Pozdrawiam
  MroQ

  • mroq Says:

   Przepraszam zjadłem słowo ….. a „nie” będzie uciskał „gojów”.

 3. Ola Says:

  @ mroq – korzystam z tych tłumaczeń: http://www.nonpossumus.pl/ps/Jl/3.php a Joel 3 jest tylko do 5, dobrze że 3:8 to krótkie zdanie, pozdr

 4. beny Says:

  Moi żydowscy bracia jestescie narodem który zabiera mi cien z powiek.Kocham was i podzielam miłośc hitlera do was.Lubie wasze kłamstwa i bzdury którymi karmicie gojów
  wasza wyższosć doprowadza mnie do działań które otwierają polakm oczy,myśle że bedziemy działać w równych szeregach póki śmierć nas nie rozłączy wy przeciwko nam a ja przeciwko wam.Podziwiam was za waszą przebiegłość ale miejcie oczy otwarte na nas gdyż zbliża sie wasz koniec.Żydowski rząd światowy może powstanie ale na krótko,jestescie narodem szatana i wierzycie w niego!!!!!

 5. beny Says:

  Czy ktoś może zauważył hebrajski napis na lewej ręce Lady Gagi w 6.24 minucie uważam że coś jest na rzeczy

 6. EWE Says:

  Tak.To narod szatana.W ludzkiej powloce.

 7. MatkaPolka Says:

  SĄDOWNICTWO A TALMUD.

  Mniejszość Żydowska w Polsce ma wszystkie prawa i przywileje w Polsce – samorządy, Waady, swoje sądy żydowskie, organizacje kulturalne, swobody obywatelskie.
  Żydzi chcą się rządzić swoimi prawami i nie chcą ingerencji obcych w ich prawa i w ich niezależność.

  Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że Talmud nie tylko zabrania innym ingerencji w ich żydowskie prawa i niezależność, ale wręcz odwrotnie nakazuje mniejszości żydowskiej, wyznawcą judaizmu ingerencje w prawa większości krajów zamieszkania.

  Mojżesz Majmonides to żydowski filozof, teolog i kodyfikator prawa żydowskiego i Talmudu.
  Żył na przełomie XII i XIII w. i być może jego prace ostatecznie ukształtowały żydostwo.

  http://www.revisionisthistory.org/talmudtruth.html

  Majmonides stwierdził, że to SĄD ŻYDOWSKI, lub sąd wyznaczony przez władze żydowskie ma wymuszać posłuszeństwo i przekazuje orzeczenie sądu na Gojów. Ma również obowiązek publikowania przepisów prawa z mocą ustawy poprzez nakazy sądów powoływanych w tym celu. Majmonides dalej wydał DEKRET, że wszystkie NIE-ŻYDOWSKIM narody, “ jeśli nie chcą podlegać naszej jurysdykcji” (tahaht yadeinu) będą celem ŻYDOWSKIJ ŚWIĘTEJ WOJNY. (Por. Hilkhot Melachim 8:9-10; 10:11. Ponadto zob. Gerald J. Blidstein, „Świętej Wojny w Maimonidean ustawy, w zakresie perspektyw na Maimonides [Oxford, England: Oxford Univ. Press, 1991].

  W Polsce istnieją dwa systemy prawne. Prawo Polskie (rzymskie) wywodzące się z Biblii oraz
  Prawo Żydowskie wywodzące się z Talmudu odnoszące się do żydowskiej mniejszości etnicznej.
  To są dwa systemy prawne, dwie osobne jurysdykcje.

  Prawo rzymskie zakłada RÓWNOŚĆ wszystkich wobec prawa.
  Prawo żydowskie zakłada NIERÓWNOŚĆ wobec prawa. A nawet znacznie więcej !!!
  Prawo rzymskie i prawa Talmudu są diametralnie różne i nie są kompatybilne

  http://www.come-and-hear.com/editor/capunish_4.html

  Prawo talmudyczne zakłada istnienie jednego prawo dla Żydów, a drugiego prawa dla Gojów. To według Żydów nie jest niezgodne ze Starym Testamentem, w którym Pan Bóg twierdzi, że Żydzi nie powinni zniewalać innych Żydów. Goje są z założenia niewolnikami Żydów.

  Żydzi czytają Biblię i prawa wywodzące się z biblii
  Goje jak najbardziej powinni czytać Talmud i ich żydowskie prawa

  Często dziwimy się na wyroki sądu w sprawach oczywistych, w których przeciętnemu składowi sędziowskiemu powinno zająć 15 do 30 minut na wydanie orzeczenia. Tak jednak często nie jest
  Sprawa jest oddalana, prokuratura prowadzi śledztwo w nieskończoność lub ukręca się łeb sprawie.
  Organy ścigania pozostają dziwnie bezczynne lub bezsilne. Przestępcy są BEZKARNI i NIETYKALNI.

  Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź znajdujemy w Talmudzie i dekretach Majmonidesa.

  Jurysdykcja jest sprawą bardzo ważną, wręcz gardłową. Np. Niemieckie sądy mogą wydawać orzeczenia i wyroki w sprawach cywilnych bądź karnych dotyczących przestępstwa lub spraw obywateli Niemiec dokonane w Niemczech. Natomiast nie mogą orzekać lub wydawać wyroków o przestępstwach obywateli Rosji, Chin lub Francji dokonanych przez Rosjan, Chińczyków lub Francuzów na terytorium odpowiednio Rosji, Chin lub Francji.
  Bo w sposób oczywisty to zupełnie inne jurysdykcje.

  Natomiast ŻYDZI wymyślili sobie i jest to w Talmudzie oraz zostało skodyfikowane również przez Majmonidesa, że Żydzi nie tylko mogą, ale wręcz mają nakaz ingerować w obce jurysdykcje.

  A przecież jurysdykcja żydowska może tylko i wyłącznie odnosić się do mniejszości, (jeśli w ogóle taka jest) żydowskiej .

  Natomiast, co jest rzeczywistością

  Sądy mniejszości żydowskiej w Polsce stały się sądami i instytucjami prawa mniejszości nad większością

  A TO CI DOPIERO ŻYDOWSKA PODMIANKA.

  Zawody prawnicze w Polsce to ZAMKNIĘTY KLAN. Sędziowie, adwokaci, radcy prawni, prokuratorzy, notariusze, (przez których przechodzą transakcje sprzedaży nieruchomości). Absolwentów Prawa nie dopuszcza się do aplikantury; ten temat był wielokrotnie wałkowany na łamach prasy i w Sejmie.

  Jako strona w procesie karnym i cywilnym będziemy jak najbardziej zainteresowani, w jakiej jurysdykcji prawnej się znajdziemy polskiej (rzymskiej) czy żydowskiej (talmudycznej?.
  W każdej sprawie cywilnej lub karnej istnieje możliwość, że druga strona lub sędzia lub adwokat jest pochodzenia żydowskiego.

  Istnienie Talmudu jest faktem. Ze względu agresywne i wyjątkowo aktywne na zapisy w Talmudzie (wyznawców judaizmu) ingerujące w inne prawa i inne jurysdykcje. Chcemy mieć jasność, w jakiej jurysdykcji się znajdziemy. Na pewno nie chcemy znaleźć się w Jurysdykcji Żydowskiej, bo jako Goj, czyli zwierze znajdziemy się na z góry przypisanej przez Talmud przegranej pozycji. Żydzi chcieliby, abyśmy byli w ich jurysdykcji, ale czy jako strona w sądzie my tego chcemy?

  Prawo jest teoretycznie polskie jednak fakt, że orzekają żydzi stwarza sytuację, że sąd Polski jest w istocie sądem żydowskim, czyli sadem mniejszości narodowej. Taki sąd nie ma jurysdykcji nad członkiem innej wspólnoty etnicznej, a tym bardziej nad większością etniczną. Temu należy się przeciwstawić wnosząc sprawę właściwej jurysdykcji. Takie postawienie sprawy przyczyni się do traktowania PRAWA JAKO PRAWA I O TO NAM WSZYSTKIM WŁAŚNIE CHODZI.

  Wcześniejsze orzeczenia sądów (uniewinniające) w ewidentnej sprawie naruszenia prawa zawsze wskażą na nazwisko sędziego i jurysdykcję (polską czy żydowską) i stan faktyczny tutaj opisywany DYKTATURY NIETYKALNYCH.

  Wydaje się, że wnosząc ten aspekt właściwej jurysdykcji możemy się obronić. Ale musimy to zrobić sami, bo nie zrobi tego za nas nasz obrońca wskazując na istnienie cytowanych zapisów w Talmudzie.

  Czytajmy Talmud.

  Poniżej szereg wybranych cytatów ze stron ilustrujących problem.

  Talmud został przetłumaczony przez księdza Pranajtisa,
  a także na angielski przez Michaela L. Rodkinsona
  http://www.sacred-texts.com/jud/talmud.htm
  The Babylonian Talmud Translated by Michael L. Rodkinson [1918] (po angielsku)

  http://www.talmudunmasked.com/ Author, Father I. B. Pranaitis] (po angielsku)

  http://www.acs.ucalgary.ca/~elsegal/TalmudPage.html
  http://www.acs.ucalgary.ca/~elsegal/TalmudMap/Samples.html
  A Page from the Babylonian Talmud (po angielsku)

  http://www.holywar.org/indexholy.html BOOKS ON LINE (po angielsku)

  COME AND HEAR Bardzo dobra i obszerna strona autorstwa kilku autorów poświecona Talmudowi (po angielsku)

  http://www.come-and-hear.com/editor/capunish_4.html
  Carol A. Valentine, Elizabeth Dilling

  The Jewish Religion: Its Influence Today by Elizabeth Dilling
  Elizabeth Dilling was a WIDELY KNOWN CRITIC OF JUDAISM prior World War I until her death in 1967. In writing Jewish Religion, Ms. Dilling chose her research materials with care. Her primary source, the Soncino Talmud, was produced by the finest scholars of Judaism. The Rodkinson Talmud was a monumental work endorsed by Rabbi I. M. Wise, a pioneer of Reform Judaism. Rabbi Dr. Louis Finkelstein, author of The Pharisees: The Sociological Background of Their Faith, became president of the Jewish Theological Seminary of America shortly after his book was published, where he was remained for more than 30 years.
  Thus, Ms. Dilling’s research spanned the best that Conservative, Orthodox, and Reform Judaism had to offer in the English language. She also drew from the 12-volume Jewish Encyclopedia, which, though a century old, still stands as a monument to Jewish mainstream scholarship; the 10-volume Universal Jewish Encyclopedia from the early 1940’s; US Government State Department Records, The American Hebrew periodical, and other publications.

  PO POLSKU fragmenty Talmudu

  DUSZA ŻYDOWSKA W ZWIERCIADLE TALMUDU Andrzej Niemojewski:
  http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/2007/06/17/andrzej-niemojewski/

  POLSKA BEZ ŻYDÓW STANISŁAW TWORKOWSKI
  http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/2007/06/17/stanislaw-tworkowski-polska-bez-zydow

  ZGUBNE ZASADY T A L M U D Y Z M U Profesor Dr August Rolling Tekst autentyczny
  (wydania drugiego poprawionego) z dodatkiem memoriału Stanisława Staszica z r. 1818
  Wydanie wznowione przez: CATHOLIC PUBLISHING P.O. Box. 1416 Stn. „A” London, Ontario – N6A 5M2 CANADA

  ROŻNE CYTATY I FRAGMENTY

  Te sądy są zwoływane rzekomo pod „Noahidzkich Praw” (zakazy bałwochwalstwa rzekomo w oparciu o przymierze z Noem). Prezydenci USA i Kongres wezwał do przyjęcia „Noahidzkie ” Ustawy, zgodnie z wykładnią Chabad-Lubavitch Wielkiego Rabina Schneerson.

  Prof Easterly z Southern University Law Center, żydowski ekspert prawny, porównał to prawo publiczne 102-14 do „pierwszych promieni świtu”, jako „dowodu wschodu słońca którego jeszcze nie widzimy.”

  Żydowskiej Encyklopedia przewiduje, że Noahidzkie reżym jako, możliwy (nowy) porządek świata bezpośrednio poprzedzający powszechne panowanie Talmudu.

  Musimy zrozumieć, że nie mamy do czynienia z Biblijnym Noe, kiedy religia judaizmu odnosi się do ” Noahidzkie prawa”, ale Noahidzkie prawa rozumiane i interpretowane przez System Absolutnego Fałszerstwa, który stanowi Talmudu.

  Ponadto, wszyscy NIE-ŻYDZI będą mieli status prawny toshav ger ( OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC ), cf. Alan Unterman, Dictionary of Jewish Lore and Legend [London: Thames and Hudson, 1991], s. 148), nawet w ich własnej ziemi, jak na przykład w okupowanej Palestynie, gdzie nowo przybyli Chazarzy z Rosji mają automatyczne prawo do mieszkania i obywatelstwo, a dwa miliony uchodźców palestyńskich, którzy albo uciekli lub zostali wydaleni przez Izraelczyków, mają zabronione mają prawo powrotu.

  Resident alien status (OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC) został jasno określone w artykułach naukowych w wiodących publikacjach żydowskich. Na przykład, profesor Uniwersytetu Hebrajskiego Mordechai Nisan, opierając swoją ekspozycję na Maimonides, że nie-Żyd mający pozwolenie na pobyt w kraju rządzonym przez prawo żydowskie „musi zaakceptować płacenie i podatku i cierpienie poniżania niewoli”.

  ROŻNE CYTATY I FRAGMENTY (2)

  Jeśli Żyd i goj przychodzą do sądu, trzeba uniewinnić Żyda i staną po jego stronie w miarę możliwości zgodnie z prawem żydowskim. Jeśli jednak Żyd może być uniewinniony zgodnie z prawem Gojów, uniewinnij go. (Babha Kama 113a).

  W Encyklopedia Żydowskiej jest napisane „Miszna … oświadcza, że jeżeli Goj pozywa Izraelitę, werdykt jest dla pozwanego [Żyda]. Jeśli Izraelita jest powodem, że otrzyma pełne odszkodowanie.

  „Gdzie sprawa sądowa powstaje między Izraelitą a Chrześcijaninem, jeśli można osądzić Izraelitę zgodnie z prawem Izraela, uzasadniając go i powiedzieć:” To jest nasze prawo”. Również wtedy, gdy można [str. 19] wyrokować (z korzyścią dla Żyda) według prawa Chrześcijańskiego osądź go i powiedzieć do drugiej strony: „To są twoje prawa,” Ale jeśli nie można tego zrobić, używamy wybiegów aby to obejść.
  Baba Kamma, 113b

  Rabbi Akiba ostrzega jednak przed tymi wykręty, kiedy istnieje niebezpieczeństwo ujawniania prawdziwej natury prawo talmudycznego, to miano zagrożenia „uświęcania Imienia” (żydowskiego Boga i religii).

  Dusza żydowska … 178. PRZYPISKI … 184. 1. CZYM JEST TALMUD DLA ŻYDÓW. …… Bohdan Wasiutynski, Ludność żydowska w Królestwie Polskim, Warszawa 1911, str. 53). …… opracowała i fotografiami opatrzyła Polonica.net …

  http://www.polonica.net/dusza_zydowska_talmud.htm – strona zamknieta

  Kopia strony na Web archive
  http://web.archive.org/web/20080618203429/http://www.polonica.net

  • Admin Says:

   Matka Polka, dziękuję za Twoje materiały.

   Powinnaś mieć własnego bloga i pisać, pisac i jeszcze raz pisać. Pozdrawiam serdecznie

 8. MatkaPolka Says:

  Żydowskie PODMIANKI.

  Żydostwo to system kompletnego fałszu i zakłamania (dwie amerykanki – strona come and hear). Samo słowo Żyd to oksymoron – figura stylistyczna zawierająca w sobie i niosąca wzajemna sprzeczność np. biały murzyn, olbrzymi karzeł)

  Żydzi to bardzo stara GILDA ZŁODZIEJSKA, skodyfikowana jeszcze przez Talmud, a potem przez Mojżesza Majmonidesa, z wypracowanymi przez lata i wieki metodami oszustwa, kłamstwa, kradzieży, rozboju i morderstwa.

  Powyższy artykuł to rzecz o żydowskich PODMIANKACH.

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/09/zydowskie-podmianki-matka-polka

  Żyd nie jest rasą. Czy biały rabin, czarny rabin , biały Żyd z Polski czarny zyd z Etiopii itd.
  Czy to ta sama rasa ????

  BARACK OBAMA obecny prezydent USA – sterowany przez Rahm Emanuela – ŻYDA z podwójnym obywatelstwem USA i Izraela. Rahm Emanuel o przezwisku Rambo jest proizraelskim, ortodoksyjnym żydem, wyedukowanym w talmudycznej jesziwie, który ochotniczo służył w armii izraelskiej.

  Ojciec Rahma Benjamin Emanuel był członkiem terrorystycznej grupy Irgun. Rahm Emanuel jest synem terrorysty, powiązanego z zamachem na księcia Bernadotte, szwedzkiego dyplomaty, który przebywał z misją pokojową w Palestynie z ramienia ONZ-tu.

  Michelle Obama z domu Robinson ,żona prezydenta USA Baraka Obamy, to bardzo bliska kuzynka czarnego rabina z Chicago Caprersa Funney. Matka rabina Funnye , Verdelle Robinson Funnye i dziadek Michelle Obamy , Fresier Robinson to rodzeństwo siostra I brat. Kto nie wierzy niech poczyta żydowskie pisemko internetowe

  PORÓWNAJMY DWA ZDJĘCIA
  Nagroda Nobla za stwierdzenie, że Czarny Żyd (Caprersa Funney) to ta sama rasa co Biały Żyd (Michael Schudrich)

  Michelle Obama Has a Rabbi in Her Family
  http://www.forward.com/articles/14121/
  http://www.forward.com/articles/14148

  Michael Schudrich (born 1955) is the Chief Rabbi of Poland. He was born in New York City to a Polish Jewish family from Baligród. Schudrich is a graduate of SUNY Stony Brook and Columbia University, and received rabbinic ordination from Jewish Theological Seminary of America and later, an orthodox rabbinical ordination through Yeshiva University from Rabbi Moshe Tendler.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Schudrich
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Michael_Schudrich
  Sfałszował podpis na dokumencie konwersji, co wywołało halachiczną dyskusję, co do legalności całego procesu konwersji[2]. Ponadto rabin Schudrich jest krytykowany za liberalny stosunek do halachy.

  Judaizm to także oksymoron – to żadna religia, to sprzeczność sama w sobie.
  Żydostwo i judaizm to nie religia . Co ma wspólnego prorocy biblijni lub Dekalog Mojżesza z Talmudem ?

  Żydzi to również NIE –Semici – to Hunowie, to mieszanka rasowa Hunów, czyli Mongołów, Słowian i Turków.
  Jeśli mówić o etniczności i pochodzeniu to ojczyzną Żydów jest Mongolia.

  Sama religia Żydów zawiera wewnętrzną sprzeczność – Talmud to prymitywna pogańska religia , obrzezania kamiennym nożem, skakanie do księżyca, itd. Bóg żydowski to taki rabin, który siedzi w niebie i czyta Talmud; ale sam bóg może się mylić, jeśli tak powiedzą ziemscy rabini. Talmud to swoisty Kodeks Przestępczy.
  Co ma wspólnego Talmud z Dekalogiem Mojżesza, lub prorokami biblijnymi – NIC, ZERO, NILL, NADA
  Żydostwo to uzurpacja do wszystkiego, to system kompletnego fałszu i zakłamania.

  Akt oskarżenia przeciwko Talmudowi
  http://polskapolityka.com/archiwum/talmud/page_01.htm

  STOWARZYSZENIE OFIAR WOJNY
  ZWIĄZEK WETERANÓW WOJNY ZARZĄD GŁÓWNY
  UL. KS. ST. S T O J A Ł O W S K I E G O 2 2, 4 3 – 3 0 0 B I E L S K O – B I A Ł A, P O L S K A UL. KS. ST. S T O J A Ł O W S K I E G O 2 2, 4 3 – 3 0 0 B I E L S K O – B I A Ł A, P O L S K A T E L. / F A X : 3 3 8 2 2 9 9 2 0

  Minister Sprawiedliwości i
  Prokurator Generalny
  RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  Stanislaw Iwanicki
  Al. Ujazdowskie 11
  00-950 Warszawa

  AKT OSKARŻENIA

  PRZECIWKO:

  UL. KS. ST. S T O J A Ł O W S K I E G O 2 2, 4 3 – 3 0 0 B I E L S K O – B I A Ł A, P O L S K A UL. KS. ST. S T O J A Ł O W S K I E G O 2 2, 4 3 – 3 0 0 B I E L S K O – B I A Ł A, P O L S K A T E L. / F A X : 3 3 8 2 2 9 9 2 0

  Minister Sprawiedliwości i
  Prokurator Generalny
  RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  Stanislaw Iwanicki
  Al. Ujazdowskie 11
  00-950 Warszawa

  AKT OSKARŻENIA

  PRZECIWKO:

  A. władzą wyznań i/lub grup wyznaniowych i /lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i /lub dla który Talmud jest księgą stosowaną,

  B. wyznawcom wyznań i ‚lub osobom należącym do grup wyznaniowych i/lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i /1ub dla których Talmud jest księgą stosowaną,

  C. współpracownikom wyznań i/lub grup wyznaniowych i/lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i/lub dla których Talmud jest księgą stosowaną,

  D. współpracownikom wyznawców i/lub osób należących do grup wyznaniowych i /lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i/lub dla których Talmud jest księgą stosowaną,

  E. twórcom Talmudu

  NA PODSTAWIE NASTĘPUJĄCYCH
  ARTYKUŁÓW KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Z dnia 2.04.1997 r

  Rozdział I Art. 8:

  Paragraf 1: ‚Konstytucja jest Najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej

  Paragraf 2: ‚Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej.

  Rozdział I, Art.13: zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy łub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.’

  Rozdział II, Art.58 paragr.. 2: ‚Zakazane są: zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą

  I NA PODSTAWIE

  NASTĘPUJĄCYCH ARTYKUŁÓW KODEKSU KARNEGO
  OBOWIĄZUJĄCEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ:

  Rozdział XVI Przestępstwa przeciwko pokojowi, ludzkości oraz przestępstwa wojenne :

  Art. 118 (Eksterminacja)
  Art. 119 (Przemoc i groźba bezprawna)

  Rozdział XVII Przestępstwa przeciwko Rzeczpospolitej Polskiej

  Art. 127 (Zamach stanu)
  Art. 130 (Szpiegostwo)

  Rozdział XIX Przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu:

  Art. 148 (zabójstwo)
  Art. 160 (Narażanie na niebezpieczeństwo)
  Art. 162 (Nieudzielenie pomocy)

  Rozdział XX Przestępstwa przeciwko belpieczc6stwu powszechnemu:

  Art. 165 (Inne niebezpieczeństwa)

  Rozdział XXII Przestępstwa przeciwko wolności:

  Art. 190 (Groźba karalna)

  Rozdział XXII Przestępstwa przeciwko wolności sumienia i wyznania:

  Art. 194 (Ograniczenie w prawach)
  Art. 196 (Obraza uczuć religijnych)

  Rozdział XXV Przestępstwa przeciwko wolności seksualnej j obyczajowości ‚

  Art. 197 (Zgwałcenie)
  Art. 198 (Wykorzystanie bezradności
  Art. 199 (nadużycie zależności )
  Art. 200 (Małoletni)
  Art. 202 (Pornografia)

  Rozdział XXVIII Przestępstwa przeciwko czci i nietykalności cielesnej

  Art. 212 (Zniesławienie)

  Rozdział XXIX Przestępstwa przeciwko instytucjom

  Art. 228 (Łapownictwo)
  Art. 229 (Przekupstwo)
  Art. 231 (Nadużycie funkcji)

  Rozdział XXX Przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości

  Art. 232 (Przemoc i groźba bezprawna)
  Art. 233 (Fałszywe zeznania)
  Art. 234 (Fałszywe dowody)
  Art. 235 (Fałszywe oskarżenie)
  Art. 239 (Poplecznictwo)
  Art. 240(Niezawiadomienie o przestępstwie)
  Art. 245 (Zmuszanie świadka)

  Rozdział XXXII Przestępstwa przeciwko porządkowi publicznemu:

  Art. 253 (Handel Ludźmi)
  Art. 255 (Nawoływanie do i pochwalanie przestępstwa)
  Art. 256 (Propagowanie faszyzmu i totalitaryzmu)
  Art. 257 (Zniesławienie grupy lub osoby)
  Art. 258 (Zorganizowana grupa i związek przestępczy)

  Rozdział XXXIV Przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów

  Art. 270 (Fałszowanie)
  Art. 271 (Poświadczenie)
  Art. 272 (Wyłudzenie poświadczenia nieprawdy)
  Art. 273 (Użycie poświadczeń nieprawdy)
  Art. 276 (Niszczenie, ukrycie)

  Rozdział XXXV Przestępstwa przeciwko mieniu:

  Art. 278 (Kradzież)
  Art. 181 (Kradzież rozbójnicza)
  Art. 184 (Przywłaszczenie)
  Art. 286 (Oszustwo)
  Art. 291 (Paserstwo)

  Rozdział XXXVI l Przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu ‚

  Art. 296 (Nadużycie zaufania
  Art. 303 (Nierzetelna dokumentacja)
  Art. 304 (Wyzysk)
  Art. 310 (Fałszowanie pieniędzy)

  W związku z:

  Rozdział XI Przedawnienia:

  Art. 105 (Wyłączenie przedawnienia ) paragrafy: 1,2.

  Rozdział XIII Ściganie na mocy umów międzynarodowych

  Art. 113 (Ściganie na mocy umów międzynarodowych)

  Rozdział XXX Przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości

  Art. 240 (Niezawiadomienie o przestępstwie ) paragraf 1.

  PO ZAPOZNANIU SIĘ:

  a. z treścią części Talmudu istotnych dla niniejszego ‚Aktu
  oskarżenia,
  b. z wypowiedziami znawców Talmudu o zawartości tej żydowskiej księgi,
  c. z wyrokiem sądu węgierskiego z. 1932 roku, oraz
  d. z przykładami stosowania przez żydów zasad talmudycznych, tak w Izraelu, jaki w Polsce i na świecie – w czasach obecnych i w przeszłości (od najdawniejszych czasów do dziś).
  marny wiarygodną wiadomość o karalnym przygotowaniu albo usiłowaniu lub dokonywaniu czynów zabronionych określonych w następujących artykułach Kodeksu Karnego RP: 118 (Eksterminacja), 119 (przemoc i groźba bezprawna), 127 (Zamach Stanu), 139 (Szpiegostwo) i 148 (zabójstwo).i w związku z tym, powodowani wymogami art. 240 tego Kodeksu Karnego, zawiadamiamy niezwłocznie organ powołany do ścigania przestępstw to jest Ministerstwo Sprawiedliwości i Prokuraturę Generalną RP, kierowane przez ministra Stanisława Iwanickiego. W najwyższym stopniu zbrodnicze okoliczności. Spowodowane bezkarnym stosowaniem zbrodniczych, rasistowskich tradycji talmudycznych, stwarzających ogromne zagrożenie dla Narodu i Państwa Polskiego, sprawiają że:

  1. Żądamy natychmiastowego wszczęcia postępowania karnego przeciwko wszystkim:

  a. władzom wyznań i/lub grup wyznaniowych i/lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i/ lub dla których Talmud jest księgą stosowaną, osobom fizycznym i prawnym wymienionym w A.-E” na stronie pierwszej niniejszego ‘ Aktu oskarżenia’.

  b. innym osobom fizycznym i prawnym, powiązanym z władzami, wyznawcami i współpracownikami określonymi w (A.- E.), w sposób naruszający praworządność.

  2. Żądamy zakazania działalności wyznań i/ lub grup wyznaniowych i/ lub narodowych, osób fizycznych i prawnych wymienionych w A. – E.

  3. Żądamy uznania Talmudu za księgę nawołującą do i pochwalającą przestępstwa, w tym przestępstwa wojenne i przestępstwa przeciwko ludzkości, z powodu przynależności narodowej, wyznaniowej, rasowej, oraz z powodów gospodarczych, politycznych i innych.

  4. żądamy stwierdzenia obywatelstwa i, rasy, wyznania, przekonań. politycznych, przynależności politycznej i organizacyjnej, oraz kolejnych miejsc pracy i zamieszkania osób fizycznych i prawnych określonych w niniejszym ‚Akcie oskarżenia’.

  5. Po wykryciu wszystkich osób fizycznych; prawnych określonych w niniejszym ‚Akcie oskarżenia’, żądamy zbadania w jaki sposób osoby te osiągnęły obecny stan posiadania ruchomości. nieruchomości, środków finansowych i innych,

  6. Dla zabezpieczenia wszelkich kosztów procesowych, oraz jak najbardziej prawdopodobnych roszczeń cywilno-prawnych.

  Żądamy zajęcia majątków osób fizycznych i prawnych Objętych niniejszym Aktem oskarżenia’, których stan po-siadania został osiągnięty niezgodnie z prawem.

  7. Żądamy ustalenia wszystkich winnych nie przeprowadzenia skutecznego postępowania przeciwko osobom fizycznym i prawnym określonym w niniejszym ‘Akcie oskarżenia’

  8. Żądamy wyłączenia z wpływu na i prowadzenie postępowania wnoszonego niniejszym ‘Aktem oskarżenia’, wszystkich osób pochodzenia żydowskiego, niemieckiego ( w tym volksdeeutche- ‘owskiego), a także wszelkich osób powiązanych w jakikolwiek szkodliwy dla wnoszonego postępowania sposób z objętymi niniejszym ‘Aktem oskarżenia’ przestępstwami i/lub przestępcami oraz osobami i/lub następcami prawnymi osób fizycznych prawnych objętych niniejszym ‘Aktem oskarżenia’

  9. W związku z tak długim istnieniem Talmudu, oraz opartych jego nauki grup wyznaniowych i / lub narodowych, jak najprawdopodobniej będących wylęgarnią czynów przestępczych, włącznie z czynami przestępczymi najcięższego stopnia, na ogromną skalę, żądamy zawieszenia aż do wyjaśnienia, praw osób fizycznych i prawnych objętych niniejszym ‚Aktem oskarżenia w takim zakresie, który uniemożliwi tym osobom fizycznym i prawnym:

  • korzystanie ze środków i możliwości. które jak najprawdopodobniej uzyskały w wyniku popełniania przestępstw,

  • ukrycie środków, które jak najprawdopodobniej będą potrzebne na odszkodowania dla poszkodowanych osób fizycznych i prawnych, podejmowanie działań zmierzających:

  • do popełniania przestępstw,

  • do wprowadzania w błąd społeczeństwa i opinii publicznej,

  • uniknięcia odpowiedzialności karnej i cywilnej

  UZASADNIENIE
  1

  Nie wszystko co było przekazywane ustnie a następnie zostało częściowo spisane, zostało włączone do ‚Biblii’. Obok ‚Biblii’, żydzi gromadzili osobno swą tradycję pozabiblijną i to dało początek późniejszemu ‚Talmudowi’. Tak zwani ‚uczeni w piśmie’ komentowali tak tradycje pozabiblijne jak i zawarte w ‚Biblii’, ponieważ uznano, że zawierają one wiele wiadomości i przepisów, które wymagają wyjaśnień.

  Całość tych komentarzy zwanych Miszna. narastała w ciągu wielu stuleci przed ukrzyżowaniem Jezusa Chrystusa.. w różnych skupiskach ludności żydowskiej, a głównie w Babilonii i w Palestynie, Dopiero kilka wieków po ukrzyżowaniu przez Żydów Jezusa Chrystusa, zaczęto ‚Misznę kodyfikować. zaczęły pojawiać się też komentarze do spisanej ‚Miszny’, ponieważ jej objętość rozrosła się i stała się niezrozumiała dla ludu. Te komentarze do komentarza, którym już poprzednio była sama Miszna’, nazwano ‚Gemara’. ‚ Miszna’ jest jedna, chociaż powstała w wielu miejscach, a głównie w Babilonii i w Jerozolimie.
  ‚Gemary’ natomiast są dwie: babilońska i jerozolimska, które bardzo różnią się treścią. Całość przedstawionej tu, pozabiblijnej, spisanej tradycji żydowskiej, czyli ‚l Miszna’ i ‚Gemara’, została nazwana ‚Talmudem’, to znaczy ‚stadium tradycji żydowskiej .

  Z upływem czasu Talmud zajął miejsce ‘Biblii’ w życiu żydów, zwłaszcza w erze chrześcijańskiej. Ci żydzi, którzy uznali Jezusa Chrystusa za Mesjasza przestali być żydami i stali się chrześcijanami, a ci którzy nie uznali Jezusa Chrystusa zostali nadal żydami i wyznawcami judaizmu. Wyznawcy judaizmu pozostali niemal wyłącznie przy Talmudzie zachowując z ‘Biblii’ tylko Pięcioksiąg Mojżesza, a resztę ‘Biblii’ uważając za literaturę historyczna, powieściową i poetycką

  ‚Talmud’ złożony z ‚ Miszny’ i •Gemary’ stał się księgą ogromną i w niektórych wydaniach jego objętość dochodzi do szesnastu wielkich tomów. Jest to księga bardzo zawiła. Jej treść opiera się na autorytetach rabinów, którzy nic są Kaplanami tylko adwokatami, znawcami Prawa religijnego.
  W ciągu około dwóch tysięcy laty, tych autorytetów zebrało się straszne mnóstwo i narosła między nimi wy- miana poglądów. Dlatego, ‚Talmud’ stal się księgą zawiłą a przez to niedostępną dla zwykłych śmiertelników.

  Powstała więc koniczność zrobienia wyciągów z ‚Talmudu’ i tak powstał ‚Szulchan Aruch’ (stół zastawiony). Z czasem i ‚Szulchan Aruch’ okazał się opracowaniem zbyt obszernym i trudnym, więc streszczono go i powstał mały podręcznik o nazwie ‚Baba Batra’ (otwarta brama).

  Początkowo, ‚Talmud’ miał udostępniać żydom naukę ‚Bibili’, czyli mozaizmu, ale później, zwłaszcza w erze chrześcijańskiej, przeważyło dążenie do przekonania żydów o słuszności Sanhedrynu i starszyzny żydowskiej co do nie uznania Jezusa Chrystusa za obiecanego Mesjasza.
  Stąd wzięła się w Talmudzie’ ogromna ilość strasznych bluźnierstw i okrutnych napaści na Chrześcijaństwo. Talmud stał się zasadniczą księgą życia żydów wrogo usposobionych do Kościoła Katolickiego i ogólnie świata chrześcijańskiego.

  ‚Talmud’ stał się główną podstawą wałki judaizmu przeciwko Chrześcijaństwu – szczególnie w późniejszych wydaniach, kiedy wśród żydów utrwalała się nowa doktryna mesjanistyczna, według której obiecanym Mesjaszem nie jest jakaś osoba fizyczna, Tylko osoba-gromada, że sam naród żydowski jest Mesjaszem, wybawicielem nie tylko żydów lecz całej ludzkości. Żydzi uznali, że nadal są ‚narodem wybranym’, a nawet ‚narodem mesjańskim, czyli zbawicielskim, a diaspora (życie w rozpro – szeniu na całym świecie) nie jest karą Bożą za zamordowanie przez: nich Jezusa Chrystusa, ale odwrotnie, jest drogą i środkiem do opanowania politycznego, gospodarczego i kulturalnego całego świata.

  Jest wiele wydań Talrnudu i bardzo różnią się treścią, głównie z powodu wpływów Kabały i Gnozy oraz: najrozmaitszych odłamów żydowskich. Zawartość’ Talmudu’ zalety co najmniej od rodzaju wydania, roku wydania i kraju wydania. To co znajduje się w jednym wydaniu, trudno znaleźć w innym.

  2.

  M, H. De Heekelingen, w książce ‚Izrael: przeszłość i przeszłość’ pisze ze „były rabbi Drach, nawrócony na katolicyzm, mówi, że Talmud ‚zawiera wiele refleksji, zabawnych fantazji, niesmacznych nieprzyzwoitości, a nade wszystko najstraszliwszych bluźnierstw przeciwko wszystkiemu, co w religii chrześcijańskiej jest najdroższego•
  . ‚Jeśli chodzi o tłumaczenia Talmudu przez nie-żydów, zawsze preferowaliśmy tłumaczenie Luceńskiego, którego dokładność jest uznana przez sąd w 1923 r.
  Główny prokurator Węgier zarządził wstrzymania wydawania Talmudu węgierskiego pod zarzutem ataku na moralność publiczną oraz pornografii.

  W wyroku sąd oznajmił m. in.: W Talmudzie przetłumaczonym przez: Alfreda Luceńskiego znajdują się rzeczy straszliwe. Jego tłumaczenie jest poprawne pod względem wierności oryginałowi’.”

  Samson Hirsch, żyd z Frankfurtu nad Menem, napisał w 1884 r’.. że ‚Tałmud jest jedynym źródłem, z którego żydostwo wypłynęło, jest gruntem na którym żydostwo istnieje i jest duszą żyjącą, która żydostwo kształtuje i utrzymuje’

  Rabin dr Groneman rzeczoznawca w procesie przeciwko

  Talmud jest miarodajnym źródłem prawnym żydów i posiada jeszcze pełna swa wartość

  Rabin Munk z Berlina pisał w 1924 r. w niemieckim piśmie ‚C. – V. Zeitung’: ‚W talmudzie zawarte poszczególne twierdzenia i rozstrzygnięcia są jako takie , niekoniecznie obowiązujące.

  Natomiast wskazówki, przykazy talmudu, są w całej pełni miarodajne i tern samem obowiązujące naród żydowski po wszystkie czasy i w każdej części świata do uległego posłuszeństwa.

  Henryk Lowe, Żyd który studiował i tłumaczył Talmud, wyraził się o nim następująco: ‚Jako całość, jako kodeks życia i kodeks prawa jest jedynym w swojej potworności i niedorzeczności’.

  Ks. Stanisław Tworkowski: ‚Chcąc naprawdę poznać kim są Żydzi, trzeba uważnie przeczytać księgę, która jest odbiciem duszy żydowskiej, według; której: każdy Żyd myśli, działa i nienawidzi.

  Jest to Talmud, księga przewrotności i kłamstwa… Talmud jest tak zbrodniczą księgą, iż wielokrotnie władze świeckie i duchowne wydawały przeciwko niej surowe rozporządzenia..Talmud zawiera obelgi, bluźnierstwa przeciwko Bogu, Trójcy Świętej, Krzyżowi świętemu, Kościołowi oraz bezwstydne i rozpustne opowiadania.’

  W 1893 roku, Teodor Fritch ogłosił siedem przepisów Choszen Hamiszpat i zobowiązał się dowieść sądownie ich prawdziwość a żydów nazwał międzynarodowym sprzymierzeniem oszustów

  3.
  W wigilie swej paschy , Żydzi wypowiadają następujące słowa antychrześcijańskiej bluźnierczej modlitwy: ‘Wylej na nich (chrześcijan) gniew swój, szał gniewu twego niech ich ogarnie’

  Nic więc dziwnego, że zawarte w Talmudzie nauki, zalecenia i nakazy dla Żydów/Żydów, układają się w porozrzucany po rożnych częściach tej żydowskiej księgi kodeks postępowania złoczyńcy

  Oto niektóre przykłady:

  1.Dibre David paragraf 37: ‚Zakomunikowanie coś nie-żydowi o naszych stosunkach religijnych równa się ubiciu wszystkich Żydów, bo gdyby nie-Żydzi dowiedzieli czego o nich uczymy, to by nas pozabijali.

  Art.13 Konstytucji RP: zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy łub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa

  Art.58 Konstytucji RP: paragraf.. 2: ‚Zakazane są: zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą

  Art. 258 KK (Zorganizowana grupa i związek przestępczy)

  Przestępstwa przeciwko porządkowi publicznemu:

  2.Sanhedryn 59, Aboda Zara 8-6Szagiiga 13: `Każdy goj, który studiuje Talmud i każdy żyd, który mu w tym poma¬ga winien jest śmierci.’

  Art. 190 kk (Groźba Karalna – przestępstwa przeciwko wolności).

  Art. 255 kk (Nawoływanie do i pochwalanie ,przestępstwa przestępstwo przeciwko porządkowi publicznemu)
  w związku: z

  Art. 148 (zabójstwo) Przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu

  Art. 240(Niezawiadomienie o przestępstwie) Przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości

  Żydzi nie są ani rasa, ani religią, ani narodem, ani semitami.

  Jedyne, co wiąże Żydów to Talmud – swoisty kodeks złodziejski oraz udział i zorganizowanie się w światowej organizacji tzw. Gmin żydowskich.

  Są organizacją przestępczą występującą przeciw obowiązującym prawą w krajach zamieszkania – między innymi w Polsce, ale dotyczy to wszystkich krajów.

  Uzurpują sobie prawo do bycia organizacja religijna, a religią nie są – trudno Kodeks Złodziejski nazwać religia, która stoi w jaskrawej sprzeczności z Kodeksem Karnym. Dotyczy to wszystkich i państw – nie tylko Polski.

  Talmud nie ma nic wspólnego z Dekalogiem Mojżesza ani z Biblią

  WARSZAWSKA SPOŁECZNOŚĆ ŻYDOWSKA – DOKĄD ZMIERZA
  http://warszawa.jewish.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=56

  Jak się wczytać dokładnie w tą Ciekawa dyskusja – Jeszcze nie są Żydami , a już chcą być Żydami –
  Włosy dęba staja na głowie ..

  Nie ma zastosowania również twierdzenie , że żydzi są rasą – Żyd może być biały czarny ( Etiopia, Chicago) może być Niemcem, Polakiem , Arabem, Persem , Chińczykiem w zależności od kraju zamieszkania
  – gdzie tu ta sama rasa ???

  Nie są oczywiście żadnymi semitami. Ktoś kto rzuca oskarżenia o antysemityzm powinien udowodnić że jest semitą – a semita nie jest – no może z wyjątkiem Żyda –Araba

  Prawdziwych etnicznych żydów – mieszkańców biblijnej Judei – Palestyńczyków tępi się – ogniem i mieczem.

  • Tomek4791 Says:

   Zgadza sie,ktoś kto oskarża kogoś o antysemityzm,powinien udowodnić że jest semitą,że nie jest gołosłowny

 9. Tomek4791 Says:

  Teks długi,ale warty przeczytania.

 10. Gość Says:

  Odnośnie Huxleya i Orwella – obydwaj ci panowie byli członkami masońskiej loży golden dowsn, do któej należało również wielu nazistów. Masoneria celowo kazała napisac tym gościom te książki, aby zacząć przyzwyczajać ludzi do NWO!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: