Wyzwolić Ameryke spod panowania AIPAC


Przekład: Centuria

http://www.bollyn.com/

Źródło: Polska Walcząca

Anthony Lawson wyprodukował doskonałe video na temat AIPAC, izraelskiego lobby, które ma ogromna kontrolę nad członkami amerykańskiego Kongresu. Jest naprawde zalecane obejrzenie tego filmu, ponieważ wyjaśnia ono dokładnie, w jaki sposó lobby izraelskiego jest w stanie sprawowac władzę nad amerykańskim rządem za pomoca pieniedzy pochodzących od amerykańskiego podatnika. W wyniku syjonistycznej kontroli nad amerykańskimi politykami bojownicy i polityczni najemnicy Izraela odnieśli sukces w ukryciu prawdy o 911m opróżnili amerykański skarbiec i wplątali USA w liczne i kosztowne wojny na Bliskim Wschodzie. Nadszedł najwyzszy czas, aby Amerykanie odebrali Amerykę i zakończyli syjonistyczną okupacje Kongresu USA.

Cyrk AIPAC przybędzie do Waszyngtonu DC w dniach 22-24 maja. Powinno być jasne dla każdego, dlaczego to, co czyni AIPAC winno byc prawnie zakazane. Na członków Kongresu należy nałożyc zakaz przyjmowania pieniędzy od organizacji, które służą obcym krajom. Ludzie, którzy są lojalni w stosunku do innych narodów nie mają prawa służyć na żadnej pozycji władzy. Nie wyszyscy rozumieją, dlaczego sędzia, który aktywnie popiera Izrael nie powinien osądzać w sprawie w której głównym oskarżonym jest izraelskie przedsiębiorstwo powiązane z izraelskim wywiadem.

Mimo wyrażnego konflitu interesów, dozwolono sędziemu Alvinovi K. Helllersteinowi, aby orzekał w sprawie, ktora odbyła się w sądzie na Manhattanie i dotyczyła odszkodowań po 911. Izrael (poprzez agencję wywiadowczą Mossad) jest pozwanym w tej sprawie, a orzekający sędzia jest oddanym obrońcą Izraela. To właśnie jest wyrażny konflikt interesów.
Gazeta New York Times (będąca w posiadaniu rodziny założycieli B’nai B’rith) i inne kontrolowane przez syjonistów media uznały, że konflikt poważny interesów Helersteina nie jest warty dyskusji. A ludzie dziwią się, że rodziny ofiar 911 miały jedynie 50 godzin na zaprezentowanie sprawy po prawie 10 latach czekania. Należy podkreślić, że sprawa rodziny Bavisów jest uznana za jedyną w celu określenia kto ponosi wine za atak, który zabił prawie 3000 ludzi.
Ostatnia sprawa Johna Demjanuka w Niemczech zajęła półtora roku, w tymczasem sędzia Hellerstein określił dość nizwykły czas około jednego miesiąca na znalezienie winnych za atak 911. Czy Amerykanie pozwolą, aby sprawiedliwość dla ofiar 911 została porwana przez syjonistycznych agentów lojalnych w stosunku do Izraela?

Syjonistom powinno sie zakazać sprawowania urzędów w Stanach Zjednoczonych. Powinni zostać uznani za agentów Izraela. Jest niemożliwe, aby normalny obywatel był lojalny w stosunku do dwóch krajów.

http://www.bollyn.com/take-america-back-from-aipac

A tu wspomniany film

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania Wyzwolić Ameryke spod panowania AIPAC została wyłączona
%d blogerów lubi to: