Tajemnicze kenijskie plemię


Ciekawostka z innej beczki 😉 Admin

http://sojournerofthecesspit.blogspot.com/

Przekład Ola Gordon

Tajemnicze plemię i jego krowy wędrują po terenach granicznych między Kenią i Somalią. Jest to jedyny naród na świecie, który praktykuje bardzo niezwykłą tradycję: do czasu kiedy się ożenią, jego chłopcy zjadają wydzielinę menstrualną krów.

Bubalowie wierzą, że wylizywanie krowiej pochwy czyni przyszłych wojowników silnymi i odważnymi.

Zmiany hormonalne stają się wyjątkowo widoczne u wszystkich mężczyzn kiedy osiągną dojrzałość płciową.: średnica ich jąder dochodzi do 70-80 cm.

Ten „cud natury” występuje w wyniku nietradycyjnego odżywiania, praktykowanego przez członków plemienia w okresie dojrzewania.

Bogata w hormony wydzielina menstrualna krowy wywołuje u człowieka nieodwracalne zmiany hormonalne.

Należy zauważyć, że takie gigantyczne jądra nie mają żadnego negatywnego wpływu na funkcje reprodukcyjne mężczyzny, choć wywołują wiele innych rzucających się w oczy problemów.

Uwaga: Powiedziano mi kiedyś, że te niezwykłe praktyki chronią ich przed krzywicą, szkorbutem i białaczką. Wydzielina oprócz hormonów zawiera witaminy B6, B12, E i D, jak również minerały: żelazo, magnez, fosfor, wapń i potas.

Kliknij w obrazek aby powiększyć

Komentarze 3 to “Tajemnicze kenijskie plemię”

 1. radtrap Says:

  Leniwe dranie. To dlatego że im się chodzić nie chce. Wystarczy kucnąć i jakbyś siedział na pufie.

  • Admin Says:

   Zobacz RadTrap co znalazłem, mocne:

   TakaPrawda: Z braku pożywienia robili by takie rzeczy krowie, zamiast ją zjeść? To nielogiczne. Poza tym, im się to chyba podoba. Zobacz film

 2. Taka Prawda Says:

  Te wielkie klejnoty to zasługa zarazenia nicieniami a nie magia mentruacyjnej krwii krów. To predzej z braku pozywienia na wzór zwierzat wprowadzili jako tradycje.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: