Żydowski holokaust i NWO


The Jewish Holocaust and the New World Order

http://just-another-inside-job.blogspot.com/2009/09/jewish-holocaust-and-new-world-order.html

John Kaminski – 7.09.2009 tłumaczenie Ola Gordon

Obalanie oficjalnej narracji o holokauście pozbawia żydowskich cwaniaków NWO ich tarczy ochronnej. Walka o wolność słowa dla rewizjonistów holokaustu i ustalenia tego, co naprawdę wydarzyło się w czasach nazistowskich, jest jedną z najbardziej skutecznych strategii odebrania władzy elicie rządzącej i wykolejenia NWO - John Kaminski

Żydzi są tak próżni. Myślą, że holokaust dotyczy tylko ich. Zapewniam, że tak nie jest. Do tej pory wszyscy powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że w historii i polityce nic nie jest takie, jakie się wydaje.

„Battle for the Holocaust” [Bitwa o holokaust] – jak brytyjski dokument w Channel 4 właściwie to nazwał – nie chodzi tu o uhonorowanie pamięci Żydów, którzy zginęli w czasie II wojny światowej. Nie chodzi tu o powtarzaniu żydowskiej mantry ‚nigdy więcej’. I na pewno nie o przypominaniu nam, jak złe mogą być rządy, jeśli wyrwą się spod kontroli.

Kłamstwa, kłamstwa i więcej kłamstw

Rosnąca liczba osób dowiedziała się o tym, że nasze rządy systematycznie kłamały. Wiedzą, że za atakami terrorystycznymi 11 IX stał amerykański rząd. Wiedzą, że za atakami 7 VII w londyńskim metrze stał rząd brytyjski. Wiedzą, że aktywny udział mieli izraelski Mossad i prywatne izraelskie firmy. Wiedzą, że w ciągu 6-dniowej wojny Izrael celowo zaatakował USS „Liberty” i zabił dziesiątki marynarzy. Wiedzą, że w USA nie ma podstawy prawnej do ściągania podatku dochodowego.

Wiedzą, że CIA, rodziny Busha i Clintona są wyraźnie zaangażowane w nielegalny handel narkotykami w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Wiedzą, że broń masowego rażenia nie miała nic wspólnego z inwazją Iraku. Wiedzą, że setki milionów dolarów w gotówce, i setki tysięcy pistoletów, które armia amerykańska ‚zgubiła’ w Iraku, nie wylądowały nie zamierzenie w rękach różnych frakcji bojowników w irackiej wojnie domowej. Wiedzą, że złapanie Osamy Bin Ladena nigdy nie było powodem podboju Afganistanu, lecz przywrócenie produkcji opium.

Wiedzą, że japoński atak na Pearl Harbor nie był niesprowokowaną agresją, ale zorganizowaną operacją, która miała wciągnąć USA do wojny. Wiedzą, że duża część elity rządzącej w W Brytanii, Europie i USA finansowała i współpracowała z nazistami podczas wojny. Wiedzą, że organizacje syjonistyczne działały ręka w rękę z nazistami we wspólnym celu, pozbycia się Żydów z Europy. W rzeczywistości wiedzą, że prawie wszystko co powiedziano nam o II wojnie światowej, lub jakiejkolwiek innej części historii – jest nieprawdziwe. Ale z jakiegoś dziwnego powodu, jeśli chodzi o holokaust, tak wielu z nich ślepo wierzy w oficjalną historię.

Kto na tym korzysta?

Gdy mamy do czynienia ze złożoną kwestią społeczną i polityczną, pierwszym pytaniem jest kto na tym korzysta. Musimy ignorować słowa i ogłaszane zamiary i patrzeć na gołe fakty: Kto korzysta finansowo i politycznie?

Najbardziej oczywistym beneficjentem oficjalnej narracji o holokauście był ruch syjonistyczny. Przerażające zdjęcia więźniów jak szkielety i stosy nagich ciał wzruszały każdego. Razem z wysłuchanymi zeznaniami i wymuszonymi wyznaniami na temat gazowania na skalę przemysłową milionów Żydów, usunięto każdy opór przeciwko syjonistycznym żądaniom ustanowienia żydowskiego państwa na Ziemi Świętej.

Drugim najbardziej oczywistym beneficjentem byli alianci. Ogrom oskarżeń odwrócił uwagę świata od zbrodni wojennych aliantów na niespotykaną dotąd skalę. Spalenie setek tysięcy cywilów w zatłoczonym uchodźcami mieście Dreźnie. Zamordowanie miliona niemieckich cywilów w ‚strategicznym bombardowaniu’ dokonanym przez sojuszników. Celowe zagłodzenie na śmierć miliona niemieckich jeńców wojennych przez Eisenhowera. Morderstwo 1,5 mln niemieckich cywilów przez wojska radzieckie. Gwałt na setkach tysięcy niemieckich kobiet. Czystki etniczne milionów Niemców w Czechosłowacji i Europie wschodniej. Zniszczenie 90% niemieckiej infrastruktury cywilnej. Pamięć o tych wszystkich zbrodniach aktywnie tłumiono przez skupienie się na opowieści o systematycznym mordzie 6 milionów Żydów i wykorzystanie na przemysłową skalę komór gazowych.

Trzecim najbardziej oczywistym beneficjentem był komunizm. Nasza elita rządząca jest zdominowana przez dwie szkoły myśli, faszyzmu i komunizmu. Obie rywalizują o ten sam cel polityczny i finansowy: dyktaturę jednego świata. Oskarżanie faszyzmu za żydowski holokaust było krokiem do tyłu, dającym przewagę obozowi komunistycznemu prowadzonemu przez Davida Rockefellera.

Najmniej oczywistym beneficjentem jest elita rządząca jako całość. Żydzi zawsze byli ich preferowanym narzędziem w dążeniu do realizacji swoich diabelskich planów, powodem czego jest ich nierzadki brak sumienia wobec ‚Gojów’. Opowiadanie o holokauście zapewniło żydowskim cwaniakom tarczę ochronną. Nie tylko było mniej prawdopodobne, żeby pociągnąć ich do odpowiedzialności za swoje zbrodnie. Mogli również polegać na sieci współplemieńców bardziej niż szczęśliwych, aby pomóc im w ucieczce do Izraela, gdzie nie będą podlegać ekstradycji. To wyjaśnia nieproporcjonalny udział Żydów w przestępczości zorganizowanej, zwłaszcza narkotykach i handlu ludźmi. Wyjaśnia również wysoki odsetek Żydów na wszystkich stanowiskach władzy w tych krajach, które zrobiły największy postęp w drodze do NWO, takich jak Stany Zjednoczone i Kanada.

Świecka religia

Zagłada Żydów w nowoczesnej formie jest nie tylko bronią polityczną, ale i świecką religią. Na przestrzeni lat zamieniła talmudyzm na credo jednoczące wszystkich Żydów. Ma wysokich kapłanów, jak Elie Wiesel, święte księgi, jak ‚Pamiętnik Anny Frank’, świątynie w kształcie muzeów, nawet odpowiednika Świętej Inkwizycji, ADL i jej niezliczone siostrzane organizacje. Podnosi podatki od zagranicznych firm i rządów w formie rekompensaty. Ma święta religijne, takie jak dzień Auschwitz.. I nie mniej ważne, ma dogmaty, niekwestionowaną wiarę w plan zamordowania wszystkich europejskich Żydów, użycie komór gazowych, oraz 6 milionów żydowskich ofiar.

Wyrażenie najmniejszej wątpliwości wobec jakiegoś dogmatu holokaustu jest świętokradztwem karanym najpoważniejszymi konsekwencjami. Utrata pracy i kariery, ruina finansowa, izolacja społeczna, a nawet więzienia, to represje standardowe. Co sprawia, że ​​holokaust jest takim przydatnym narzędziem opresji dla naszych elit rządzących, jest to, że tresuje nas w akceptacji faktu, że istnieją granice wolności słowa, i że istnieją ‚prawdy’, których nie można kwestionować.

Oczywiście, nasze elity rządzące mają wiele do stracenia. Gdyby opinia publiczna przechyliła się na stronę rewizjonistów holokaustu, gdyby wystarczająco duża część społeczeństwa uważała, że ​​ich elity okłamywały ich na tak epicką skalę, zniszczyłoby to każde zaufanie i resztki prawowitości. Usunęłoby to również obawy przed oszkalowaniem antysemitą za krytykę żydowskich zbrodni i rasizmu, lub niezasłużony wpływ syjonistycznych Żydów na zachodnie społeczeństwa, często wpychając ich kraje do działań, które oczywiście nie są w ich najlepszym interesie.

Zwalczanie NWO

Obalanie oficjalnej narracji o holokauście pozbawia żydowskich cwaniaków NWO ich tarczy ochronnej. Walka o wolność słowa dla rewizjonistów holokaustu i ustalenia tego, co naprawdę wydarzyło się w czasach nazistowskich, jest jedną z najbardziej skutecznych strategii odebrania władzy elicie rządzącej i wykolejenia NWO.

http://www.therebel.org/opinion/editorials/the_jewish_holocaust_and_the_new_world_order/

**************************************************************************************

Czytaj także: Mit holokaustyczny i jego zadanie:

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=3

Komentarzy 5 to “Żydowski holokaust i NWO”

 1. Czaplicki Krzysztof Says:

  Należy ludziom mówić o faktach historycznych.Pokazywać jak przez dziesięciolecia oszukują nas,a może w końcu będą mieć tych oszustw dosyć,obudzą się ze snu(matrix)i staną do walki o wolność dla swoich dzieci.

 2. Dewiant Says:

  Pytam sie ostatnio córki bo przyszla ze szkoly i podekstytowana mowila o ”TYM” wielkim nieszczesciu. Ja sie pytam czy wie ilu polakow zginelo w czasie wojny – ?? – moze tyle?? – odpowiedz nietrafiona. No to ja pytam sie ze moze wie ilu brytyjczykow zginelo? przeciez to krolestwo w piatek mlody ksiaze sie zeni…. – ta sama nietrafiona odpowiedz. Na koniec ile zginelo z….. – odpowiedz blyskawiczna i bez pomylki – 6 milionow.
  Ciagle czytamy razem ksiazki – miedzyinnymi historyczne – w jezyku angielskim i polskim ale widze ze dluuuuga droga przedemna zeby wytrzebic te chwasty z jej glowy.

 3. Admin Says:

  Arcy zbrodnią jest, że oni chcą najbardziej zmyślnych holo fantazji uczyć w polskich szkołach. Tzn. podstawowych holo bajek oczywiście już uczą i to od dawna, jednak przed ich najnowszą wersją historii, wykreowaną z wielką siłą w przeciągu ostatnich dwóch dekadach, w któej Polacy jawnie oskarżani sa o współudział w „holokauście” (przy cąłkowitym przemilczeniu polskiego holokaustu), jeszcze jako tako się opieralismy.

  Niestety im mniej żyjących Polaków pamiętajacych i uczestniczących w II WŚ, tym więcej pojawia się żydowskich kłamstw. Najmłodsi już dziś są kompletnie bezradni na żydowską holo indoktrynację w „szkołach”. I to dopiero początek, ich świaodmosć ma być przez holo fantastów całkowicie wypaczona.

  Jakiś czas temu pisałem, że do szkół gimnazjalnych trafią w najbliższej przyszłości podreczniki gdzie polska młodziez będzie czytac m.in o Jedwabnem i o tym, że holokaust „jest naszym moralnym dziedzictwem” (moim nie jest? A waszym?). Polska ma być pierwszym w Europie – i drugim na świecie po Izraelu krajem, gdzie ma być kładziony tak wielki nacisk na holo pranie mózgów.

  Tą przewrotną perfidię dostrzega coraz więcej Polaków którzy o kwestię żydowską nigdy się nawet nie otarli, po prostu ludzie widzą, że coś tu nie gra, skąd te grossy, skąd te jęki, odszkodowania, wyrzucanie krzyży z obozów itp.

  I SKĄD W POLSCE „PRAWO” KTÓRE ZABRANIA STAWIANIA PYTAŃ DOT. „HOLOKAUSTU”?

  Jak to się godzi z rzekomą „wolnością słowa”, z której ponoć słynie tzw. demokratyczna III RP?

  Pomysl nad tym Polaku.

 4. Centuria Says:

  W Stanach, niestety, Holocaust jest podstawą. Przeciętny Amerykanin wie. ze zginęło 6 mln ludzi (choć nie wie, ilu zginęło żołnierzy ze Stanów). W szkołach dzieci nie tylko czytają pisany długopisem pamiętnik Anny Franck, ale niemal uczą się go na pamięc. Ot np. dzieci zmieniają sie rolami i czytają w kółko, raz to samo dziecko jest Anna, innym razem kotem.

  Jednoczesnie coraz więcej słysze, że chyba te 6 mln to trochę za dużo.

 5. pytajacy Says:

  A istnieją jakieś dowody na poparcie tej fantazmatycznej historii ?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: