Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu cz. I


Fragment książki Żyda Jacka Bernsteina pt. „Pożegnanie z Izraelem”. Autor książki został zamordowany przez Mosad, a wszelkie wzmianki o nim są w podejrzanych okolicznościach usuwane z internetu – m.in. z wikipedii

My Farewell to Israel

the Thorn in the Mid East

http://www.iamthewitness.com/books/Jack.Bernstein/My.Farewell.to.Israel.htm

http://palestyna.wordpress.com/2011/04/19/jack-bernstein-pozegnanie-z-izraelem-cierniem-bliskiego-wschodu-cz-1/

Jack Bernstein

Od autora

Kiedy ukazała się moja pierwsza książka, „The life of an American Jew in Racist, Marxist Israel”[Życie amerykańskiego Żyda w rasistowskim, marksistowskim Izraelu], rzuciłem takie

Jack Bernstein, zamordowany przez Mossad

samo wyzwanie jak na końcu tej książki.

Do tej pory syjonistom nie udało się przyjąć tego wyzwania. Oczywiście, tego można było się spodziewać – nie mają odwagi zakwestionować tego, co napisałem, bo wszystko to jest prawdą.

Jednak byłem mile zaskoczony, że otrzymałem tylko dwa nieprzyjemne listy – żaden nie próbował spierać się o żadną z rzeczy, o których pisałem. Ograniczały się tylko do określenia książki jako „kicz” – typowa reakcja stosowana przez syjonistów, kiedy wszystko co się pisze ujawnia ich działania.

Podnosiło mnie na duchu otrzymywanie listów i dużych zamówień od przyzwoitych Żydów.

Typowy był list z Los Angeles, który mówił: „Podejrzewałem, że Izrael nie był taki jak chciano by Żydzi wierzyli. Kupiłem 75 egzemplarzy twojej książki by dać ją moim żydowskim przyjaciołom”.

Dwaj Żydzi z różnych miast poinformowali mnie, że po przeczytaniu mojej książki, każdy z nich skontaktował się z Anti-Defamation League z B’nai B’rith [ADL] i postawili pytania na temat niektórych rzeczy o których pisałem. ADL nie próbowała obalić tego co napisałem, a zamiast tego zaczęła zadawać mi zastraszające pytania: „Jak się nazywasz? Jaki jest twój adres? Gdzie pracujesz?”

Naturalnie, ci Żydzi byli przerażeni i odkładali słuchawkę bez odpowiedzi. Wiedzieli, że gdyby podali swoje nazwiska, byliby nękani i być może straciliby pracę, czy wywierano by na nich jakieś ekonomiczne naciski. W ten sposób wywrotowi syjoniści utrzymują przyzwoitych Żydów w szeregu.

Po przeczytaniu mojej książki, spora liczba Żydów, poinformowała, że pojechali do Izraela.

Jeden z nich, oficer Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, nie wierzył w to co pisałem, więc udał się do Izraela, aby się przekonać. Zamierzał uderzyć mnie w nos po powrocie, gdyby okazało się, że to co napisałem nie było prawdą.

Po powrocie odwiedził mnie. Uścisnął mi rękę i powiedział: „Przepraszam za to, że wątpiłem w to, co napisałeś, Jack. W Izraelu jest tak źle,, jak powiedziałeś – w rzeczywistości jest nawet jeszcze gorzej”.

Niektórzy młodzi Żydzi, podczas wizyty w Izraelu, głupio spróbowali niektórych z jego grzesznych owoców, z których Izrael staje się sławny. Jeden wrócił z chorobą weneryczną, a inny „załapał się” na narkotyki.

Inni powiedzieli, że przestali kupować izraelskie obligacje, a jeszcze inni zamienili je na gotówkę. To, oczywiście, jest mądre, bo Izrael jest w stanie upadłości. To tylko kwestia czasu, zanim izraelska gospodarka legnie „brzuchem do góry”.

Kiedy to nastąpi, izraelskie obligacje nie będą warte więcej niż papier, na którym je wydrukowano.

Niektórzy z was mogą mieć wątpliwości o tym co napisałem w mojej pierwszej i co przeczytacie w tej książce. Jeśli tak, wybierzcie się do Izraela i sprawdźcie osobiście, nie wybierajcie wycieczek z przewodnikiem. Zamiast tego, sami sprawdźcie to, o czym pisałem.

Głupia wiara w to co mówią syjoniści o Izraelu w telewizji, radiu oraz w dużych dziennikach i czasopismach, a które są pod ich kontrolą, to pozwolenie syjonistom i międzynarodowym bankierom o poglądach syjonistycznych, na doprowadzenie Ameryki do kolejnej zaplanowanej przez nich wojny – tym razem na Bliskim Wschodzie.

Po publikacji mojej pierwszej książki, „Życie amerykańskiego Żyda w rasistowskim, marksistowskim Izraelu”, pytano mnie, dlaczego ja, Żyd, chciałem pokazać prawdziwy Izrael, przez co sprowadziłem na siebie krytykę ze strony syjonistycznych Żydów, odpowiedź jest dość prosta.

Najpierw jestem Amerykaninem, a potem Żydem, i będę walczył z każdym, kto próbuje narażać dobro mojego kraju, Stanów Zjednoczonych. Ponieważ była to jedna część Żydów, syjonistów, którzy byli odpowiedzialni za powołanie rasistowskiego, marksistowskiego Izraela, oraz ci sami syjoniści byli odpowiedzialni za wiele, jeśli nie większość wewnętrznych i zewnętrznych problemów Ameryki, jako uczciwy Amerykanin nie mam alternatywy, ale walczyć z tą wywrotową, marksistowską siłą, bez względu na konsekwencje.

Od chwili powstania, Izrael nie dał Ameryce nic oprócz utrapienia. Na przykład:

Izrael spowodował to, że Ameryka straciła przyjaźń wielu krajów, szczególnie krajów arabskich, których polityka zagraniczna historycznie była pro-amerykańska. Ameryka straciła również, i wciąż traci miliardy dolarów w handlu z krajami arabskimi i muzułmańskimi.

Izrael jest niczym więcej niż „państwem socjalnym” niezdolnym utrzymać się, i istnieje tylko dzięki corocznym miliardom dolarów od amerykańskich podatników. Izrael nie tylko kosztuje Amerykę miliardy dolarów rocznie, ale i życie kilkuset amerykańskich chłopców, poświęcone dla dobra Izraela w Libanie.

Izrael odegrał kluczową rolę w tworzeniu dyktatur w Afryce i do pewnego stopnia w innych częściach świata.

Jest to smutny fakt, że wielu Żydów w Ameryce przedkłada interesy Izraela przed interesy Ameryki. Można oczekiwać, że wszyscy, albo prawie wszyscy o komunistycznej orientacji syjonistyczni Żydzi, podepczą Gwiazdy i Paski w salucie dla sierpa i młota. Ja nie mogę siedzieć cicho i pozwolić, by to trwało nadal.

Tak, jestem Żydem, ale przede wszystkim jestem Amerykaninem i bez wahania mówię:

Dla dobra pokoju i dobrobytu Ameryki, Ameryka musi przestać pomagać ateistycznym, marksistowskim przywódcom Izraela – albo ponosić nawet bardziej katastrofalne konsekwencje.

Izrael – plac zabaw szatana

Żaden kraj nie mógł stać się tak zepsuty i grzeszny jak Izrael poprzez normalny łańcuch zdarzeń. Wydaje się, że tam musiała zadziałać jakaś zła siła.

Byłoby dobrze pamiętać o złej historii przywódców Izraela i ich zwolenników. Przez wieki, oni (bolszewiccy Żydzi) praktykowali ateistyczny socjalizm / komunizm w różnych krajach europejskich, zwłaszcza Rosji.

Tym bolszewickim (aszkenazyjskim) Żydom wraz z międzynarodowymi bankierami żydowskimi o syjonistycznej orientacji, udało się obalić cara Rosji i nałożyć rząd komunistyczny na naród rosyjski. Przy pomocy bolszewickich Żydów, którzy wyemigrowali z Rosji do Ameryki, byli w stanie szerzyć zły, szatański wpływ w całej Ameryce i na całym świecie.

Wielu z tych komunistycznych Żydów z Rosji i innych krajów europejskich, którzy wyemigrowali do Izraela, zabrali ze sobą socjalistyczne / komunistyczne idee Karola Marksa. Z pomocą amerykańskich bolszewickich Żydów, mogli przejąć kontrolę nad Izraelem i nałożyć socjalistyczne / komunistyczne plany Karola Marksa.

Równolegle do ruchu bolszewickiego ruchu był syjonistyczny, który w zasadzie ma te same cele – dominację nad światem. W pewnym momencie po rewolucji bolszewickiej w Rosji, bolszewicy i syjoniści wymieszali się i stali się jednym. Obecnie są oni powszechnie nazywani syjonistami.

W czasach biblijnych, Bóg obiecał ówczesnym Żydom, że będą jego posłańcami i dał im szczególne przywileje – jeśli będą posłuszni Jego słowu.

Biblia opowiada, jak ci Żydzi nie stosowali się do Jego słowa i zaczęli czcić bożki. Zawiedziony przez nieposłuszeństwo Żydów, Bóg powiedział im: „Wy jesteście z synagogi szatana”.

Ateistyczni syjonistyczni przywódcy Izraela oraz ich zwolennicy, najwyraźniej przyjęli „synagogę szatana” i przez swoich przywódców z Izraela zrobili wirtualny „plac zabaw szatana”.

Chcąc dać prawdziwy obraz rzeczywistego Izraela, najlepiej mogę to zrobić, zabierając was za kulisy, przez opowiedzenie o moich osobistych doświadczeniach i obserwacjach.

Niech Bóg będzie moim przewodnikiem.

Jack Bernstein

Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu

„Nie przyjechałem do Izraela żeby żyć z bandą komuchów.” Tak z obrzydzeniem powiedział mój daleki krewny, Brian Singer, który przybył do Izraela z Afryki Południowej w 1970 roku.

Zabrało mu tylko 3 tygodnie, żeby zrozumieć, że Izrael to nie demokracja, a państwo marksistowskie. Tydzień później wrócił do Afryki Południowej. Inni anty-komunistyczni Żydzi, którzy przyjechali do Izraela, również go opuścili po jakimś czasie, z tych samych powodów jak Brian. Tylko komunistyczni Żydzi i kilku religijnych pozostało. Brian przybył do Izraela tydzień po mnie i jego uwaga mnie zaskoczyła. Idea, że Izrael to marksistowskie państwo nie dotarła do mnie wtedy, lecz później. To mogło być częściowo dlatego, że nie chciałem w to wierzyc. W końcu byłem poddany syjonistycznej propagandzie przez wiele lat, że Izrael to demokracja, obiecana ziemia dla Żydów i raj dla prześladowanych Żydów. Wtedy również byłem zakochany i miałem się żenić, więc byłem ślepy na inne rzeczy.

Na ironię, to moje małżeństwo szybko zmusiło mnie do otwarcia oczu. Ja jestem aszkenazyjskim Żydem, ożeniłem się z sefardyjską Żydówką z Iraku. W Izraelu nie jest mile widziane małżeństwo Aszkenazyjczyka z sefardyjską Żydówką. Na sefardyjskich patrzy się z góry i określa ich jako „kooshim” – hebrajskie słowo dla „czarnuchów”.

Z biegiem lat zauważyłem, że Izrael wewnętrznie stawał się coraz słabszy, a jedną z przyczyn erozji siły Izraela było intensywne praktykowanie rasizmu.

Mając machinę propagandową pracującą na pełnych obrotach, syjoniści doprowadzili do tego, że Amerykanie wierzą w to, że Żydzi są narodem o jednej rasie. W tej propagandzie jest tyle prawdy, jak w bajce „Goldilocks and the three bears” [Złotowłosa i trzy misie].

Dając Amerykanom wrażenie, że Żydzi są jednej rasy, jest tylko jedną z bajek, jakimi się karmi naród amerykański – pozostałe dwa to: Izrael jest demokracją, oraz Żydzi są przez Boga wybranym narodem.

Ironią jest, że w Stanach Zjednoczonych, gdzie istnieje wiele gazet, stacji telewizyjnych i radiowych, obywatele są tak wprowadzani w błąd na temat Izraela, podczas gdy inne części świata są bardziej świadome prawdy. Jest to zrozumiałe, gdy uświadomimy sobie, że te gazety, sieci telewizyjne i radiowe są albo własnością albo w inny sposób kontrolowane przez syjonistów i międzynarodowych bankierów o orientacji syjonistycznej.

Większość Gojów została oszukana by wierzyli, że Izrael jest demokratyczny. Przeciętny Żyd w Ameryce również wierzył w to kłamstwo. Nawet ci Żydzi, którzy odwiedzili Izrael nie dowiedzieli się, że jest to państwo policyjne. Byli zbyt zajęci przyjęciami i odwiedzinami.

Nawet dla przeciętnego Żyda w Ameryce, pozostałe kłamstwa są tematem opowiadanych między nimi żartów. Oni wiedzą, że nie są narodem jednej rasy – że jest ostry podział na Żydów aszkenazyjskich i sefardyjskich; a ponieważ jest tylko niewielki procent religijnych Żydów, nie mogą nic zrobić tylko chichotać między sobą z faktu, że większość amerykańskich Gojów wierzy w to, że Żydzi są przez Boga wybranym narodem. Wreszcie powstaje pytanie, „kto jest prawdziwym Żydem?”

Kto jest Żydem?

Większość amerykańskich Gojów zbajerowano, żeby wierzyli, że Żyd jest Żydem – jedna klasa ludzi. Jest to fałsz, który uwieczniły kontrolowane przez syjonistów massmedia. Historia pokazuje, że większość ludzi, o których mówi się, że są Żydami, nie są nimi – przynajmniej nie urodzonymi Żydami.

Są chińscy Żydzi, czarni Żydzi, hinduscy Żydzi itd., ale zasadnicza różnica polega na tym, że są Żydzi aszkenazyjscy i sefardyjscy. Obie grupy mają inne pochodzenie historyczne i pochodzą z różnych części świata. Te różnice muszą być podkreślane i zrozumiane przez Gojów, zwłaszcza chrześcijan, jeśli ma być pokojowe rozwiązanie problemów blisko-wschodnich.

Żydzi sefardyjscy pochodzą z Afryki północnej i Bliskiego Wschodu. Zwykle mają ciemniejszą karnację od aszkenazyjskich Żydów, mają więzy krwi z Arabami. Faktycznie są powszechnie i słusznie nazywani arabskimi Żydami. Zarówno sefardyjscy Żydzi jak i Arabowie są znani jako Semici, potomkowie Sema.

Semickie narody, arabscy (sefardyjscy) Żydzi, arabscy muzułmanie i arabscy chrześcijanie mieszkali razem przez wiele stuleci.

Aszkenazyjscy Żydzi stali się Żydami w dość dziwny sposób. A było to tak: źródła historyczne mówią, że w zachodniej Azji było wojownicze plemię znane pod nazwą Chazarów. Byli poganami (czcili bożki), którzy praktykowali seksualne ekscesy w najpodlejszych formach. W wyniku tego wystąpiła zgnilizna moralna tego ludu i całego chazarskiego imperium.

Około 750 AD ich król, Bulan, zdecydował się na przyjęcie dla swojego ludu religii „jednego Boga”, więc zaprosił reprezentantów chrześcijaństwa, islamu i judaizmu, by przedstawili mu swoje dogmaty.

Król Bulan wybrał judaizm.

Gdyby wybrał chrześcijaństwo, wywołałoby to gniew wielkiej liczby wyznawców islamu na otaczających terenach; gdyby wybrał islam, wywołałoby to gniew wielkiej liczby chrześcijan wokół nich. Więc zagrał bezpiecznie – wybrał judaizm.

Gdyby ci Chazarowie stosowali naukę Tory, religijnej księgi judaizmu, historia świata bez wątpienia wyglądałaby zupełnie inaczej – lepiej. Ale wydaje się, że król i jego dwór bardziej interesował Talmud niż Tora.

Większość nie-Żydów myśli, że Talmud jest księgą religijną. Faktycznie Talmud to 63 księgi napisane przez grupkę rabinów po to, by Żydzi używali jej jako prawo świeckie i przewodnik.

Ci Chazarowie zostali wypędzeni ze swoich ziem przez Mongołów, więc zawędrowali na zachód i osiedlili się głównie w Rosji i w Polsce. Na przestrzeni wielu lat, potomkowie Chazarów stali się znani jako Żydzi aszkenazyjscy.

Żydzi aszkenazyjscy nie są Semitami

Zanim przejdziemy dalej, należy zwrócić uwagę Gojom, zwłaszcza chrześcijanom, że Żydzi aszkenazyjscy nie są Semitami. Praktycznie wszyscy syjoniści są aszkenazyjskimi Żydami. Kiedy ktoś krytykuje złe działania syjonistów, wołają, z fałszywą zniewagą „jesteś antysemitą”. Ale ci aszkenazyjscy (syjonistyczni) Żydzi nie są Semitami.

Sefardyjscy (arabscy) Żydzi, wraz z arabskimi muzułmanami i arabskimi chrześcijanami, są potomkami Sema, dlatego są Semitami.

Ponieważ aszkenazyjscy Żydzi nie są potomkami Sema, lecz Japhatha, nie są semickimi Żydami – są sztucznymi Żydami. Będąc sztucznymi Żydami, nie mają żadnego biblijnego prawa do Palestyny, obecnie niesłusznie zwanej Izraelem.

Talmud wypacza sposób myślenia wielu Żydów

W Talmudzie jest wiele wspaniałych części, i gdyby je stosowano, wykreowano by pełniejsze i zdrowsze życie. Ale są w nim również złe części, i jeśli się je stosuje, wypacza się sposób myślenia tych, którzy go przestrzegają.

Na podstawie obserwacji można powiedzieć,, że to głównie bolszewiccy / syjonistyczni Żydzi przyjęli złe części Talmudu.

Niełatwo jest zdobyć egzemplarz Talmudu. Jest to zrozumiałe, gdyż w Talmudzie jest napisane:

„Każdy Goj (nie-Żyd), który bada Talmud, oraz każdy Żyd który mu w tym pomaga, powinien umrzeć”. – Sanhedryn 59a Aboda Zora 8-6, Szagiga 13.

„Zakazane jest ujawnianie tajemnic prawa” (Talmudu) – dektut Chadzasz, 171, 3.

„Przekazanie Gojowi czegoś o naszych stosunkach religijnych jest równe zabiciu wszystkich Żydów, gdyż gdyby Goje dowiedzieli się, czego uczymy o nich, zabiliby nas otwarcie.” – Libbre David 37.

„Jeśli Żyd zostaje wezwany do wyjaśnienia jakiejś części rabinicznych ksiąg (Talmud), powinien dać tylko fałszywe wyjaśnienia. Kto kiedykolwiek naruszy to prawo, powinien być skazany na śmierć” – Libbre David 37.

Z tych cytatów można zobaczyć, dlaczego Goje tak mało wiedzą na temat Talmudu. W rzeczywistości nie ma wielu dzisiejszych Żydów, którzy znają zawartość Talmudu.

W całej historii Żydów, Żydzi byli ślepymi zwolenników swoich przywódców religijnych, rabinów.

To dlatego rabini i ich kongregacje, którzy stosują Talmud zamiast Tory, patrzyli w dół i rozwinęli nienawiść do wszystkich Gojów.

Poniżej więcej cytatów z Talmudu. (Po każdym cytacie podaję księgę i stronę Talmudu, z którego pochodzi dany cytat.)

CDN..

Komentarzy 9 to “Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu cz. I”

 1. valdi Says:

  gdzie można kupic orginalny talmud nie zafałszowany

 2. pegasus Says:

  „valdi
  19 Kwiecień 2011 o 22:22 | #1
  Odpowiedź | Cytat

  gdzie można kupic orginalny talmud nie zafałszowany”

  Swego czasu gdzies czytalem, chyba w rzydowskim szmatlawcu Midrasz ze jest juz wersja dla gojow specjalnie i dla polskich w jezyku polskim tez.

 3. ftaq Says:

  jeżeli znasz na tyle angielski żeby czytać, to polecam stronę : http://www.come-and-hear.com/talmud/index.html

 4. Kikka Says:

  Pegasus, i uważasz, że „wersja dla gojów” jest wersją „niezafałszowaną”?

  Poczytaj: http://palestyna.wordpress.com/2011/03/13/izrael-shahak-zydowskie-dzieje-i-religia-%E2%80%93-talmud-i-mechanizmy-obronne/

  Podejrzewam, że wersję oryginalną talmudu można nabyć jedynie w izraelu + ewentualne pisma objaśniające

 5. .Gallus. Says:

  „Aszkenazyjczycy są obciążeni większym ryzykiem zachorowania na niektóre choroby genetyczne.”

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Aszkenazyjczycy

  tak więc musimy obowiązkowo trzymać się od nich z daleka

  hahaxd

 6. ussus Says:

  Co nieco o talmudzie i kilka cytatów po angielsku http://www.radioislam.org/talmud/

 7. Adamus Says:

  No i w wywiadzie wyszedł na zewnątrz prawdziwy zakłamany Szechter.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: