Następna wielka zbrodnia Leszka Bubla wobec III RP – biżuteria patriotyczna.


Jak informuje Pan Jerzy Ulicki-Rek na forum Polska Walcząca:

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=11032

Pan Leszek Bubel podrzucil mi informacje o swoim ostatnim kryminalnym wybryku. Ten straszny przestepca wyprodukowal cala przepiekna serie bizuterii patriotycznej.

Niech noszenie jej bedzie niemym dowodem na to, że Polska – wbrew wysilkom okupanta – jeszcze nie zginela. (…)

Świetna inicjatywa. Choć biżuterii nie noszę, polskiego orła z napisem ZWYCIĘŻAJ nie omieszkam zakupić. Admin

BIŻUTERIA NA TOPIE

Można dostać zajadów od śmiechu, jak się przegląda strony internetowe i sklepy z biżuterią widząc w nich wyroby, które bardziej przypominają ozdoby dla kobyły niż kobiet. Okazuje się, że dożyliśmy czasów, gdy wszystko co noszą kobiety, no i rzadziej mężczyźni, to zwie się biżuterią!

Stało się tak, ponieważ nie trzeba mieć złotniczego dyplomu, zdobytego po wielu latach praktycznej nauki tego zawodu. Wolny rynek zapewnił różnej maści projektantom i wykonawcom zaistnienie i „trzepanie” kasy na prymitywnych ozdobach.

No właśnie, na ozdobach, a nie na biżuterii. Nawet w branżowym piśmie „Polski Jubiler” plastikowe, tandetne ozdoby zwane są, o zgrozo, biżuterią. Zbyt często wyglądają one bowiem tak, jakby projektant czy też wykonawca rzucił surowcem o ścianę i dołożył coś niecoś, dodał blasku lub patyny i już jego zdaniem jest „dzieło”. Resztę załatwia tzw. promocja, czyli np.: pokazanie przedmiotu na powszechnie znanej osobie, dorobieniu kilku błyskotliwych opinii, dobranie odpowiedniego – często obcego – nazewnictwa. I takim to prostym sposobem lansowana jest tandeta, która uchodzi za biżuterię na topie!

Kicz, tandeta i zwykła szmira, zalewa polski rynek jubilerski, przez nieporozumienie zwane biżuterią. Żadnej w tym jubilerskiej kultury, smaku czy dobrego gustu, ale to już nie nasze zmartwienie, ponieważ możemy na tym tle błysnąć profesjonalizmem i śmiało nazwać to, co proponujemy

BIŻUTERIĄ NA TOPIE.

Redakcja

CENY OFEROWANYCH WZORÓW i ZASADY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz z regulaminem sklepu

Wszystkie wyroby wykonane są w najwyższej próbie srebra 0,925. Ta próba zapewnia najlepsze warunki jej noszenia. Nie śniedzieje i łatwa jest do odświeżenia nawet domowym sposobem przy pomocy łatwej do kupienia specjalnej chusteczki. Biorąc pod uwagę jej wartość artystyczną, styl i charakter ceny są naprawdę przystępne. Nie jest to jednak biżuteria na wagę, jak to jest w przypadku chińszczyzny czy włoszczyzny, która ze znikających bazarów przeniosła się do pozornie eleganckich sklepów. Nasze wzory to przede wszystkim ręczna praca. Złotników o najwyższych kwalifikacjach. czytaj całość>> Kliknij aby zobaczyć pełną ofertę nowych wzorów

BIŻUTERIA PATRIOTYCZNA ZE ZŁOTA JUŻ ZA KILKA DNI

Wszystkie z zaprojektowanych wzorów, aktualnie tylko w srebrze próby 0,925, będzie można nabyć w złocie w próbie 0,585, czyli popularnej „trójce” dominującej na polskim rynku.
Będzie można zamówić wykonanie wzoru także w wyższej próbie 0,750, czyli w „dwójce”, ale wyrób będzie droższy o 25%.

Dosłownie już na dniach wszystkie wzory będą miały cenę w złocie (próba 0,585). Można je będzie zamówić, a następnie dokonać wpłaty wskazanej kwoty (ceny) na podany numer konta. Natomiast termin wysyłki to od 3 do 14 dni roboczych.

Wyroby ze złota są patynowane na stare złoto, czyli dla lepszego efektu, kontrastu, lekko przyczernione w częściach wzoru tego wymagających.

POMÓŻ W PROMOCJI TAK SZCZYTNEGO CELU ZAMIEŚĆ PONIŻSZY BANER W GODNYM MIEJSCU NA SWOJEJ STRONIE

Jerzy Ulicki-Rek

http://patriotyki.pl/

Komentarzy 5 to “Następna wielka zbrodnia Leszka Bubla wobec III RP – biżuteria patriotyczna.”

 1. Heh! Says:

  Eleganckie błyskotki, chociaż nie wiem czy akurat orzełek na krzyżu nie będzie dla niektórych katolików pod bałwochwalczy :/
  Ale rzeczywiście biżuteria elegancka.

  • Admin Says:

   Mi osobiście jako niewierzącemu to nie przeszkadza. Myślę, że i wierzącym nie powinno.

   A poza tym, każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam Heh!

 2. Czaplicki Krzysztof Says:

  Wydaje mi się,że prawdziwy patriota nie musi obwieszać się jak choinka na Boże Narodzenie.Wystarczy jasny umysł i szczere oddanie ojczyżnie.No,ale do kącika patriotycznego w domu to ewentualnie dla mnie dopuszczalne.

 3. Czaplicki Krzysztof Says:

  Oczywiście,że jeden mały drobiazg nie zaszkodzi,a i przeciwnicy będą wiedzieć z kim maja do czynienia(no tylko nie chciałbym być utożsamiany ze skinhedami.

  • Admin Says:

   Obawiam się, że nie mamy wpływu na to z czym lub z kim utożsamiają nas ludzie alergicznie chorzy na polskie symbole narodowe i nie uważam, aby byl to dla nas powód do zmartwień ;]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: