Izrael / USA rekrutowały najemników do walki w Libii dla zwiększenia wsparcia amerykańskiej inwazji


Israeli / US recruited mercenaries battle each other in Libya to build support for US invasion.

http://presscore.ca/2011/?p=1695

18.03.2011 tłumaczenie / skrót Ola Gordon

Izrael podobno upoważnił firmę ochroniarską do wysłania najemników do Libii, by zniszczyć antyrządowych demonstrantów. Dziennikarz izraelskiego dziennika Yedioth Ahronoth mówi, że Tel Awiw postanowił zatrudnić afrykańskich najemników do walki z antyrządowymi demonstrantami w Libii. Dziennikarz mówi, że dyrektor firmy ochronnej CST Global miał pozwolenie na dostawę najemników Libijskiej Agencji Wywiadu. Raporty również mówią, że firma już zatrudniła 50.000 afrykańskich najemników; kasując od libijskiego rządu $200 dziennie dla każdego z nich. Ujawnienie nastąpiło kilka dni po tym kiedy USA zażądały immunitetu dla zagranicznych najemników od Międzynarodowego Trybunału Karnego.

Brytyjski ‚Telegraph’ potwierdził, że afrykańscy rekruci wylądowali na lotniskach w całej wschodniej Libii i wysłano ich na ulice, by w morderczym szale strzelali do protestujących. Zabili dziesiątki zanim zostali obezwładnieni przez libijskich demonstrantów.

‚Telegraph’ opisał jak bezrobotni Afrykańczycy zostali oszukani przez izraelski Mosad by walczyli i zabijali libijskich cywilów. „Człowiek na dworcu autobusowym w Sabha zaproponował mi pracę i powiedział, że mogę dostać za darmo lot do Trypolisu,” powiedział Mohammed, chłopak około 16 lat, który przyjechał w poszukiwaniu pracy do miasta w południowej Libii tylko dwa tygodnie temu z Czadu, gdzie zarabiał na życie jako pasterz. Zamiast do Trypolisu, przywieziono go na lotnisko blisko niechlujnej nadmorskiej miejscowości Al-Bajda i wręczono mu pistolet na pokładzie samolotu.

Raporty z Bliskiego Wschodu mówią, że dyrektor generalny Global CST uzyskał akceptację izraelskiego rządu na zatrudnianie najemników, gdyż Izrael obawia się utworzenia muzułmańskiego kalifatu w miejsce Kadafiego.

Na domiar złego, dla kontrataku izraelskich najemników, amerykański rząd nakazał CIA zatrudnić i opłacić tysiące arabskich najemników udających libijskich rebeliantów. Ameryka chce by to wyglądało jakby najemnicy Kadafiego zabijali libijskich cywilów w celu uzyskania aprobaty od ONZ na wojnę z Libią.

Kryzys libijski jest wyraźną amerykańsko-izraelską kampanią masowego oszustwa. Raporty brytyjskie i izraelskie są dowodami na to, że Kadafi nie morduje cywilów, ale robią to izraelscy i amerykańscy najemnicy. Walki w Libii toczą się pomiędzy najemnikami – zatrudnionymi przez Mosad Afrykańczykami i przez CIA Arabami.

Kiedy amerykańscy marines zejdą na ląd w zaakceptowanej przez ONZ wojnie, ilu z nich zginie z rąk izraelskich / amerykańskich najemników? W tej wojnie pomiędzy najemnikami, skąd żołnierz będzie wiedział, czy to wróg, czy przyjaciel. W Afganistanie i Iraku zasady USA / NATO mówią, że każdy kogo żołnierz spotka jest wrogiem. Amerykańska standardowa procedura mówi, że „najpierw strzelaj, później pytaj.”

Emerytowany generał armii USA i najwyższy komendant sojuszu NATO, Wesley Clark, ostrzegł, że po 11 września amerykański rząd zdecydował dokonać ataku na 7 krajów: Irak, Syrię, Liban, Libię, Somali, Sudan i Iran. Po 10 latach planowania Ameryka dotarła do Libii.

Komentarze 4 to “Izrael / USA rekrutowały najemników do walki w Libii dla zwiększenia wsparcia amerykańskiej inwazji”

 1. Protest w sprawie agresji na Libię « Wolna Palestyna Says:

  […] Izrael / USA rekrutowały najemników do walki w Libii dla zwiększenia wsparcia amerykańskiej inw… […]

 2. Marek Says:

  Czasem któryś z nich powie coś … jak już jest na emeryturze. 5 letni plan się nie powiódł, bo nie poszło tak łatwo jak zakładali i w Iraku i Afganistanie. Ale plan już może 10-cio letni? Nadal jest realizowany.

  • Admin Says:

   Co ten sierp i młot robi w twoim avatarze?

   Nie chcę tu widzieć żadnej żydokomunistycznej reklamy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: