Badaj holokaust i idź do więzienia


Question the Holocaust and go to prison

http://www.rebelnews.org/opinion/europe/719324-deny-the-holocaust-and-go-to-prison

Kourosh Ziabari – 17.03.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Ci, którzy uważają, że Europa jest „latarnią wolności” i „rajem wolności” powinni dać sobie możliwość ponownego rozpatrzenia tego, w co tak długo w uproszczony sposób wierzyli.

Dziesiątki ludzi, w tym wysokiej rangi pracownicy naukowi i autorzy różnych narodowości, którzy po prostu mieli odwagę wątpić w prawdziwość przedstawiania holokaustu, w sposób opisywany przez żydowskich i syjonistycznych historyków, spędzają życie w podziemiu aresztów i więzień państw europejskich, które zwyczajowo mamy uważać za latarnie wolności i raje demokracji.

Jest wielu ludzi na całym świecie, którzy doszli do wniosku, że „więzień polityczny” to nieznane i dziwne zjawisko w świecie zachodnim. Łatwowiernie wierzyli, że Zachód daje im bezwarunkową wolność wypowiedzi i działań, oraz pozwala im wyrazić to co myślą.

Zachodni świat poprzez swoich potężnych państwowych rzeczników, podjął intensywne prace mające na celu zinstytucjonalizowanie tego pojęcia, że na Zachodzie „konieczne” jest dążenie do absolutnej wolności i bezwarunkowej demokracji, gdyż niemożliwa jest realizacja i urzeczywistnianie wolności i demokracji w pozostałych częściach świata.

Ale czy ktoś zakwestionował ten oszukańczy argument? Istnieją twarde dowody wskazujące na to, że Zachód, w tym Stany Zjednoczone i ich europejscy sojusznicy, przywiązują najmniej wagi do wolności i demokracji. One reklamują i propagują ideę, że wolność i demokracja to nieodłączne wartości, które najpierw eksportowały do reszty świata, podczas gdy rzeczywistość za kulisami jest taka, że eksportują tylko swoją zniekształconą i sfałszowaną demokrację, kiedy chcą zdestabilizować pozycje tak zwanych czarnych charakterów, takich jak suwerenne państwa, które nie chcą im się podporządkować.

Jedną z czerwonych linii europejskich państw, a niewiele osób ma odwagę ją przekroczyć, jest holokaust, opisywany jako wydarzenie historyczne, w którym zginęło 6 milionów Żydów. Niezależnie od wiarygodności i prawdziwości twierdzenia, że nazistowski reżim Niemiec zamordował 6 milionów Żydów w czasie II wojny światowej, a co powinno być odnotowane przez bystrych i mądrych ludzi, że nawet prowadzenie badań naukowych na temat autentyczności holokaustu jest zabronione w krajach europejskich, a ci którzy odważnie przekroczą tę czerwona linię zostaną surowo ukarani.

Oprócz niezgodności z prawem prowadzenia badań na temat holokaustu, zachodnie media, w tym niezależne, które chcą iść w kierunku różniącym się od konwencjonalnych i tradycyjnych trajektorii głównych mediów, narzucają na siebie zakaz w odniesieniu do holokaustu i powstrzymują się od publikowania wrażliwych dokumentów, które mogą powodować problemy dla nich w momencie przedłużania licencji publikacji, na skutek kwestionowania holokaustu.

Możesz spróbować! To nic nie kosztuje. Napisz o holokauście i umieść w niej jedno proste zdanie: „Być może liczba Żydów, którzy zostali zabici przez nazistów w czasie II wojny światowej jest przesadzona,” a zaraz otrzymasz odpowiedź sfrustrowanego, osłupiałego redaktora, „Nie możemy opublikować tego artykułu ze względu na pewne problemy techniczne.”

Holokaust to zakazana strefa Europy. Kilka osób do tej pory poświęciło wolność, w celu ujawnienia ukrywanej i zasłanianej rzeczywistości tego, co jest uważane za masakrę Żydów przez reżim nazistowski.

Jedną z tych osób jest dr Fredrick Toben, absolwent Exeter College w Oxfordzie i urodzony w Niemczech australijski filozof, socjolog i pisarz. Za swoje krytyczne poglądy na temat holokaustu i badania, które prowadził, Fredrick Toben do tej pory był pięć razy więziony w pięciu różnych krajach.

W 1994 roku Toben założył Adelaide Institute. Instytut ten miał na celu badanie spraw, które główne media i organizacje badawcze boją się kwestionować. Toben był sądzony w Niemczech w 1999 r. za „obrażanie pamięci o zmarłych” i skazany na siedem miesięcy więzienia.

W kwietniu 2009 r. Toben został uznany za winnego obrazy sądu, za złamanie nakazu sądowego zabraniającego mu publikacji materiałów, które „kwestionują 6 milionów zgonów, istnienie zabójczych komór gazowych w Auschwitz i oczerniają naród żydowski.”

Toben, który spędził 11 miesięcy w austriackim więzieniu za to samo przestępstwo – negowanie holokaustu – został aresztowany przez jednostkę ekstradycji stołecznej policji na londyńskim lotnisku Heathrow, z wykorzystaniem europejskiego nakazu aresztowania wydanego przez władze niemieckie.

W opublikowanym na swojej stronie internetowej oświadczeniu, dr Toben napisał po uwolnieniu przez Niemcy: „Jeśli chcesz zacząć wątpić w narrację holokaust-szoah, musisz być przygotowany na osobiste poświęcenie, musisz być przygotowany na rozpad małżeństwa i rodziny, koniec kariery, i więzienie.”

Dr Toben podzielił los kilku osób negujących holokaust, których brutalnie zesłano na więzienia i tortury, po prostu za kwestionowanie prawdziwości „wydarzenia historycznego,” które, jak twierdzą syjoniści, odbyło się poza wszelkimi wątpliwościami.

Germar Rudolf, Ernst Zundel i Sylvia Stolz w Niemczech, Siegfried Verbeke w Belgii, oraz Wolfgang Frohlich i Gerd Honsik w Austrii, znaleźli się wśród ludzi, których wysłano do europejskich więzień za negowanie lub kwestionowanie holokaustu.

W każdym razie, liberalny Zachód, który zawsze obwinia niepodległe państwa za „naruszanie praw człowieka” i „tłumienie” działaczy politycznych, ma czarną kartę, jeśli chodzi o wolność słowa i demokrację. Oni chcą tylko korzystać z demokracji jako dźwigni do nękania krajów, z którymi są w sprzeczności; w przeciwnym razie, prawdziwej istoty ich demokracji, doświadczyli już ludzie tacy jak Fredrick Toben.

Źródło: Press TV

**************************************************************************************

Czytaj także: Mit holokaustyczny i jego zadanie:

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=3

Komentarzy 8 to “Badaj holokaust i idź do więzienia”

 1. Admin Says:

  Świetnie Panie Jurku. Im więcej materiałów tym lepiej. Zobaczymy ocenimy.

  Zamówiłem książke pt Mity holokaustu:

  http://www.polskapartianarodowa.org/sklep/index.php?48,mity-holokaustu

  Czekam aż mi przyslą. Ciekawi mnie cóż tam nowego sie znajdzie w temacie. Może Pan ją czytał?
  Jesli będzie mieć wartościowe rzeczy – a jestem pewien, że będzie, bo w tej księgarni widze tylko same dobre rzeczy, to trafi także na skan.

 2. Admin Says:

  Przed chwilą zamieściłem pewne info o holo-indoktrynacji. Prosze rzucić okiem Panie Jurku. A co do zdjęć, to prosze podesłac na maila, może jakoś zdołam uporać się z ich wagą.

 3. Admin Says:

  Nieprzeciętna dawka holo opowieści. Zindoktrynowanym ludziom wszystko się sprzeda. Wciśnie każdy żydowski kit. Kiedyś przeczytałem taką ciekawostkę, że w USA 80% badanych ludzi, ogladaczy serialu pt Archiwum X, było przekonanych, że jest on oparty na faktach. I ankiety bynajmniej nie robiono na przedszkolakach.

  Taki obraz rzeczy tylko dopinguje holo fantastów.

  Ok, czekam

 4. Sylwek71 Says:

  Witam wszystkich serdecznie.
  Trochę wkurza mnie gdy w jednym artykule forsuje się tezę że „nie było komór gazowych”, a w innych, np o przyczynach wybuchu II WŚ podane są firmy min. AEG, Farben, czy jakoś tam, jako te, które „produkowały CYKLON B dla komór gazowych i dorobiły się wielkiego majątku”. Gdzie tu logika???!!!Moja wysiada!
  Zdecydujcie się, bo tak się nie da! Zaraz, któryś równie nawiedzony napisze, że II WŚ też nie było!
  Niestety, ale bardzo autor stracił na wiarygodności, strona również. A może mu o to chodziło?
  W
  A admin puścił takie…

  Pozdrawiam

  • Admin Says:

   Widzisz Sylwek71, nawet w niepoprawnych politycznie artykułach, pisanych przez osoby które mają potężną wiedzę w wielu tematach, można dostrzec holo truciznę – co nie ukrywam, że i mnie razi po oczach. W książce pt: „Strach być Polakiem” sam Henryk Pająk pisał o 6 mln zabitych żydów podczas 2 WŚ, dzisiaj już tego błędu nie popełnia i pisze o 3 mln. Nie kroję żadnych tekstów i nie zostawiam wyłącznie tego, co uznam za słuszne.

   W demaskowaniu holo-mitu Pan Jerzy jest naszym polskim ekspertem. Do Forum Pana Jerzego gdzie jest gigantyczna kolekcja holo materiałów jest na tym blogu odnośnik w bocznym panelu. Na bocznym panelu znajdziemy również odnosnik do książki „Mit Holocaustu” do czytania w formacie PDF. Na górnym panelu w dziale pobieralnia ta książkę wraz z wieloma innymi można ściągnąć na dysk twardy. Ponadto na górnym panelu zamieściłem całą masę materiałów walczących z holo mitem.

   Myślę, że jasno uzewnętrzniłem tym swoje poglądy

 5. Admin Says:

  Jak mówiłem Panie Jurku, zamówiłem książke Mity holokaustu w księgarni narodowej:

  http://www.polskapartianarodowa.org/sklep/index.php?48,mity-holokaustu

  Dzisiaj odtrzymałem ją pocztą, lecz nie jest to nci nowego, tylko broszura którą już mamy.

  Ale nie to najwazniejsze, koperta z pieczatk narodowej ksiegarni w której była ta broszura, była całkowicie rozdarta i nieudolnie sklejona tasma klejącą tak, że miałą jeszcze wielka szpare i bylo widać co jest w srodku. Podejrzewam, że na polskiej poczcie otworzono list z narodowej ksiegarni aby zobaczyć jego zawartość. Takie cuda to tylko pod okupacją żydowską!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: