Oświadczenie – protest w sprawie agresji na Libię


Źródło: http://polacy.eu.org/848/oswiadczenie-protest-w-sprawie-agrsji-na-libie-/

Agresja wymierzona w Libię jako suwerenne państwo jest jawnym przykładem na zapanowanie mody (wprowadzonej przez USA) na załatwianie w ten sposób swoich brudnych, partykularnych interesów. Zaś wykorzystanie do tego mandatu wspólnoty narodów jaką jest ONZ stawia tę organizację (mieniącą się „pokojową”) po stronie agresora. Nadużywa się w oczywisty sposób autorytetu tej organizacji stawiając ją na równi z bandytami którzy niechlubnie zapisali się w dziejach ludzkości. Podważając tym samym sens jej istnienia i prawo do występowania w imieniu wszystkich społeczności międzynarodowych.

Bez wątpienia agresja na Irak i na Jugosławię była początkiem dla promowania i wspierania takich działań. Ta kolejna jest tylko konsekwencją poprzednich związanych z ingerencją w wewnętrzne sprawy suwerennych państw skazanych przez nią na dezintegrację i destrukcję. Organizacja ta stała się kolejnym narzędziem światowych lobby finansowych i gospodarczych do manipulacji losem państw i społeczeństw, niepokornych przekonując do swoich racji za pomocą sił militarnych zainteresowanych tym państw.

Sprawia to, że już dziś żadne państwo ani społeczeństwo nie może czuć się bezpieczne i wolne we własnym kraju o ile nie zgodzi się na dyktat i warunki stawiane przez wyżej wspomniane lobby. Dlatego to uzurpowanie sobie prawa do rządu dusz wszystkich światowych społeczeństw może budzić jedynie odrazę i obrzydzenie, oraz sprzeciw.

Zakłamanie i hipokryzja jest tu nader widoczne, gdyż organizacja ta na przykład w przypadku Palestyny nie przedsięwzięła (choćby w minimalnym stopniu) żadnych rzeczywistych działań. Pomimo tego, że Izrael używał i używa sił militarnych do spacyfikowania tej społeczności i nikomu nie przeszkadzało oraz nie przeszkadza że ginie tam ludność cywilna.

Światowe mass media będące w rękach światowej finansowo-gospodarczej oligarchii poprzez manipulowanie informacjami w tendencyjny sposób przedstawiają rzeczywistość świadomie i celowo wpływając na jego spaczenie.

Jeżeli teraz ludzie nie zdobędą się na zmasowany sprzeciw wobec wymienionych działań, to ich przyszłość i wolność stanie się Matrixem.

Ja żadną miarą na taką przyszłość dla siebie i swojego kraju nie mogę się zgodzić.

Krótkie oświadczenie w tej sprawie:

Wyrażamy swój sprzeciw i oburzenie wobec agresji dokonanej na suwerenne państwo Libię z wykorzystaniem rezolucji ONZ, która w oczywisty sposób narusza dobra i prawa tego państwa.

Protestujemy też przeciwko nadużywaniu sił militarnych (lotnictwa), gdyż zgodnie z rezolucją miały one jedynie zabezpieczać przestrzeń powietrzną nad tym państwem. Tymczasem wykorzystuje się je do niszczenia celów na ziemi.

Jest to nadużycie prerogatyw jakie zostały udzielone tym siłom w celu powstrzymania przemocy w tym kraju.

Komentarzy 20 to “Oświadczenie – protest w sprawie agresji na Libię”

 1. kikka Says:

  Aladar: Nie ma powstania w Libii, jest tylko zbrojna napaść

  Rząd libijski rozpoczął rozdawanie broni ponad milionowi osób i zakończy tę operację w ciągu kilku godzin – poinformowała libijska agencja prasowa Jana.
  Agencja przytacza wypowiedź źródeł w libijskim resorcie obrony, że „w ciągu kilku godzin spodziewane jest zakończenie operacji uzbrajania ponad miliona mężczyzn i kobiet”

  Nie ma reżimu, który zacząłby rozdawać masowo broń ludziom podczas rewolucji czy powstania. Jeśli powyższe doniesienia są prawdziwe, to Kadafi wcale nie obawia się rzekomych ‘powstańców’.

  Proof is in the pudding – ile rządów bałoby się śmiertelnie uzbroić swoich obywateli.

  Wygląda na to, że mamy w Libii do czynienia nie z powstaniem, a raczej dywersją.

  Jasny jest też jej cel – stworzenie pretekstu dla agresji.

  http://strefa.nowyekran.pl/post/7387,nie-ma-powstania-w-libii-jest-tylko-zbrojna-napasc

  Btw. Wiadomości o agresji na Libię:
  http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=ru&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.rian.ru%2Farab_ly%2F20110320%2F355797627.html

 2. SpiritoLibero Says:

  Dzięki Adminie :D))

 3. Admin Says:

  Świetnie. To zdaje się najnowsze dzieło Deesa.

  Rzuć okiem Duszku na jego inne dzieła, może coś w przyszłości wybierzesz do swoich artykułów:

  http://www.dees2.com/

  Pozdrawiam 😉

 4. Misius Says:

  Podpisuję się pod tą deklaracją. Polecam bardzo artukuł, który bardzo dobrze omawia ten konflikt w Libi. Dla osób, które nie znają angielskiego dostępne jest tłumaczenie. Uważam, że redakcja stop syjonizmowi też mogłaby to zamieścić. Krotko mówiąc cały ten konflikt jak i inne był i jest organizowany przez CIA.
  Oto link http://tarpley.net/

  • Admin Says:

   Dziękuję Misius, jednak tłumaczenia nie zdołałem namierzyć i proszę w tej kwestii o pomoc. Angielskiego niestety nie znam.

 5. w.red Says:

  Odpowiadam. Pisać, rozmawiać, zachęcać do samodzielnego myślenia i takiegoż oglądu rzeczywistości. Coraz więcej ludzi i to w wielu krajach myśli podobnie.
  To na początek. Reszta przyjdzie sama gdy będzie nas więcej. Kwestią jest tylko by zdążyć przed narzuceniem społeczeństwom nowego „systemu”.

 6. SpiritoLibero Says:

  Panie Jerzy, obawiam się, że póki co to zostaje nam krzyczeć i uświadamiać gawiedź.
  Bo głuchych i ślepych to mamy od metra…

  Pozdrawiam.

 7. Oświadczenie – protest w sprawie agresji na Libię « Wolna Palestyna Says:

  […] Oświadczenie – protest w sprawie agresji na Libię […]

 8. Esham666 Says:

  Po co bronicie tego zbrodniarza, Kadafiego? Przecież kwestią czasu było aż wytłucze on wszystkich rebeliantów, którzy domagają się wolnych wyborów.

 9. esham666 Says:

  Mój Matrix to III RP

 10. nauta Says:

  Akurat demontaż dyktatury Kadafiego i wspieranie ruchów wolnościowych w regionie uważam za bardzo korzystne. Ludzie się budzą z letargu i chcą zmian. Wkrótce przyjdzie czas i na Palestynę.

  Izrael powinien poważnie zrewidować swój stosunek do innych krajów. Na razie wydaje się że ma on więcej wrogów niż przyjaciół. Poczucie bezkarności – podparte bezwarunkową „przyjaźnią” USA i biernością kontrolowanych przez amerykanów (przy akceptacji Europy) dyktatur- niedługo może się skończyć.

 11. Admin Says:

  Co Pan za bzdury plecie? O jakich ruchach wolnościowych Pan pisze? I kto je wspiera? Ci sami zbrodniarze którzy je sfinansowali. Podżeganie przez zbrodniarzy do wojen domowych, bombardowanie przez nich placówek medycznych nazywa Pan wspieraniem ruchów wolnościowych? Jest to podwójna zbrodnia na suwerennych państwach, która zakończy się ich grabieżą.

  Już zdemokratyzowali Afganistan, Irak itp. Wszyscy obserwujemy z jakiej wolności korzystają ujarzmione przez międzynarodowych syjonistów państwa.

 12. nauta Says:

  Czytałem. Przepraszam ale myślałem że trafiłem na poważnych ludzi.
  Przekierował mnie na Waszą stronę link ze źródła które stale czytuję. Nie przeszkadzam i powodzenia 🙂

  • Admin Says:

   Z nas, wierzących w spiski żydowskie, to ponoć – jak twierdzą „nasze media”, wariaci, kłamcy oświęcimscy, ksenofobi, oszołomy i rasiści. Proszę zatem w przyszlości bardziej uważać, bo może Pan dostać więcej niecenzuralnych informacji.

 13. hary-63 Says:

  Widać do czego prowadzi polityka jankesów.Dołączam się do protestu i mam nadzieję ,że któregoś dnia wojna zagości i amerykańskich bandytów.Zobaczą jak to jest,bo do tej pory to oni są sprawcami większości wojen.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: