O żydostwie i nie-żydach


Podziękowanie dla Gallusa za napisanie i przysłanie artykułu. Admin

Jako, że mam  naturę bojownika a pomaga mi w tym mój zodiakalny skorpionek wspomagany marsem a zarazem naturę filozofa ( wiec wykształciłem krytyczne myślenie) zamierzam przedstawić wam moje poniższe przemyślenia:

Chciałbym rozwinąć tematykę parapsychologii w kontekście manipulacji żydowskich zapoczątkowaną w poprzednim moim artykule, żeby zrozumieć czym są żydzi, czym jest globalna agenda i system niewolnictwa umysłowego który 99% ludzi w ogóle nie czuje, ponieważ zostali uwarunkowani na odbieranie wibracji, bodźców konkretnych – takich które przede wszystkim rozwijają lewą półkulę mózgową.

Jeśli to zrozumiemy to możemy potem pójść dalej i zacząć rozmawiać o masonach.

Chciałbym tutaj się posunąć do stwierdzenia, ze masoni, illuminaci ( w 90% żydzi) są czymś więcej niż wrogami naszymi, oni wypalają wewnątrz człowieka wszelkie przejawy buntu i gniotą już w zarodku jednostki abstrakcyjnie myślące, najgorsze jest to, ze skutecznie robią to na każdym szczeblu rozwoju człowieka, najbardziej przyczyniła się do tego szkoła, w której dziecko musi przyjąć jakieś reguły myślenia m.in. teorię ewolucji która w ogóle nie została udowodniona i jest taką samą teorią w mojej wizji jak „teoria” „życia po życiu” w umyśle sceptyka, który po prostu nie dojrzał do tego aby pomyśleć subiektywnie a to przez to właśnie, ze w chwili obecnej mamy Erę zaspokajania potrzeb, jedynym punktem odniesienia dla przeciętnego człowieczka jest to ile wczorajszego wieczora wypił i liczba przyjaciół (którzy tak naprawdę nie są jego przyjaciółmi, co najmniej kolegami a najwyżej po prostu go akceptują bo przynależy do grupy i ma ugruntowany autorytet i się nie wyróżnia zbytnio, w najgorszym przypadku może być dziwakiem – ale przecież to takie „krejzolowate”) a na końcu pieniądze na koncie które są wykładnią sukcesu życiowego.

Ale co jeśli pewnego dnia: straci przyjaciół? Nie będzie miał na wódkę? żeby po raz kolejny w ciągu tygodnia stłumić swój wewnętrzny dysonans kognitywny, który polega na tym, że większość ludzi nie potrafi żyć kilkoma ideami na raz, ponieważ to by zabiło ich tożsamość, i wtedy już by się nawet ze samym sobą nie identyfikowali. Czyli, że osoba która przeżywa taki stan przez nasze uświadamianie ich odczuwa „nieprzyjemny stan psychiczny” ponieważ burzymy w jednej chwili jego poukładany przez wiele lat domek z kart który się zowie „ Jan Kowalski”

Takie „osobniki” w pewnym sensie mają łatwiej, ponieważ nie widzą bólu życiowego, który uczy i wychowuje lepiej niż matka, takie osoby odrzucają niewygodny pogląd na życie „ teoretyków spiskowych” ponieważ w tym sensie usprawiedliwiają swoje lenistwo myślenia krytycznego.

Przytoczę tutaj porównanie do kogoś, kto całe życie np.: pali papierosy ( wybaczcie mi palacze – „róbta co chceta”), tłumaczy mu się że papierosy wywołują wiele chorób – raka, to on na to odpowiada, „że jego dziadek ma 90 lat, od 70 pali i pije i dobrze się czuje , nie rzyga, nie pluje”.

Widzicie analogie? W postępowaniu mas? Nieuświadomionych o szkodliwym wpływie rakowym rasy żydowskiej? Na pozostała część, która nie chce tego raka, ale jednak i tak wdycha go biernie, codziennie chłonąc jak gąbka informacje syjonistyczne co tym samym destabilizując swój system immunologiczny trzeźwego myślenia!. Ponieważ po pierwsze, nałóg jest tak silny, że Żydzi nie są w stanie porzucić swojego hobby – lichwy a po drugie nikt przecież w społeczeństwie nie zna się na tej chorobie jaką jest system bankowy. Więc masoni nadal trzymają pałę.

„Śmiejecie się ze mnie bo jestem inny, a ja z was bo jesteście tacy sami” – jak maszyny

Chciałbym tutaj odesłać do książki „podręcznik manipulacji” Gregorego Hartleya ( opisuje ona metody śledczych podczas przesłuchań), podstawową rzecz jaką wywnioskowałem z tej lektury, to stwierdzenie, że jesteśmy manipulowani chęcią przynależenia do określonej grupy społecznej i potrzebą uznania. Spójrzcie na społeczeństwo żydowskie w Izraelu  -tam przecież nie ma podziałów na homoseksualistów i heteroseksualistów, nie ma podziałów grupowych ani związków zawodowych. Bo Żydzi się wyedukowali na przestrzeni wieków i doskonale wiedza, że zachowanie czystości rasowej i grupowej jest podstawą pięknego socjalistycznego społeczeństwa

A nam wmawia się multikulturalizm i antysemityzm, rasizm itd.

A oni co robią? U nich w społeczeństwie, trzeba udowodnić przynależność rasową i więzy krwi- dopiero potem można być pełnoprawnym Izraelczykiem

Kochani ja naprawdę nie przesadzam, na dowód tego przytaczam, słowa wypowiedziane przez Rabina Owadia Josefa

Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie.

Jego słowa   zostały nagrane ukrytym mikrofonem i wyemitowane przez izraelską   telewizję Channel 10.

Następnie dodał:

Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność. Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.

http://www.pardon.pl/artykul/12765/rabin_goje_sa_jak_osly_zyja_po_to_by_sluzyc_zydom

Teraz powiedzcie mi, jak ja mam się czuć, jako potomek moich dziadków, którzy u mnie osobiście w rodzinie ukrywali Żydów na strychu? – narażali życie swoje. Tak więc czuje się zobowiązany pisać o tym co myślę, i co więcej mam prawo to robić

Czuję się zniesmaczony i wyrolowany a tym bardziej, że jego przemówienie było emitowane w telewizji izraelskiej, i jest więcej takich rabinów, posłańców prawdy

Tak więc moja rodzina ich chroniła, a dzisiaj nas oskarżają o coś co nie miało miejsca. Przecież ten rabin od dzieciństwa wpaja młodym Izraelczykom, że goje to psy.

Powracając do tematu, cały system społeczny, szkolnictwa, jest zrobiony tak, żeby kształtować lewą półkulę mózgu, ponieważ tacy ludzie (nie) myślą globalnie:

Myślenie lewa półkulą:

Logiczne: myślenie na podstawie praw logicznych, które wymyśliło społeczeństwo i które się ukształtowały na przestrzeni wieków, coś jak racjonalne myślenie, ale logika pozwala wysuwać wnioski z powszechnie błędnych kłamliwych teorii przez to można powielać kłamstwo – eureka! jest to myślenie liniowe, na wąskiej płaszczyźnie

Racjonalnie- osoby takie odrzucają teorie spiskowe, takie myślenie przebiega zgodnie z zasadami społecznymi i ogólnie przyjętymi normami moralnymi, jednak w dzisiejszym świecie niestety nie ma moralności są zasady – a moralność można przypisać kameleonowi jako archetypowi.

Sekwencyjnie – Pomaga zapisywać wszystko  na słupku wrażeń i doświadczeń

analityczne – pozwala odnaleźć różnicę pomiędzy przyczyną i skutkiem

obiektywne – dzięki niemu „goje” widza tylko powierzchowny świat materialny i uzależniają się od swojego Boga – lichwy. Dzięki niemu. Myślenie takiego człowieka możemy porównać do twierdzenia, że ziemia jest płaska, tak jak to było w średniowieczu

myślenie wyglądające na część: jak sama nazwa mówi taki człowiek nie jest w stanie pojąc całkowitego obrazu rzeczywistości w której żyje.

A teraz przedstawiam antagonistycznie ludzi, którzy zdominowani są przez myślenie prawej półkuli i mają predyspozycje do uwolnienia się z niewoli

Myślenie prawą półkulą

myślenie losowe: taki człowiek świadomie wybiera to co chce sobie zakodować na stałe w mózgu a jakie rzeczy są zbędne i kłamliwe, ponieważ nie opiera się sztywno na przyjętych normach społecznych, więc łatwiej mu zaakceptować inne koncepcje

intuicyjne: osoba opiera się nie na racjonalizmie, ale słucha głosu swojej wyższej świadomości, można to przyrównać do „myślenia sercem” jeśli usprawnimy intuicję to będziemy selektorami charakterów („antysemitami”) ludzkich i zauważymy „matrixa”

holistyczne: taki myśliciel postrzega świat jako całość, rozdrabnianie na szczegóły nie ma większego sensu, taki człowiek nie zamyka się w swoim własnym małym inkubowanym świecie, ale pragnie dostrzec uniwersum i dojść do źródła – w kontekście naszego świata – do masonów.

Syntezowe: umiejętność posklejania w całość poszczególnych ideologii w jedną całość, dzięki niemu możemy lepiej niż analitycznie, bo widzimy większe zależności między przyczyną a skutkiem, dostrzeganie podobieństw

Subiektywne: Tutaj zaliczamy tych, którzy świadomie wierzą i rozumieją siły wyższe i potęgę eteru. A reszcie ludzi wmawiają materializm bo tak łatwiej kierować ludźmi bez perspektyw

Myślenie wyglądające na całość: widzenie całościowe, Spójne, wyczerpujące ramy postrzegania świata

A więc moi drodzy, jest to bardzo przykre, że szkoła uczy od najmłodszych lat dzieci myślenia zbiorowego, cały system jest zbudowany na dostosowanie się do tych skrajnych obrzydliwych kłamstw, i oczywiście dzieci mają problem z abstrakcją.

Co dzięki temu obserwujemy? Rozpadanie rodzin, ponieważ ludzie nie rozumieją własnych emocji i popadają w nałogi, a dzieci w zamian zamykają się w swoim pokoju i zdobywają kolejne LVL w grze komputerowej bo tam mogą być jedynie bohaterem swojej wysublimowanej nowej wirtualnej osobowości a jedyne słowa które im przychodza na myśl podczas silnego doświadczenia emocjonalnego to „ lol” „kur*a” „omg” „wtf?” „noob” „haha”

Jest to przykry upadek społeczeństwa, a Żydzi skrupulatnie się edukują w swoim małym zacnym państewku od dziecka aby potem wyrosnąć na godnych przejęcia banksterskiego interesu rodzinnego

Jednak macie nas, ludzi którzy aktywnie działają na przekór przeciwnością, i kiedyś wygramy w szoku zawirowań wojennych w końcu nasza idea i myśl wygra, a wróg zostanie przegoniony tam gdzie jego miejsce, czyli do kąta koło „pieca”…

Internet był ich największym problemem, ponieważ czytelniku dzięki niemu teraz czytasz ten post i mam nadzieje rozumiesz mój punkt widzenia.

Dziękuje serdecznie i pozdrawia was młody Polak

Gallus

Komentarze 2 to “O żydostwie i nie-żydach”

 1. Admin Says:

  Gallus, jak już wpsominałem, masz chłopie wenę ;]

  Pomyśl nad stworzeniem własnego bloga, na wordpress:

  http://wordpress.com/

  założenie bloga trwa 5 minut. Chętnie udzielę pomocy przy jego tworzeniu. Widać, że lubisz pisać, byłby to świetny blog.

  Wrzucaj także swoje teksty na Polskę Walczącą i gdzie tylko możesz.

 2. Admin Says:

  Jasne Panie Jurku, zrobione ;]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: