Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! Zenon Jaszczuk


Źródło: http://polacy.eu.org/792/kopalnia-zlota-w-oswiecimiu-/

Gdzie jeszcze Żydzi uruchomią kopalnie???

Piąta kolumna osadzona w Polsce, postanowiła zrobić sieczkę w głowach młodym Polakom. Ostatnio ich autorytetem jest bajkopisarz Gross. Jak to się mówi, Gross wszędzie, lodówkę otwierasz i wychodzi Gross. I słusznie z punktu widzenia wrogów Polski i Polaków. Oni postanowili wycyckać do ostateczności korzyści za zamordowanych, za zmarłych żydów w czasie II wś. Co tutaj zrobić, aby zdjąć winę z żydowskich bankierów finansujących Hitlera?

Co zrobić, aby zdjąć winę z Niemców napadających na Polskę w 1939 roku? Co zrobić, aby wybielić ponad 150 000 tysięczną armię żydowską w armi niemieckiej Hitlera? Co zrobić, aby wybielić Żydów planujących zagładę Polaków w IIwś – Hitler , Eichman, Himmler – to ci żydzi zaplanowali i realizowali zagładę Polaków i Żydów/Polaków. Im dalej od wojny, im coraz mniej naocznych świadków, tym bardziej rozwija się żydowskie bajkopisarstwo, nazwane historią. Nie wiem czy państwo wiecie, jak pisze wielu naukowców, u Żydów nie ma czegoś takiego jak historia. Bo jak wiemy historia to opis czasów przeszłych, udokumentowanych. U Żydów bajkopisarstwo pasujące Żydom jest przez nich uznawane za „historię”. U nich jeden kłamca powołuje się na innego kłamcę żydowskiego i tworzą nową bajkohistorię. Oczywiście jeśli fakty temu zaprzeczają, to oni mówią wprost, tym gorzej dla faktów. Nie pisał bym tego tekstu o Grossie, jednak zmusza mnie jako Polaka reakcja na te oszczerstwa. Nie obrona, bo przed kłamstwem nie ma obrony. Jak pisałem na wstępie Gross Grossem, ale uruchamia się całą piątą kolumnę do utwierdzenia w głowach Polaków kłamstw Grossa jako prawd objawionych. Właśnie dzisiaj przychodzi mu na pomoc jakiś ich pismak z „Tygodnika Powszechnego”. Ten żydowski szmatławiec komunistyczny działający od 1945 czy 1946 roku, przyjął ksywkę konspiracyjną – katolicki. Proszę prześledzić działalność tego antypolskiego dziennika – gniazda żydostwa. Jeśli chcecie panstwo poczytać bajek, to wpiszcie w Google „Tygodnik Powszechny”. Jeśli natomiast chcecie trochę więcej prawdy – to wpiszcie w Google „Obłudnik Powszechny”. Autor artykułu powołuje się na kanalie żydowskie typu Stomma itd. „Autorytet” dla „autoryteta”.
Co my tam mamy? Sam tytuł wystarczy.

Gorączka złota w Oświęcimiu

„Inicjatywa szabrownicza zorganizowała tu całą kopalnię złota” – pisał wysłannik „TP” w 1947 r. , po odwiedzinach terenu byłego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau. Kopacze zbudowali nawet rurociąg, doprowadzający wodę do przeszukiwania popiołów”

Jak panstwo widzicie w pierwszych zdaniach, wiadomo, o co chodzi. Następny temacik dla bajkopisarza Grossa. Tutaj już Polacy nie grabkują jak w Treblince, tutaj otwierają kopalnię złota na popielisku.

Oczywiście jedynie słuszny autor tego gniota nie pisze, że rok 1947 to całkowite zniewolenie Polski przez okupanta sovieckiego, czyli żydowskiego. Zobaczcie jak to pięknie brzmi, żydostwo morduje wszystkich Polskich patriotów na masową skalę,- o tym oczywiście cisza – a tutaj pozwala na otwarcie firmy „wydobywającej” złoto. Pomijam temat rozbierania Żydów przed wprowadzeniem do łażni, czyli byli nago przed „zagazowaniem”. Tutaj dla potrzeb przedsiębiorstwa holokaustu już ich palą w ubraniach wysadzonych złotem. Dobrzy Niemcy, chcieli zostawić Polakom to złoto, chcieli aby po wojnie w tym miejscu uruchomić kopalnie złota – nic tylko dobroczyńcy. Widocznie Niemcy zostawili Żydom okupującym Polskę złoto na jej odbudowę. Zapewne już mieli takie plany, aby Polacy mieli za co odbudować Polskę, aby w 1989 roku mogli Żydzi ją okraść doszczętnie. Dzisiaj nie mamy nic. Milczy też autor czyli świadomie kłamie, że po tzw wyzwoleniu obozu, wcale obóz nie został zamknięty. A wręcz przeciwnie, został uruchomiony na nowo. Oddajmy głos internaucie.

„Niech wszyscy polakożercy przeczytają co było po wojnie w tych okolicach pobandzie Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionychdzisiaj, 11:03 Obserwuj

Po wyzwoleniu obozu, NKWD utworzyło na jego terenie dwa obozy przejściowe dla jeńców niemieckich. Obóz w Oświęcimiu funkcjonował przypuszczalnie do jesieni 1945, natomiast drugi z nich – założony w obrębie byłego KL Auschwitz II-Birkenau w Brzezince – do wiosny 1946. W obozach tych przebywało około piętnaście tysięcy osób. Ich komendantem był sowiecki pułkownik o nazwisku Masłobojew. Ponadto w Oświęcimiu istniał obóz Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego, który został utworzony niedaleko dworca kolejowego w Oświęcimiu na terenie byłego `Gemeinschaftslagru’. Trzy bloki, które wchodziły kiedyś w skład `Gemeinschaftslagru’, zachowane do dzisiaj, są położone w połowie drogi między muzeum Auschwitz a Birkenau. W usytuowanych obok pięciu drewnianych barakach powstał obóz, w którym komunistyczne władze polskie umieszczały osoby podejrzane o członkostwo w NSDAP, Hitlerjugend i BDM oraz niemieckich cywilów i Volksdeutscherów, jak również Górnoślązaków podejrzewanych o brak lojalności wobec Polski. Obóz był dookoła ogrodzony i strzeżony przez wartowników.”

Myślę, że szkoda więcej słów, aby te sprawy tłumaczyć Polakom – naszym obowiązkiem jest to wiedzieć. Zapytajcie Żydów ile jeszcze lat po wojnie wywozili Polaków na Syberię. Powiem tylko państwu, że ostatniego Polskiego „partyzanta” zamordowali w 1963 roku. A ilu Polaków zamordowano od tego roku do dzisiaj pozostawiam państwa dociekliwości. Wymienię tylko jednego – księdza Popiełuszkę. Niby jeden kościół i dwóch księży – Popiełuszko i Boniecki!!! Mam nadzieję, że państwo rozwiną temat w komentarzach.

Tekst art. przedstawiony w onet. pl – +tygodnik.onet.pl

Proszę jeszcze to poczytać – +polacy.eu.org

Myślę, że jeszcze powinienem państwu dokleić ten tekst z bibuły-

-Cytaty wrogów Polski

„Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.”

Israel Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Swiatowym Kongresie Żydów

Czyli widzicie państwo jaki cel mają te wszystkie oszustwa żydowskie.

Brak słów na żydowskie hucpy. Trzeba jednak przyjąć te kłamstwa i spokojnie mówić prawdę.

Komentarze 2 to “Kopalnia złota w Oświęcimiu!!! Zenon Jaszczuk”

 1. Admin Says:

  Z ocenzurowanego na YT kanału PranieMozgu:

  Oświęcim.Wyrok Sądu=300,000 ofiar(Nie 4 miliony!)

  Przez wiele lat po wojnie przyjmowano, że w KL Auschwitz zginęło ok. 4 mln więźniów. W 1983 r. francuski badacz Georges Wellers, były więzień KL Auschwitz, badając m.in. dokumenty dotyczące liczby deportowanych do obozu, uznał, że przywieziono do niego 1,6 mln osób, spośród których zginęło blisko 1,5 mln. W 1992 dr Franciszek Piper, kierownik działu historyczno-badawczego Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau, opublikował książkę w której stwierdza, że do obozu przywieziono 1,3 mln ludzi, z czego 1,1 mln zginęlo. Dokumenty obozowe oraz dokumenty Międzynarodowego Czerwonego Krzyża podaja jeszcze niższą liczbę od 180 tyś do 300 tys. Podobnie stwierdza Sąd w Krakowie w 1948 roku.
  ________
  Dotychczas podawano dwie liczby ofiar Majdanka – ok. 360 tys. lub ok. 235 tys. Według Tomasza Kranza, kierownika Działu Naukowego Państwowego Muzeum na Majdanku, w obozie zginęło jednak ok. 59 tys. Żydów oraz ok. 19 tys. obywateli innych narodowości, głównie Polaków i Białorusinów.
  ________________
  Adrian Arcand „Poprzez swoje (żydowskie) agencje informacyjne zatruwają wasze umysły i sprawiają, że widzicie świat nie takim, jakim jest, ale takim, jakim oni chcą, abyście go widzieli. Przez kino są wychowankami młodzieży – w ciągu dwóch godzin filmu potrafią wymazać z dziecięcego umysłu, to czego nauczyło się przez 6 miesięcy w domu czy w szkole (…) Henry Ford :”Żydzi zawsze kontrolowali biznes…Wpływ kina amerykańskiego i kanadyjskiego jest pod wyłączną kontrolą moralną i finansową Żydów, manipulujących umysłami obywateli.”

 2. Polak Says:

  anglia i francja(celowo z małej) nas zdradziły.anglia zdradziła nasz kraj,naszą ludność,naszych żołnierzy,sprzedała nasz kraj komunistom!Sprzedała naszych żołnierzy komunistom!Pół Polski zostało na zawsze utracone.Ponad 11 milionów naszych rodaków zostało zabitych,partyzanci oraz ludność ginęła jeszcze wiele lat po wojnie!

  Czemu nikt nam nie płaci odszkodowań?przecież to nasz naród najwięcej wycierpiał w tej rozgrywce żydowskiej


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: