Rotszyldowie inscenizują rewolucje w Tunezji i Egipcie by zniszczyć islamskie banki na wschodzących rynkach płn.-afrykańskich


Rothschilds Stage Revolutions in Tunisia and Egypt To Kill Islamic Banks In Emerging North African Markets

http://www.puppet99.com/?p=126 fragment / tłumaczenie Ola Gordon

Jacob Rothschild, senior brytyjskiego odgałęzienia dynastii Rothschildów

W ciągu ostatniej dekady Tunezja przeszła zwiększającą się liberalizację gospodarczą: Raport o Konkurencyjności Globalnej Światowego Forum Ekonomicznego z lat 2010-2011, uznał ją za najbardziej konkurencyjny kraj w Afryce, oraz ulokował na 32 miejscu ekonomicznie najbardziej konkurencyjnych krajów na świecie. Duże populacje muzułmańskiej Afryki Północnej dają ogromne możliwości biznesowe dla bankowości islamskiej i innych firm.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, finanse świata są kontrolowane przez prywatne „banki centralne,” podszywające się pod federalne banki rządowe w prawie każdym kraju na świecie.

Choć jest to starannie strzeżoną tajemnicą, większość udziałów w bankach centralnych jest w posiadaniu Rotszyldów i ich współpracowników. Z bardzo małym wkładem ze strony rządu, gospodarki Tunezji, Egiptu, Jemenu, Jordanii i Algierii, są ściśle kontrolowane przez banki centralne Rotszyldów i ich Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

Islamskie banki wcinały się w zyski Rotszyldów na Bliskim Wschodzie, ponieważ nie naliczają odsetek (prawo szariatu), rosną bardzo szybko wśród ludności muzułmańskiej, oraz (w tej katastrofalnej sytuacji gospodarczej) są bardziej stabilne niż banki zachodnie.

Choć jest to bardzo dobra rzecz, że ludzie są wolni od tyranii dyktatorów, oni również potrzebują być wolni od tyranii ekonomicznej kontroli i zniewolenia. Odpowiednie moralne pytanie brzmi: Czy środki uświęcają cel?.

Zięć obalonego prezydenta Tunezji, Sakher El Material, otworzył pierwszy Tunezji islamski bank, Zitouna Bank, w dniu 26 maja 2010 roku. Zitouna Bank jest pierwszym bankiem w regionie islamskiego Maghrebu [Afryka Północna]. Bank był pierwszym krokiem w kierunku nowego programu prezydenta Ben Ali z szeroko zakrojonymi reformami, pt. „Tunezja, biegun dla usług bankowych i regionalnego centrum finansowego,” które osłabiłby siłę i zyski Banku Centralnego Tunezji (prywatnej własności Rotszyldów i ich współpracowników). […]

Komentarze 3 to “Rotszyldowie inscenizują rewolucje w Tunezji i Egipcie by zniszczyć islamskie banki na wschodzących rynkach płn.-afrykańskich”

  1. Misius Says:

    Trzeba sprawę tych rewolucji sledzić bardzo dokładnie. Ta koncepcja z bankami wydaje sie bardzo ciekawa i być może prawdziwa. Z drugiej strony upadek Mubaraka sługusa Zionu wskazywałby na pewna sprzeczność. To, ze Facebook i Google( syjonistyczne biznesy) maczały w tym rece wskazywałby na słuszność tej koncepcji.

  2. Zbyszek z Montrealu Says:

    Spoleczenstwa panstw arabskich maja dosc wegetacji. Zyjac na ropie. Wazne aby spoleczenstwa nie daly sie zmanipulowac jak w Polsce tzw, Okragly Stol. Bandzie kombinatorom. Niewotpliwie panstwa demokratyczne powstale na miejscu dyktatur to cios w propagande syjonistow i ich kukielek. Oslabienie USA i miejmy nadzieje na przejrzenie na oczy samych amerykanow na obraz swoich tzw. elit politycznych. Rewolty moga zapoczatkowac ruch oczyszczajacy z zlogow jadu syjonu nad swiatem. To nie jest normalne. Azeby tak to dluzej trwalo. Niedlugo wszyscy wpadna w niewolnictwo na poslugi najbardziej zdegenerowanych przestawicieli ludzkosci. Dosc tego.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: