Żydowskie PODMIANKI. Matka Polka


Wartościowy tekst napisany przez Matkę Polkę. Admin

Źródło: http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/02/08/zydowskie-podmianki-matka-polka/

Żydostwo to system kompletnego fałszu i zakłamania (dwie amerykanki – come and hear). Samo słowo Żyd to oksymoron – figura stylistyczna zawierająca w sobie i niosąca wzajemna sprzeczność np. biały murzyn, olbrzymi karzeł)

Żydzi to bardzo stara GILDA ZŁODZIEJSKA, skodyfikowana jeszcze przez Talmud, a potem przez Mojżesza Majmonidesa, z wypracowanymi przez lata i wieki metodami oszustwa, kłamstwa, kradzieży, rozboju i morderstwa.

Powyższy artykuł to rzecz o żydowskich PODMIANKACH.

Żyd nie jest rasą. Czy bialy rabin, czarny rabin , biały Żyd z Polski czarny z Etiopii itd.to ta sama rasa

BARACK OBAMA obecny prezydent USA – sterowany przez Rahm Emanuela – ŻYDA z podwójnym obywatelstwem USA i Izraela. Rahm Emanuel o przezwisku Rambo jest proizraelskim, ortodoksyjnym żydem, wyedukowanym w talmudycznej jesziwie, który ochotniczo służył w armii izraelskiej.

Ojciec Rahma Benjamin Emanuel był członkiem terrorystycznej grupy Irgun. Rahm Emanuel jest synem terrorysty, powiązanego z zamachem na księcia Bernadotte, szwedzkiego dyplomaty, który przebywał z misją pokojową w Palestynie z ramienia ONZ-tu.
Michelle Obama z domu Robinson, żona prezydenta USA Baraka Obamy, to bardzo bliska kuzynka czarnego rabina z Chicago Caprersa Funney. Matka rabina Funnye, Verdelle Robinson Funnye i dziadek Michelle Obamy, Fresier Robinson to rodzeństwo siostra I brat. Kto nie wierzy niech poczyta żydowskie pisemko internetowe
Michelle Obama Has a Rabbi in Her Family

http://www.forward.com/articles/14121/
http://www.forward.com/articles/14148

Judaizm to także oksymoron – to żadna religia, to sprzeczność sama w sobie.
Żydostwo i judaizm to nie religia . Co ma wspólnego prorocy biblijni lub Dekalog Mojżesza z Talmudem ?

Żydzi to również NIE –Semici – to mieszanka rasowa Hunów, czyli Mongołów, Słowian i Turków.
Jeśli mówić o etniczności i pochodzeniu to Ojczyzną Żydów jest Mongolia.

Sama religia żydow zawiera wewnętrzną sprzeczność – Talmud to prymitywna pogańska religia , obrzezania kamiennym nożem, skakanie do księżyca, itd. Bóg żydowski to taki rabin, który siedzi w niebie i czyta Talmud; ale sam bóg może się mylić, jeśli tak powiedzą ziemscy rabini. Talmud to swoisty Kodeks Przestępczy.

Patrzą bezczelnie prosto w oczy hipnotyzują i oszukują. Z biegiem czasu przyjmuje to formy coraz bardziej wyrafinowane. Żydostwo to konwencja mentalna, mentalność przestępcza, wirtualna rzeczywistość, a więc rzeczywistość, która nie istnieje.

ŻYDOW NIE MA, nie istnieją jako rasa, nie istnieją jako religia, nie istnieją jako naród , czy grupa etniczna.
Nie są semitami , tak chętnie używana przez nich wirtualna broń antysemityzmu nie ma najmniejszego sensu.

A jednak zajmujemy się Żydami i o nich piszemy. Jest tak dlatego, że Żydzi to jedna wielka PODMIANKA i zła definicja narzucona przez Żydów. To Żydzi twierdzą , że są rasą , religią narodem , semitami. Żyd to definicja żydowska narzucona gojom, jako prawdziwa, a prawdziwą definicją nie jest.

Musimy się tym zajmować, bo musimy się bronić przed złodziejstwem, ubezwłasnowolnieniem, kłamstwem, oszustwem, rozbojem, odbieraniem wolności i własności. I dlatego posługujemy się żydowską definicją Żyda, bo własnej precyzyjnej definicji nie mamy. Owszem mamy definicje obszerne i opisowe, jako literature krytyczna wobec zjawiska zwanego żydostwem.

Żyd staje się wtedy Żydem, jeśli należy do organizacji żydowskiej kierowanej przez tak zwanych rabinów, przywódców religijnych, a tak naprawdę hersztów gangsterskich i ideologów, a zarazem policji wewnętrznej tej przestępczej mafii. Żydostwo to system totalitarny przywilejów i strachu. Tak dobrze to ilustruje słowa Żyda Lenina , ” Jesteś z nami lub przeciwko nam”.

Z żydostwem jest bardzo trudno walczyć, bo to mieszanina prawdy i kłamstwa i narzucanej interpretacji.

Tzw. Żydzi opanowali media i kształtują opinie publiczną i narzucają swoje interpretacje i definicje.

Ta Gilda Złodziejska opanowała z biegiem czasu główne pozycje społeczne – bankowość i finanse, media i propagandę , rządy i instytucje życia publicznego. Kiedyś było inaczej. Żyd był izolowany od zdrowej tkanki społecznej (w istocie sam zamykał się w obozach warownych zwanych gettami). Z biegiem czasu, w skomplikowanym procesie historycznym, poprzez kolejne wojny, rewolucje i reformy, poprzez eksterminacje i eliminacje byłych właścicieli ukradli i przywłaszczyli sobie cały dorobek Cywilizacji Chrześcijańskiej i więcej.

Religia holokaustu to ważna żydowska Podmianka. Głównymi sprawcami holokaustu byli sami Żydzi; Poczynając od Chaima Weizmana , rzeczywistego organizatora holokaustu, późniejszego prezydenta Izraela poprzez miliardera Sorosa, kolaboranta nazistów, który konfiskował mienie żydowski dla Niemców, a ostatnio otrzymał nagrodę Globalista Roku w Kanadzie, Szymona Wiesentala współpracownika Gestapo przy wyłapywaniu Żydów, a późniejszego założyciela Centrum ścigania Nazistów, Adolfa Eichmana , żydowskiego mordercy Żydów, czy tez miliardera Reichmana następnego Austrowęgierskiego Żyda, który prał nazistowskie pieniądze w Maroku, a jego żona wysyłała niejadalną czekoladę jako pomoc dla Żydów, mordowanych przez niemieckich nazistów w obozach koncentracyjnych. Policjant żydowski w warszawskim gettcie potrafił odprowadzić do „transportu śmierci” własną matkę i siostrę, aby spełnić wymagane przez Niemców dzienne kwoty wyłapanych Żydów.

Zachęcam czytelników tego tekstu do krytycznych uwag i twórczego rozwinięcia tematu. Warto spędzić trochę czasu, zapoznać się z sygnalizowaną problematyką wczytać się dokladnie w podane niżej linki.

Sprawa tożsamości tzw. Żydów ma bardzo istotne i podstawowe znaczenie. Odebranie tożsamości Żydom tzn ich własnej definicji – że są rasa, religią, grupa narodowa, semitami stwarza kompletnie inna sytuacje – stawia tzw. Żyda nagiego pod pręgierzem opinii publicznej wyłącznie jako przestepcę, złodzieja i zbrodniarza.

Począwszy od połowy wieku XIX przez cały wiek XX i obecnie tzw. Żydzi (przestępczość zorganizowana czyli mafia) dokonali zamachu na cywilizacje chrześcijańska, porządek publiczny , dobra materialne, dorobek kulturalny … Ostatnio obserwujemy niesamowita wręcz Agresje na wartości duchowe i religijne Polski, Polaków, narodów świata i Europy zamach na kościół Katolicki. Na wypieranie całej cywilizacji chrześcijańskiej i wywłaszczanie z jej dorobku i uzurpacje i poszywanie się pod kościół chrystusowy pod płaszczykiem Judeo chrześcijaństwa. Coś takiego jak Judeo chrześcijaństwo to następny oksymoron.

To jedna z ważniejszych podmianek żydowskich. Bezczelny Żyd chce, aby pobożni Goje chodzili do kościoła chrystusowego i wyznawali Szatana, bo Żydzi już ukradli kościół chrystusowy i zamienili go na synagogę Szatana. Najlepszym tego dowodem, jakże znamiennym jest obchodzenie dnia Judaizmu w Kościele katolickim. Skandal i absurd.

Jednym z większych sukcesów hasbary, czyli propagandy żydowskiej jest niedopuszczenie do zaistnienia w przestrzeni publicznej dyskusji nad najistotniejszymi problemami i sprawami Polski i Polakow i zastąpienie ich tematami zastępczymi.

Takim jednym z najistotniejszych tematów jest sprawa tożsamości żydowskiej; Żydzi boja się tego tematu jak diabeł święconej wody. Bo cóż z żydostwa pozostanie po odjęciu rasowości, religijności, narodowości, po odebraniu pały antysemityzmu? Żyd stanie nagi przed opinia publiczną z przysłowiowym fiutem w garści, jako przestępca w obliczu istniejącego prawa i to w dodatku, jako niepoprawny recydywista.

Być może sprawa żydowska nie jest w ogóle sprawa najistotniejszą. Być może żydostwo to kamuflaż dla wielu bardziej istotnych spraw i sił dążących do zniewolenia i podporządkowania sobie społeczeństw i narodów świata – iluminanci, masoneria , krzyżactwo i prusactwo .

http://www.come-and-hear.com/dilling/p_chapt04.html
http://www.sacred-texts.com/jud/talmud.htm The Babylonian Talmud Translated by Michael L. Rodkinson
http://www.come-and-hear.com/dilling/dcontents.html#foreword – TALMUD

THE JEWISH RELIGIONIts Influence Today – Elizabeth Dilling
Formerly Titled THE PLOT AGAINST CHRISTIANITY

http://biblebelievers.org.au/factindx.htm#III „Am I therefore become your enemy, because I tell you the truth?” Galatians 4:16.
„FACTS ARE FACTS”
, When the word „Jew” was first introduced into the English language in the 18th century its one and only implication, inference and innuendo was „Judean.” However during the 18th, 19th and 20th centuries a well-organized and well-financed international „pressure group” created a so-called „secondary meaning” for the word „Jew” among the English-speaking peoples of the world. This so-called „secondary meaning” for the word „Jew” bears no relation whatsoever to the 18th century original connotation of the word „Jew”. It is a misrepresentation.
The „secondary meaning” of the word „Jew” today bears as little relation to its original and correct meaning as the „secondary meaning” today for the word „camel” bears to the original and correct meaning of the word „camel”, or the „secondary meaning” today for the word „ivory” bears to the original and correct meaning of the word „ivory”. The „secondary meaning” today for the word „camel” is a cigarette by that name but its original and correct meaning is a desert animal by that ancient name. The „secondary meaning” of the word „ivory” today is a piece of soap but its original and correct meaning is the tusk off a male elephant.

Kiedy i Jak Wymyślono Żydów?
(„Matai ve’ech humtza ha’am hayehudi?”)

Wywiad prof. Sand dla Haaretz (nieautoryzowane tlumaczenie)
http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=4813

Szlomo Sand i wstrząs dla narodowej mitologii Izraela

Książka Szlomo Sanda profesora historii uniwersytetu w Tel Awiwie, która wywołała szok w Izraelu

W swojej książce Szlomo Sand udowadnia, że

*Nie było żadnego Wygnania Żydów – a wiec nie może być Powrotu

*Żydzi nie zostali ROZPROSZENI ani WYGNANI

*Tzw Żydzi nie pochodzą z Judei

*Rdzennymi, etnicznymi Żydami są Palestyńczycy

*Cała ideologia powrotu jest koncepcja syjonistyczna i nieprawdziwa

*Racja istnienia Państwa Izrael jest bezpodstawna.

*Pojawienie się Żydów odbyło się nie przez rozproszenie fizyczne ludzi i migracje, ale przez rozprzestrzenianie się judaizmu i chrześcijaństwa nawracania – konwersji. W początkach istnienia Chrześcijaństwa i Judaizmu – początkowo nawróceni na Judaizm stawali się koniec końców chrześcijanami – CZY JUDAIZM JEST RELIGIĄ?

*KONWERSJA jest przyczyna pojawienia się Żydów, a nie WYGNANIE

*Krytycznym faktem dla wzrostu populacji Żydów była Konwersja królestwa CHAZARÓW – (potomków Hunów, Mongołów i Turków) -Żydzi Wschodnioeuropejscy to mieszanka Chazarów i Słowian – stanowią ok.90% Tzw. Żydostwa – ŻYDZI NIE SĄ SEMITAMI

*ŻYDZI NIE SĄ RASA – są mieszanką wielu grup etnicznych

*Żydzi nie są Narodem – i nie sa na pewno Narodem Wybranym

*Żydzi nie maja żadnego uzasadnienia, aby rościć sobie prawo do Palestyny

Ogólna bezpośrednia konkluzja z lektury książki – Żydzi to nie Rasa, nie Religia, nie Naród – a więc kim są Żydzi?

Svali: Kobieta wychowana wśród satanistycznych Żydów

http://alexirin.wordpress.com/2011/01/29/6117

Kobieta wychowana wśród Illuminati opisuje potężną, sekretną organizacje, na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje, która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak „wojna z terrorem”. Przyjęła ona pseudonim Svali i jest 45-letnią kobietą, byłym specjalistą od programowania umysłów dla kultu, aż do roku 1996. Była jednym z ważniejszych, czołowych „trenerów” w San Diego i przełożoną trzydziestu innych rekruterów. Ryzykowała swoim życiem by powiadomić innych o zagrożeniu, jakie szykują nam Illuminati.

Ale dla dobra spójności tego artykułu skoncentrujmy się na tzw. Żydach w zrozumieniu ich wlasnej definicji

Warto prześledzić w krótkim zarysie te ŻYDOWSKIE PODMIANKI

SYJONIZM SPLUGAWIŁ KILKA PODSTAWOWYCH POJĘĆ

• Religie – chrześcijańską i żydowską

• Pieniądz – jego funkcje społeczną i prawa i wartość. Przejął centralny system bankowy

• Ruch robotniczy i dążenie do sprawiedliwości społecznej – Komunizm, Solidarność w Polsce

• Kapitalizm – niszcząc klasę średnia zmieniając w monopol żydowskich korporacji

• Prawo – prawo jednostki i narodu

• Moralność – zastępując prawa naturalne i boskie Sodoma i Gomora

*Miała być druga Japonia, druga Irlandia, a tymczasem Polska, jako kraj spada poniżej Kamerunu. Solidarność – miało być inaczej

*Wielkość Polski, patriotyzm, duma narodowa – jest ustawicznie pomijana i eliminowana z przestrzeni informacji i dyskusji publicznej strącana w niebyt. To Żyd Fejgin ubecki oprawca powiedział kiedyś, że *trzeba odebrać Polakom ich dumę*. I odbierali torturami, uwiezieniami, zsyłkami, opresjami prześladowaniami.

*Dwie siły niszczące Polskę – Żydzi i Prusy /Krzyżacy, masoneria – kto jest większym wrogiem Polski

O odradzaniu się Militaryzmu Pruskiego, kontynuacji Krzyżactwa, odpowiedzialnego za Rozbiory Polski, za kilka wojen Europejskich i dwie ostatnie wojny światowe, a na dzień dzisiejszy za ponowny upadek gospodarczy i praktyczne przejecie ziem polskich, wykup przemysłu wszystko to pod auspicjami i przykrywką Unii Europejskiej. Kto jest komu podporządkowany?
Za rozbiory winne Prusy największy wróg polski co jest historycznie oczywiste i udowodnione jednak cała propaganda nastawiona jest na zal do Rosji za rozbiory a przeciez Rosyjski car Piotr III to Karl Peter Urlich, a jego zona to Sofia Augusta Anhalt – Zerbst Prusaczka rodem ze Szczecina znana, jako Katarzyna II.

RAPORT Nr1 DOTYCZĄCY

Agresji Republiki Federalnej Niemiec przeciwko Polsce na przełomie XX i XXI wieku

Całość Raportu na:

O umowie poczdamskiej i powojennym porzadku prawnym w Europie, który za wszelka cene cha zmienic Niemcy

http://infonurt2.com/index.php?mod=article&cat=Świat&article=97
http://infonurt2.com/index.php?mod=article&cat=DARIUSZ%20RATAJCZAK&article=97

Stowarzyszenie Ofiar Wojny Roszczenia polskie od Niemiec

http://polskapolityka.com/archiwum/sow/wydawnictwa_statutowe/page_01.htm
http://polskapolityka.com/archiwum/sow/bank/qpozew.htm – WZÓR POZWU Z UZASADNIENIAMI artykułami prawa polskiego i międzynarodowego, wymienione wszystkie akty prawne uzasadniające te roszczenia.

Roszczenia niemieckie, a roszczenia polskie. Czy Niemcy maja jakiekolwiek podstawy do roszczeń. Niemcy to nie Prusy.  Zapomniana Ustawa Poczdamska – porządek prawny w Europie. Pogarda dla 60 mln ofiar II wś

*Rosja – czy rzeczywiście jest wrogiem. Zrywy narodowowyzwoleńcze zawsze przeciw Rosji, zawsze z inspiracji Prus, zawsze napuszczani przez Żydów, zawsze tracili Polacy, a zyskiwały Prusacy i Żydzi. Żywioł polski zsyłany był na Syberie, a miejsce wypartego żywiołu Polskiego zajmował żywioł pruski i żydowski. Rozbiory całkowicie dziełem Prus

Piłsudski –agent pruski; wysłany przez Prusy po przegranej I wś do kontroli sytuacji w Polsce, podobnie jak inny agent żydowski Lenin do Rosji, w celu wywołania rewolucji bolszewickiej. Pilsudski to Żyd i mason; zamach majowy finansowała masoneria brytyjska. Winny zostawienia Polski bezbronnej na pastwę Hitlera. Uważany i lansowany przez współczesnych Żydów za wyzwoliciela i zbawiciela Polski. To ci dopiero żydowska podmianka.

Na dzień dzisiejszy mamy Tuska agenta niemieckiego, którego kampanie wyborczą na premiera Polski sponsorowały państwowe niemieckie fundacje, który dostał za wzorowe robienie Polski i Polaków w wielka rurę niemiecka nagrodę Karola Wielkiego. Rodzina Tuska po kądzieli i po mieczu to rodzina Żydów niemieckich którzy podpisali volksliste i splamiła się kolaboracją ze zbrodniczą, nazistowską Trzecia Rzeszą niemiecką.

Zbrodnia zdrady stanu volksdeutscha Tuska?

Czy Donald Tusk napierając na szybka ratyfikacje Traktatu popełnia zbrodnie zdrady stanu? Pytanie jest o tyle ważne, iż premier RP jest ludowym Niemcem, którego niemalże wszyscy przodkowie kolaborowali z okupantem hitlerowskim.

Transformacja ustrojowa – i wyprzedaż Polski. Wyciek miliardów z Polski. Kto jest właścicielem kont w zachodnich bankach ? Postulat nacjonalizacji wszystkich banków i zastąpienia jednym i tyko jednym bankiem państwowym z wieloma oddziałami w każdym zakątku Polski

Inwestorzy zagraniczni – kto za nimi stoi

Macierewicz , Kaczyński i PiS, media o.Rydzyka. Czy o. Rydzyk służy Żydom czy Krzyżakom – czy służy pacyfikacji i zagospodarowywaniu narodowego elektoratu. Czy to rzeczywiście narodowcy?
Macierewicz i Kaczyński byli założycielami KOR-u, tej najbardziej wrednej post stalinowskiej i żydowskiej formacji politycznej, która z zachodnimi trockistowskimi kahałami rozpoczęła i doprowadziła do rabunkowej wyprzedaży gospodarki Polski. Media o. Rydzyka głoszącym ewangelie i hasła narodowe, tym niemniej są za Unia Europejską, a wiec za lucyferycznymi i antychrześcijańskimi strukturami zła, popierają KOR-owski i zażydzony PiS. Ale gdziez tam liberalnym zakłamanych mediom państwowych i prywatnych do mediow o. Rydzyka. W tych wydawaloby się państwowych i licencjonowanych przez państwo. Powiny być za Polska i narodem, a sa antypolskie i antynarodowe , to tu ci dopiero żydowska Podmianka.

Przykład w jaki sposób Macierewicz/ Singer manipuluje – i sprawa RKN-u.

Anatomia przekrętu Macierewicza.

http://suwerennosc.blogspot.com/2010_02_26_archive.html

Blog Rachowskiego byłego przewodniczącego Komisji Rewizyjnej RKN, autora założeń programowych i statutu RKN-u, Dość stary tekst z 2001 r., ale dobrze ilustrujący, jak subtelnie Polacy są robieni w balona.
Wystarczyło zmienić kilka słów w statucie i założeniach programowych, aby Polacy zamiast być uwłaszczeni zostali wywłaszczeni. Diabeł tkwi w szczegółach.

Gross – przykład żydowskiego prowokatora. Pisze bzdury, ale dzięki temu SPRAWA ŻYDOWSKA jest na WIERZCHOŁKU i absorbuje uwagę opinii publicznej. I dzięki temu Żydzi w ogóle istnieją. Przeciwstawiać się trzeba ukazując Żydów, jako faktycznych sprawców tego mordu na swoich braciach i siostrach w wierze. To brzmi jak absurd i paradoks, ale Żydzi są największymi antysemitami i faktycznymi sprawcami holokaustu

Unia Europejska. Unia czy Rzesza. Polska powina mieć Roszczenia a tymczasem roszczenia terytorialne maja Niemcy i realizuja je poprzez korupcje zydow z Polski. To ci dopiero żydowska Podmianka
Planowy rozbiór Polski – cytaty ze zjazdow ziomkostw niemieckich

Rzeczpospolita z lutego 1993 (1/46)

W grudniu 1990 w budynku Związku Wypędzonych w Bonn odbyła się tajna narada poświecona metoda walki o odzyskanie ziem, które po roku 1945 sa w posiadaniu Polski Czechosłowacji i ZSRR w naradzie Bral udział wysokiej rangi urzednik kanclerza Kohla i przedstawiciele MSW I MSZ RFN-u. Ustalono wówczas, że Niemcy zastosują w Polsce dwa warianty tzw. Friedensplan (pokojowy) i Kriegsplan (wojenny), aby odzyskać stracone na rzecz Polski ziemie w ciągu 10-15 lat. Przyjęto tam, ze razem z realizacja pokojowego sposobu ponownej kolonizacji, będą przygotowane i tworzone tajne struktury na naszych Ziemiach zachodnich „Schlesischrebellion” – Bunt Śląski

Pokojowy plan Niemców polega na tym, aby powiązać Polskę z gospodarka RFN układami, ale takimi gdzie prawo wyłącznego decydowania będą mieli Niemcy. Trzeba stworzyć 6-7 tysięcy małych firm gdzie dyrekcja i kadra kierownicza będzie w rekach niemieckich. Ludzie ci będą oswajali się z nowymi warunkami i przygotowywali zakłady, aby w przyszłości polskie zakłady zastąpic wyłącznie Niemcami.

Należy korumpować polskich prominentow tak politycznych jak i ekonomicznych popierac finansowo polskie media przychylne Niemcom i popularyzować tzw”niemiecką bramę do Europy. (.) Trzeba postępowac ostrożnie i inwestować w Polsce poprzez inne firmy zachodnie USA, Francji, Austrii, które sa powiazane z Niemcami.

Kanclerz Niemiec Schroeder na Zjeździe wypędzonych w Berlinie 2001

„Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce. Zawierzcie mej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie Landy, w ten sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, czyli Polacy, będą nam jeszcze wdzięczni, że zostali wreszcie Europejczykami”

Były aż dwie uchwały sejmu z czerwca 1990 i września 2004 zobowiązujące Rząd Polski do wyegzekwowania roszczeń i reparacji wojennych dla Polski od Niemiec. ŻADEN Rząd Polski ani prezydent Polski tego nie zrealizowali . Odszkodowania dostali i wyegzekwowało wiele państw europejskich, ale nie POLSKA.

To ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA

Republika Federalna Niemiec zawarła porozumienia odszkodowawcze z wieloma państwami Europy i Izraelem. Na mocy tych traktatów Republika Federalna Niemiec dokonała następnie wypłat odszkodowań wojennych, a sumy największej Izraelowi, państwu które powstało w 1948 roku – nie istniało więc przed i podczas drugiej wojny światowej (1939 – 1945), i z tego prostego względu nie mogło być stroną w konflikcie zbrojnym, nazwanym drugą wojną światową. Tym sposobem, Izrael dokonał bardzo brzemiennego w skutki prawne precedensu w stosunkach międzynarodowych. Tym sposobem, Izrael złamał jedną z najbardziej podstawowych zasad stosunków międzynarodowych. W wyniku tego faktu dokonanego, Izrael podjął ogromne sumy odszkodowań, należne ofiarom pochodzenia żydowskiego – ofiarom, które nie były obywatelami Izraela w czasie, gdy popełniano na nich zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości.

*Podejrzenie o korupcje całych klas Politycznych w Polsce przez Niemcy.

Czyżby odrodzenie Militaryzmu Pruskiego? Co na to Alianci i sprzymierzeńcy z drugiej wojny światowej.

Czyżby pogarda dla 60 mln ofiar drugiej wojny światowej. Jak to wyjaśnia rządy byłych państw sprzymierzonych swoim własnym obywatelom i wyborcom? Postulat publicznej dyskusji na ten temat we wszystkich krajach sprzymierzonych.

*Unia Europejska – przestała istnieć, jako twór prawny po referendach nt. Konstytucji we Francji i Holandii.
Również pierwsze referendum w Irlandii nad Traktatem Reformującym czyli Traktatem Lizbońskim powinno być ważne i już to powinno trzecim i ostatecznym powodem rozpadu UE i strącenia jej w Niebyt. Również zablokowanie referendów w pozostałych krajach jest takim samym dobrym powodem unicestwienia UE.

Nadto uznanie UE przez parlamenty narodowe powinno zainicjować śledztwo z podejrzenia o korupcje na wielka skalę. Wysokie zarobki funkcjonariuszy, urzędników i komisarzy żydowskich Unii Europejskiej jest najlepszym dowodem tej korupcji.

*Transformacja i wyprzedaż polski. . I znowu ŻYDOWSKA PODMIANKA
Trzeba na to spojrzeć jak na typowy przekręt żydowski.
Na zachodzie, aby uniknąć podatków od spadku ogłasza się bankructwo i licytacje dla ograniczonej liczby uczestników. Z reguły spadkobierca wygrywa taka licytacje i otrzymuje w ten sposób spadek bez podatku albo za cenę np. 10 procent wartości. Należy tak właśnie spojrzeć na prywatyzacje w Polsce – dobra materialne przejęło następne pokolenie żydowskich właścicieli Polski. Oczywiście stoi to w sprzeczności z obowiązującym prawem. Wszyscy myśleli, że Solidarność to był spontaniczny ruch robotniczy, a przemiany były demokratyczne. Koszerne służby specjalne wojskowe i prywatne przejęły gospodarkę oddając na chwile politykę koncesjonowanej przez siebie tzw. Opozycji Demokratycznej z Michnikiem, Kaczyńskim, Wałęsą i Kwaśniewskim , żeby wymienić tylko kilku bardziej znanych Żydów. Kto dziś wierzy, że fala strajków na wybrzeżu rozlała się, bo stoczniowcy roznieśli bunt i latali na czarodziejskich styropianach. Według relacji świadków po dwutygodniowym strajku stoczniowcy dostali podwyżki ok. 2500 zl miesięcznie , zdążyli już opić sprawę, tymczasem pojawił się sam dyrektor naczelny stoczni w towarzystwie Bolka Wałęsy i nakazał stoczniowca strajkować dalej

*Transformacja ustrojowa – i wyprzedaż Polski. Wyciek miliardów z Polski. Kto jest właścicielem kont w zachodnich bankach ?
Postulat nacjonalizacji wszystkich banków i zastąpienia jednym i tyko jednym bankiem państwowym z wieloma oddziałami w każdym zakątku Polski. Emisja pieniądza w Polsce należy konstytucyjnie i wyłącznie do NBP a nie do zagranicznych banków.
Bank w istocie nie ma kapitału pożyczając kredyt. Bank emituje pieniądz z powietrza, w zastaw za podpis i zobowiązania przyszłych spłat z procentem. Strumień przyszłych spłat kredytu to dla banku to czysty zysk
System bankowy to ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA.

*Inwestorzy zagraniczni i banki niemieckie – Ciekawe na czyje konta płynie strumień pieniądza wyprowadzanego z Polski przez banki niemieckie, czyli nowoczesne łupienie Polski i Polaków.
Kto za tym stoi ? Wyszły Tanki przyszły Banki

Adam J.Sulkowski: KOMUNISTYCZNE SŁUŻBY SPECJALNE… ….. kontrolujac przeksztalcenia systemowe w Polsce w 1989 roku oraz w latach 1990-ych. …
http://dziennikarze.zawodowi.pl/index.php/komunistyczne-sluzby-specjalne-a-przeksztalcenia-systemowe-w-polsce-po-1989

http://piotrbein.wordpress.com/…/komunistyczne-sluzby-specjalne-a- przeksztalcenia-systemowe-w-polsce-po-1989

http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com…task

Zachodnie banki wywożą z Polski miliardy
To ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA

*Dług publiczny – niby krytyka, ale wmawia się nam , że tak musi być i na to nie ma rady . A gdzie podstawowe definicje pieniądza, podstawowa rola NBP. Pomija się również fakt, kto jest rzeczywistym właścicielem pieniądza, a jest nim naród, który deleguje prawo emisji pieniądza na wybieralny i kontrolowany system przedstawicielski, a wiec Sejm. Po co nam w ogóle MFW i dlaczego się w ogóle wtrąca w wewnętrzne sprawy suwerennego przecież państwa. To ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA.

Za http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/01/19/zachodnie-banki-wywoza-z-polski-milijardy/
Źródło Tygodnik „Nasza Polska” nr 1/668 z 6.01.2009

ZADŁUŻENIE POLSKI JEST 35 RAZY WIĘKSZE NIŻ ZA GIERKA
ZACHODNIE BANKI WYWOŻĄ Z POLSKI MILIARDY
Oni i ich poprzednicy budowali Polskę po 1918 i 1945 roku.

1956-1970 rok nadwyżka +3.5mld $ Władysław Gomułka PZPR
1970-1980 rok zadłużenie 20.7 mld $ Edward Gierek PZPR

Oni zadłużyli Polskę, która zapłaciła wysoką cenę wejściem do UE

*1989 rok zadłużenie 35.0 mld $ Gen. Woj. Jaruzelski WRON
*1995 rok zadłużenie 42.3 mld $ Józef Oleksy SLD
*2000 rok zadłużenie 69.5 mld $ Jerzy Bużek AWS
*2003 rok zadłużenie 106.9 mld $ Leszek Miller SLD
*2005 rok zadłużenie 122.4 mld $ Marek Belka SLD
*2006 rok zadłużenie 166.8 mld $ Jarosław Kaczyński PIS-
*2007 rok zadłużenie na III kw. 205.0 mld $ Jarosław Kaczyński PIS
*2008 rok zadłużenie około 500.0 mld $ Donald Tusk, PO (kiedyś Unia Wolności).

Mówił o większym zadłużeniu 750 mld poseł Jacek Kurski w programie Polsatu u Lisa. Oni bronią interesów 2% oligarchów. Naród ich nie interesuje. Knują plany własne – nie polskie…
Zapytajmy siebie samych? Jak to się stało? W ciągu 21 lat, zdrajcy, okupanci i wrogowie zdołali doprowadzić Polskę do śmiertelnej zapaści substancji materialnej Narodu.

Wyróżniki tej zapaści:
* Ponad 20 milionów Polaków żyje poniżej minimum socjalnego
* Sześć milionów żyje w ubóstwie.
* Osiem milionów żyje w nędzy.
* Ponad 2 miliony jest bezrobotnych i pól miliona bezdomnych.

Taki los zgotowano Narodowi Polskiemu.

Oni wszyscy już byli i nadal są.
Wyrzućmy ich na śmietnik historii. Dla Polski nic dobrego nie zrobili. Ponad 8400 polskich strategicznych zakładów zniszczyli. Obcym służyli. Polskę zdradzili. Oni przehandlowali nam Polskę: staliśmy się ofiarą spisku.

*Rząd Mazowieckiego UW od 12.09.1989. Rządził 16 m-cy, przygotował zbrodniczą ustawę o tzw. restrukturyzacji i prywatyzacji, która od 21 lat zabija naród i gospodarkę Polską.
*Rząd Bieleckiego KLD od 12.01.1991. Rrządził 11 m-cy i 11 dni. Sprzedał obcym 1208 zakładów.
*Rząd Olszewskiego ROP od 23.12.1991. Rządził 6 m-cy i 18 dni. Sprzedał 1 zakład. Zatrzymał prywatyzację. Został odwołany.
*Rząd Suchockiej UD od 11.07.1993. Rządził 15 m-cy i 14 dni. Sprzedał obcym 21 strategicznych zakładów.
*Rząd Pawlaka PSL od 26.10.1993. Rządził 16 m-cy i 12 dni. Sprzedał obcym 2269 strategicznych zakładów.
*Rząd Oleksego SLD od 7.03.1995. Rządził 14 miesięcy. Sprzedał 598 strategicznych zakładów.
*Rząd Cimoszewicza SLD 7.02.1996. Rrządził 20 m-cy i 18 dni. Sprzedał 992 strategicznych zakładów.
*Rząd Buzka AWS od 31.10.1997. Rządził 47 m-cy i 19 dni. Sprzedał 1311 strategicznych zakładów.
*Rząd Milera SLD od 19.10.2001. Rządził 30 m-cy i 15 dni. Sprzedał 548 strategicznych zakładów.
*Rząd Belki SLD od 2.04.2004. Rządził 17 m-cy i 29 dni. Sprzedał obcym 477 strategicznych zakładów.
*Rzad Marcinkiewicza PIS 31.10.2005. Rządził 8 m-cy i 15 dni. Sprzedał 271 strategicznych zakładów
*Rząd Kaczyńskiego PIS od 14.07.2006. Rządził 15 m-cy i 24 dni. Sprzedał 18 strategicznych zakładów.
*Rząd Tuska PO rządzi od 7.11.2007. Sprzedał 724 zakłady. Pozostało jeszcze 16 strategicznych zakładów.

*Moralność i tradycyjne wartości rodzinne chrześcijańskie zastąpiono akceptacja dla zboczeń, pornografią, Sodoma i Gomorą. Homoseksualizmu uznany był kiedyś za zboczenie i chorobę psychiczna.
Kiedyś powiedzenie *Ty Żydzie w dupe jebany* uznano by za wyjątkowe chamstwo i ordynarne przekleństwo. A dziś to wyraz miłości i pieszczotliwości, dobrego tonu i fasonu, nadążaniem za duchem czasu, otwartości i tolerancji dla kochających inaczej. Takie czasy, wyjątkowej wulgaryzacji języka i życia publicznego, formowanego przecież przez żydowskie media. To ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA. Nota bene zboczenia i pedofila jak najbardziej usprawiedliwione są w Talmudzie. Według Talmudu Żyd może zgwałcić trzyletnia dziewczynkę i mieć stosunek płciowy z np. z kozą.

*Tajne gremia i tajne organizacje istniejące pod płaszczykiem organizacji dobroczynnych podejmujące decyzje w ukryciu i narzucające całemu społeczeństwu swoje decyzje niezgodne z interesem społecznym.
Czy decyzje takich tajnych gremiów, a dotyczące całego społeczeństwa można uznać za ważne i prawne stanowiące zaprzeczenie jakiejkolwiek demokracji i systemu przedstawicielskiego, chroniące interesy wyborców. Bo to, co powstaje w ukryciu i niejawnie nie może być obowiązujące.

*Żaden kontrakt nie jest ważny w sensie prawnym, jeśli nie wyjawi się wszystkich szczegółów kontraktu zainteresowanym stronom. Nie było szczerej debaty publicznej, była zafałszowana informacja, nie było referendum, a wiec zgody większości na tak ważny temat jak sojusz gospodarczy i polityczny, jak kompletna zmiana przepisów prawnych i konstytucji, jak właściwie zmiana całej struktury prawnej władzy itd. itp.…

Na tle bardzo podejrzanych przemian gospodarczych – a praktycznie bezczelne i hucpiarskie wywłaszczenie narodu i państwa ze strategicznych gałęzi gospodarki z dorobku narodowego. To złodziejstwo i korupcji na wielka skalę. Kryminalne kontrakty z definicji nie maja znaczenia i są nieważne. !!
To wielka ŻYDOWSKA PODMIANKA. Ale to wszystko oczywiście można cofnąć.

*Czy można uznać za ważny Traktat Lizboński i inne towarzyszące akty prawne za ważne; bez publicznej dyskusji, w atmosferze zakłamanej propagandy, bez referendum, bez sankcji i przepisów odwołujących wybranego przedstawiciela, który nie reprezentuje głosów swoich wyborców. Bodajże tylko w Szwajcarii istnieje taki przepis odwołania parlamentarzysty z urzędu przedstawicielskiego przez swoich wyborców. Dlaczego takiego przepisu nie ma w Polsce ?

*Lewicowy a prawicowy – odwrotne niż pierwotne znaczenie słów, Kolejna ŻYDOWSKA PODMIANKA robiąca Polakom wodę z mózgu
Kiedyś organizacje i programy, ruchy robotnicze, ruchy ludowe i narodowe, dążenie robotników i świata pracy do sprawiedliwości społecznej uznawano za lewicowe. Partie prawicowe to kapitaliści, właściciele i posiadacze, arystokracja. A dziś zupełnie odwrotnie – ruchy narodowe, ruchy sprawiedliwości społecznej uznaje się i nazywa Prawicą, a obecnych nowych biznesmenów, byłych funkcjonariuszy aparatu opresji nazywa się Lewicą, a to przecież czystej wody element prawicowy – władza i kapitał.

Komentarzy 26 to “Żydowskie PODMIANKI. Matka Polka”

 1. SpiritoLibero Says:

  Myślałem, że Andrzej już mnie nie zaskoczy. Ale się myliłem :D))))))

 2. Admin Says:

  Matka Polka, źródło to samo.

  Żydowskich podmianek ciag dalszy

  SYSTEM PRAWNY SĄDOWNICTWO A TALMUD.

  Mniejszość Żydowska w Polsce ma wszystkie prawa i przywileje w Polsce – samorządy, Waady, swoje sądy żydowskie, organizacje kulturalne, swobody obywatelskie.

  Żydzi chcą się rządzić swoimi prawami i nie chcą ingerencji obcych w ich prawa i w ich niezależność.

  Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że Talmud nie tylko zabrania innym ingerencji w ich żydowskie prawa i niezależność, ale wręcz odwrotnie nakazuje mniejszości żydowskiej, wyznawcą judaizmu ingerencje w prawa większości krajów zamieszkania.

  Mojżesz Majmonides to żydowski filozof, teolog i kodyfikator prawa żydowskiego i Talmudu. Żyl na przelomie XII i XIII w. i być może jego prace ostatecznie ukształtowały żydostwo.

  http://www.revisionisthistory.org/talmudtruth.html

  Majmonides stwierdził, że to SĄD ŻYDOWSKI, lub sąd wyznaczony przez władze żydowskie ma wymuszać posłuszeństwo i przekazuje orzeczenie sądu na Gojów. Ma również obowiązek publikowania przepisów prawa z mocą ustawy poprzez nakazy sądów powoływanych w tym celu. Majmonides dalej wydał DEKRET, że wszystkie NIE-ŻYDOWSKIM narody, “ jeśli nie chcą podlegać naszej jurysdykcji” (tahaht yadeinu) będą celem ŻYDOWSKIEJ ŚWIĘTEJ WOJNY. (Por. Hilkhot Melachim 8:9-10; 10:11. Ponadto zob. Gerald J. Blidstein, „Świętej Wojny w Maimonidean ustawy, w zakresie perspektyw na Maimonides [Oxford, England: Oxford Univ. Press, 1991].

  W Polsce istnieją dwa systemy prawne. Prawo Polskie (rzymskie) wywodzące się z Biblii oraz Prawo Żydowskie wywodzące się z Talmudu odnoszące się do żydowskiej mniejszości etnicznej. To są dwa systemy prawne, dwie osobne jurysdykcje.

  Prawo rzymskie zakłada RÓWNOŚĆ wszystkich wobec prawa.

  Prawo żydowskie zakłada NIERÓWNOŚĆ wobec prawa. A nawet znacznie więcej !!!

  Prawo rzymskie i prawa Talmudu są diametralnie różne i nie są kompatybilne

  http://www.come-and-hear.com/editor/capunish_4.html

  Prawo talmudyczne zakłada istnienie jednego prawo dla Żydów, a drugiego prawa dla Gojów. To według Żydów nie jest niezgodne ze Starym Testamentem, w którym Pan Bóg twierdzi, że Żydzi nie powinni zniewalać innych Żydów. Goje są z założenia niewolnikami Żydów.

  Żydzi czytają Biblię i prawa wywodzące się z biblii

  Goje jak najbardziej powinni czytać Talmud i ich żydowskie prawa

  Często dziwimy się na wyroki sądu w sprawach oczywistych, w których przeciętnemu składowi sędziowskiemu powinno zająć 15 do 30 minut na wydanie orzeczenia. Tak jednak często nie jest. Sprawa jest oddalana, prokuratura prowadzi śledztwo w nieskończoność lub ukręca się łeb sprawie. Organy ścigania pozostają dziwnie bezczynne lub bezsilne. Przestępcy są BEZKARNI i NIETYKALNI.

  Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź znajdujemy w Talmudzie i dekretach Majmonidesa.

  Jurysdykcja jest sprawą bardzo ważną, wręcz gardłową. Np. Niemieckie sądy mogą wydawać orzeczenia i wyroki w sprawach cywilnych bądź karnych dotyczących przestępstwa lub spraw obywateli Niemiec dokonane w Niemczech. Natomiast nie mogą orzekać lub wydawać wyroków o przestępstwach obywateli Rosji, Chin lub Francji dokonanych przez Rosjan, Chińczyków lub Francuzów na terytorium odpowiednio Rosji, Chin lub Francji. Bo w sposób oczywisty to zupełnie inne jurysdykcje.

  Natomiast ŻYDZI wymyślili sobie i jest to w Talmudzie oraz zostalo skodyfikowane również przez Majmonidesa, że Żydzi nie tylko mogą, ale wręcz mają nakaz ingerować w obce jurysdykcje.

  A przecież jurysdykcja żydowska może może tylko i wyłącznie odnosić się do mniejszości, (jeśli w ogóle taka jest) żydowskiej

  Natomiast co jest rzeczywistością

  Sądy mniejszości żydowskiej w Polsce stały się sądami i instytucjami prawa mniejszości nad większością

  A TO CI DOPIERO PODMIANKA. Np Afery prawa walcza z Togowcami Ale czy rozumieja , ze ŻYDZI OPANOWALI POLSKĄ JURYSDYKCJE I NARZUCAJĄ WLASNĄ

  Jeśli tego nie zrozumiemy ….

  Zawody prawnicze w Polsce to ZAMKNIĘTY KLAN. Sędziowie, adwokaci, radcy prawni, prokuratorzy, notariusze, (przez których przechodzą transakcje sprzedaży nieruchomości). Absolwentów Prawa nie dopuszcza się do aplikantury; ten temat był wielokrotnie wałkowany na łamach prasy i w Sejmie.

  Jako strona w procesie karnym i cywilnym będziemy jak najbardziej zainteresowani, w jakiej jurysdykcji prawnej się znajdziemy polskiej (rzymskiej) czy żydowskiej (talmudycznej). W każdej sprawie cywilnej lub karnej istnieje możliwość, że druga strona lub sędzia lub adwokat jest pochodzenia żydowskiego.

  Istnienie Talmudu jest faktem. Ze względu na agresywne i wyjątkowo aktywne zapisy w Talmudzie (wyznawców judaizmu) ingerujące w inne prawa i inne jurysdykcje. Chcemy mieć jasność, w jakiej jurysdykcji się znajdziemy. Na pewno nie chcemy znaleźć się w Jurysdykcji Żydowskiej, bo jako Goj, czyli zwierze znajdziemy się na z góry przypisanej przez Talmud przegranej pozycji. Żydzi chcieliby, abyśmy byli w ich jurysdykcji, ale czy jako strona w sądzie my tego chcemy?

  Prawo jest teoretycznie polskie jednak fakt, że orzekają żydzi stwarza sytuację, że sąd Polski jest w istocie sądem żydowskim, czyli sadem mniejszości narodowej. Taki sąd nie ma jurysdykcji nad członkiem innej wspólnoty etnicznej, a tym bardziej nad większością etniczną. Temu należy się przeciwstawić wnosząc sprawę właściwej jurysdykcji. Takie postawienie sprawy przyczyni się do traktowania PRAWA JAKO PRAWA I O TO NAM WSZYSTKIM WŁAŚNIE CHODZI.

  Wcześniejsze orzeczenia sądów (uniewinniające) w ewidentnej sprawie naruszenia prawa zawsze wskażą na nazwisko sędziego i jurysdykcję (polską czy żydowską) i stan faktyczny tutaj opisywany DYKTATURY NIETYKALNYCH.

  Wydaje się, że wnosząc ten aspekt właściwej jurysdykcji możemy się obronić. Ale musimy to zrobić sami, bo nie zrobi tego za nas nasz obrońca wskazując na istnienie cytowanych zapisów w Talmudzie.

  Czytajmy Talmud.

  Poniżej szereg wybranych cytatów ze stron ilustrujących problem.

  Talmud został przetłumaczony przez księdza Pranajtisa, a także na angielski przez Michaela L. Rodkinsona http://www.sacred-texts.com/jud/talmud.htm
  The Babylonian Talmud Translated by Michael L. Rodkinson [1918] (po angielsku)

  http://www.talmudunmasked.com/ Author, Father I. B. Pranaitis] (po angielsku)

  http://www.acs.ucalgary.ca/~elsegal/TalmudPage.html
  http://www.acs.ucalgary.ca/~elsegal/TalmudMap/Samples.html
  A Page from the Babylonian Talmud (po angielsku)

  http://www.holywar.org/indexholy.html BOOKS ON LINE (po angielsku)

  http://www.come-and-hear.com/editor/capunish_4.html
  Bardzo dobra i obszerna strona autorstwa kilku autorów poświecona Talmudowi (po angielsku)

  PO POLSKU fragmenty Talmudu

  DUSZA ŻYDOWSKA W ZWIERCIADLE TALMUDU Andrzej Niemojewski:
  http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/2007/06/17/andrzej-niemojewski/

  POLSKA BEZ ŻYDÓW STANISŁAW TWORKOWSKI
  http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/2007/06/17/stanislaw-tworkowski-polska-bez-zydow

 3. SpiritoLibero Says:

  To Naród jest Suwerenem. Druga figura po Bogu. Dobrze by było jak by sobie o tym przypomnieli.
  Takie wynalazki jak talmud można odepchnąć jednym głosowaniem. I ślad zaginie. Może jeszcze zostanie coś w zaczadzonych łbach ale starczy otworzyć okno.

  Jestem spokojny o przyszłość acidku. Bez bólu z pewnością się nie obejdzie ale poranek będzie piękny 🙂
  Każde kłamstwo ma to do siebie, że ma krótkie nogi. Daleko nie ucieknie. A poziom kłamstwa jest już tak duży, że może zdarzyć się tylko jedno. Pierdolnie na dupę.
  A huk będzie straszny..

 4. SpiritoLibero Says:

  Zobacz, żydzi zbudowali swoją chwilową potęgę na kłamstwie, na lichwie, na zaborze mienia i na pieniądzu, który jest wartością jak najbardziej abstrakcyjną. To są ich armaty.
  Jeśli jednak ktoś myśli, że armaty wygrywają wojny to jest bezmyślnym dupkiem. Duch wygrywa wojny! Pod Samossirą widzieliśmy.
  Róbmy swoje spokojnie. Żydostwo jest w odwrocie. Broni sie jeszcze ale to ostatnie podrygi.
  Słowo jest najpotężniejszą armatą. I tego się boją.

  • Admin Says:

   Zgadzam się, żyd dzięki swej chwilowej potędze wywrócił wszystko do góry nogami, wszystkie humanitarne pojęcia tak splugawił, że zatraciły swoje znaczenie. Wszystko jest odwrotnie. To nie jest naturalne i to przetrwać na dluższą metę po prostu nie może. Niestety żyd jeszcze wiele zła wyrządzi nim to wszystko pierdyknie. Ostatecznie jednak, żyd zostanie sprawiedliwie osądzony i ukarany ;]

 5. minus Says:

  takie wstawki podważają wiarygodność reszty: „Piłsudski –agent pruski; wysłany przez Prusy po przegranej I wś do kontroli sytuacji w Polsce, podobnie jak inny agent żydowski Lenin do Rosji, w celu wywołania rewolucji bolszewickiej. Pilsudski to Żyd i mason; zamach majowy finansowała masoneria brytyjska. Winny zostawienia Polski bezbronnej na pastwę Hitlera. Uważany i lansowany przez współczesnych Żydów za wyzwoliciela i zbawiciela Polski. To ci dopiero żydowska podmianka.” Pan się, panie autor z koniem na łeb pozamieniałeś?

  • Admin Says:

   Krwawy Litwin Piłsudski był antypolską wydmuszką i tylko w zażydzonej III RP zbudowano mu pozytywny mit jak i wielu innym obcym sługusom jego pokroju. Ze zrozumiałych przyczyn jest to pozytywna postać dla żydostwa. W przedwojennej Polsce gdy żydostwo uknuło powiedzenie: „Wasze ulice nasze kamienice” pod rządami Litwina Piłsudskiego granice dla sowieckiego i niemieckiego żydostwa były otwarte. Setki tysięcy przybyłych do Polski żydów otrzymało polskie obywatelstwo i państwową opiekę…. I to tylko skromny ułamek jego „zasług”.

   Panie minus, sądzę że autor powyższego tekstu jest kobietą o pseudonimie Matka Polka. Polecam Panu książkę H. Pająka którego pracę niezwykle sobie cenię pt: „Ponura prawda o Piłsudskim”, gdzie znajdziemy iście „niepoprawny politycznie” wgląd na poruszoną przez Pana kwestię. Serdecznie pozdrawiam.

   • Wojwit Says:

    A ja dodam, że Piłsud nie był Litwinem tylko… litwakiem – litewskim żydem. Prawdziwe nazwisko Selman. Na Sybirze siedział nie z Polakami tylko (i wyłącznie) z żydami. Z Bitwy Warszawskiej zdezerterował – złożył dymisję na ręce premiera Witosa i gen. Rozwadowskiego. Po wygranej oni mu ten dokument niestety oddali, ale on im tego nie zapomniał – obaj trafili do Berezy Kartuzkiej. Inny wysoki wojskowy – współtwórca zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej gen. Zagórski też trafił do Berezy, a ponieważ miał dowody na agenturalne sponsorowanie Piłsuda przez C.K.Monarchię i nie chciał ich oddać po wyjściu z więzienia zniknął. Gen. Rozwadowski z kolei (o ile dobrze pamiętam) tak został potraktowany przez eskortę w drodze z Berezy do Warszawy (ponoć kanapkami z końskim włosiem), że po kilku miesiącach skonał.
    Więc nie pisz komuś o zamianie łbów z koniem, tylko popatrz do lustra i staraj się nie zarżeć, bo godzina już późna i możesz pobudzić domowników.

   • Admin Says:

    Dziekuję Wojwit za wartościowe info na temat litwaka Selmana. Skłania do nievo głębszej refleksji nt. tejże „pozytywnej” postaci.

    Panie Minus, z tymi szlacheckimi herbami u żydowskich przyjaciół to powiem że jest podejrzana sprawa. Ufając oficjalnej genezie ich szlachectwa musielibysmy przyjąć za prawdę objawioną, że Komorowski to polski hrabia, a Dzierżyński był polskim szlachcicem itd.

 6. SpiritoLibero Says:

  Nigdy jakoś nie dałem się nabrać na mit Piłsudskiego.
  Intuicja?

 7. minus Says:

  1.Żyd:
  ojciec: Józef Wincenty Witos herbu Kościesza
  matka: Maria z Billewiczów herbu Mogiła,

  można prześledzić wcześniejszych antenatów

  2. mason:

  -dla wiedzy o działaniach masońskich w Polsce, członkiem masonerii był jego zaufany adiutant Bolesław Wieniawa Długoszowski, za jego wiedzą i zgodą, a być może z inicjatywy, ale nie on sam.

  3. skąd wiedza, że zamach majowy finansowała masoneria brytyjska?, to raz, dwa- zamach majowy dał kres degrengoladzie parlamentarnej 7-o letniego państwa, skłaniam się ku tej opinii historyków.

  4. istniały dokumenty potwierdzające działalność agenturalną na rzecz Niemiec przed I wojną światową, fakt.

  5. faktem jest, że Piłudski 12.08.1918 złożył rezygnację na ręce premiera Witosa, wyjechał z Warszawy i nie był autorem koncepcji strategicznej tej bitwy ( gen. Tadeusz Rozwadowski).

  6. testamentem politycznym Piłsudskiego było lawirowanie pomiędzy Niemcami a Rosją Sowiecką celem uniknięcia konfliktu zbrojnego tak długo, jak się da. Umarł w 1935 roku.

  Tu kłamstwo, tu prawda, ładnie to tak? I przede wszystkim- co ma Piłsudki do ciekwego skądinąd materiału? A za „koński łeb” przepraszam, poniosło mnie, sądzę, że mój śp. dziadek i jego brat, legioniści przymrużyli by oko, choć z drugiej strony, ze wzgledu na autora- damę, nie jestem jednak taki pewien.

 8. minus Says:

  przepraszam, wróciłem z pracy niedawno- pkt.1- Józef Wincenty Piłsudski, oczywiście

 9. minus Says:

  swoją drogą z punkntu widzenia psychiatrycznego ciekawe jest porównanie: ansy endeckie a ansy „Dziadkowe” do vice versa. Kojarzy mi się szmonces nomen omen, ( mam sobie już głowę posypać popiołem, czy mogę za moment, że żydowski dowcip ): rabin i żul naprzeciwko w przedziale w pociągu. Żul ni z tego, ni z owego zaczyna pluć, pluje jak w cyrku rzucający nożami dookoła partnera. Nieoplutemu rabinowi przedstawia się: taki i taki, mistrz świata w pluciu. Na to rabin pluje żulowi prosto w twarz dodając: rabin taki a taki, w pluciu… amator.

 10. minus Says:

  @ Wojwit Ani pan Gajowy, ani pan Pająk nie jest w tym temacie dla mnie autorytetem. Ważne są fakty, z faktami się nie dyskutuje. Polemika na temat Dziadka z ludźmi o pewnej fiksacji politycznej nie ma sensu, to chyba jakaś specyficzna jednostka chorobowa, zespół dziadka 😀 hawk, amen 🙂 i kropka w tym temacie. Panie Wojwit, krów nie pasaliśmy razem.

 11. SpiritoLibero Says:

  Minus, z tego co zauważyłem to linkowany tekst nie jest autorstwa Gajowego.
  Przeczytałem i muszę stwierdzić, że autor nie cierpi na żadną „fiksację”.
  Ja wiem, że obalanie „uznanych” autorytetów to rzecz bardzo bolesna…

 12. minus Says:

  no i co z tego, że tekst nie jest autorstwa Gajowego?.W kółko Macieju (Giertychu 😉 ) ta sama metoda manipulacji słowem wywołująca spazmy zachwytu towarzystwa wzajemnej adoracji spod znaku zespołu dziadka. Cytat z teksu:”…Tymczasem wydaje się, że jedyną okolicznością, która doprowadziła do zamachu była obawa Piłsudskiego i jego stronników o swoje wpływy, którym mogły realnie zagrozić drugie rządy koalicji Chjeno-Piasta. Rząd Witosa prawdopodobnie nie dopuściłby do powtórzenia tych samych sekwencji…” i prosżę: tymczasem wydaje się…, prawdopodobnie nie dopuściły by… .
  Dziękuję, ostatni mój wpis w tym temacie. Za pozwoleniem- z panem, panie SpiritoLibero również krów nie pasałem.

 13. SpiritoLibero Says:

  „Za pozwoleniem- z panem, panie SpiritoLibero również krów nie pasałem.”

  A w którym miejscu Panu uchybiłem/
  Aha… Miałem pewnie napisać „Panie Minus”…

  Ok. Przepraszam i zapewniam, ze dołożę wszelkich możliwych starań by podobnego afrontu więcej nie popełnić.

 14. Wojwit Says:

  @Panie Minus
  Pan ma jakąś fiksację Pana Pastucha? No to przykro mi. Ja mógłbym co najwyżej napisać, że nie bawiliśmy się w jednej piaskownicy, bo krów nie pasałem (tym bardziej z Szanownym Panem), choć sądząc z tej Pana tęsknej fiksacji za krowami może jednak coś z tego powodu straciłem. Dziwię się, że ktoś wpierw pluje a potem żąda dla siebie przesadnego szacunku.

 15. minus Says:

  macie Panowie rację, przepraszam. Podsumowując- uważam, że warto tu zaglądać i zaglądam. Jest sporo informacji, duży procent z tego podzielam. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy się mogli elegancko różnić z tych czy innych powodów na podstawie wiadomości, wiedzy, o których zawsze można porozmawiać.

 16. MatkaPolka Says:

  PIŁSUDSKI TO MAJSTERSZTYK TAJNEJ DYPLOMACJI PRUSKIEJ. 95% Polaków do dziś wierzy, że był bohaterem narodowym i zbawcą Polski.

  W „wyzwolonej” po 1 wojnie Polsce Niemcy, dalej MIMO PRZEGRANEJ WOJNY utrzymywali kontrole przez osadzenie swojego AGENTA PIŁSUDSKIEGO.

  Piłsudski przejął władze z rąk Rady Regencyjnej/Stanu ( Tworu niemieckiego) w cudowny sposób wprost z Magdeburga, gdzie był internowany na własna prośbę. Oczywiście z inspiracji i na polecenie Niemiec. Przecież nie przebywał w twierdzy magdeburskiej, a cieszył się wolnością. I kto go utrzymywał, kto dawał mu na stół dzienny chleb?

  Zadaniem Piłsudskiego było niedopuszczenie do powstania silnej Armii Polskiej i silnej gospodarczo i terytorialnie Polski. Federalizacja to była koncepcja niemiecka. Po przegranej wojnie stworzenie małych przedtem nieistniejących państw buforowych. Zrealizował ja Piłsudski pod płaszczykiem Federalizacji. Nie byłoby Łotwy, Litwy, Białorusi, Ukrainy. BYŁABY POLSKA.

  Piłsudski – Socjalista i Bolszewik – ukształtowana osobowość, jako rewolucjonisty na 5-cio letnim zesłaniu kolo Irkucka wraz z innymi bolszewikami i terrorystami.

  Niemcy wysłali LENINA DO ROSJI, aby robił rewolucje Bolszewicka, a PIŁSUDSKIEGO DO POLSKI.. .( No właśnie, – po co? Przecież nie po to żeby wyzwalał Polskę , bo to już było negocjowane w Wersalu ) Polska powstała w Wersalu, a tam Piłsudskiego nie było.

  – Legiony Piłsudskiego były największą przeszkoda w rokowaniach Wersalu, bo były sprzymierzone z Niemcami. Dopiero powstanie armii Dmowskiego – Hallera zlikwidowało tę przeszkodę.
  Piłsudski po wylądowaniu w Polsce Armii Hallera (przeszkadzali Niemcy i Anglia) zaczął od jej rozbrajania.

  PIŁSUDSKI TO MASON , Rycerz Kadosz 30 stopień wtajemniczenia. Piłsudski.

  Prusy, masoneria, żydzi zniszczyli Polskę.

  Piłsudski to agent Pruski i główny wykonawca polityki niemieckiej. Głównym elementem jego gry politycznej było niedopuszczenie do stworzenia silnej Armii Polskiej Nie dopuścił do stworzenia ok. 1,000,000 Armii Polskiej ( Rozbicie Zjazdu Polaków Wojskowych w Petersburgu w czerwcu 1917 przez bojówki PPS). To była olbrzymia i konkretna szansa. Milionowa armia miałaby olbrzymie znaczenie. Zawzięty wróg Rosji Carskiej, ale nie Bolszewizmu.

  W zamian zostały tylko Brygady Piłsudskiego 20,000 o praktycznie żadnej istotnej wartości militarnej.

  Niedopuszczenie do powstania silnej armii Polskiej – polskich żołnierzy w szeregach zaborców pod koniec 1 wojny światowej. To mogła być 1,000,000 armia – wtedy polska byłaby w całkiem innej pozycji negocjacyjnej.

  Wojska polskie stały na tzw. „Linii Dmowskiego” i bolszewicy dwa razy proponowali rozejm w 23 grudniu 1919 i w 29 styczniu 1920. Bolszewikom zależało na pokoju, bo mieli na głowie walkę z Biała Armią

  W Kwietniu 1920 Piłsudski zerwał rokowania i poszedł na Kijów – zdobywać Ukrainę dla Petlury, bo przecież nie dla Polski. Samowolnie wbrew polskiemu rządowi i rządom aliantów. Brat Petlury był oficerem w wojsku Polskim Pilsudskiego. Ukraina to twór od początku masoński. !! I tak jest również dzisiaj

  Najbardziej utrwalony mit o Piłsudskim to „Cud nad Wislą”

  Piłsudski NIE BYŁ ŻADNYM ZWYCIEZCA BITWY POD WARSZAWĄ W 1920, NIE BYŁ DOWODZACYM, NIE BYŁ W OGÓLE NA POLU BITWY POD WARSZAWA.

  Wyprawa na Kijów była nieporozumieniem wojskowym i politycznym – Wojska sowieckie cofały się same.

  Pobył miesiąc w Kijowie bez celu i zaczął odwrót, ( po co wiec szedł na Kijów??), a w konsekwencji bitwa pod Warszawa. Piłsudski sprowokował bolszewików do tej wojny.!!
  Gdyby Piłsudski i poszedł z Denikinem na Moskwę nie byłoby w ogóle Komunizmu !!!

  Poszedł na Kijow wygubił 200,000 żołnierzy ( kolejny argument o niszczeniu Polskiej Armii) celowe wykrwawianie Armii.

  Wyprawa na Kijów była klęską bardzo daleka w skutkach. Polska byłaby jednolitym krajem od Dyneburga na Łotwie po Kamieniec Podolski na Ukrainie, Mińsk na Białorusi. Polska strąciła Iłłkuszte, Drysse, Połock Bobrujsk, Borusow, Słuck, Mozyrz, Starokonstantynów – to tylko straty terytorialne. Piłsudski to Główny Hamulcowy Odrodzonej i Niepodległej Polski . Niszczył zdobycze polityczne Dmowskiego – Obozu Narodowego. Odzyskanie Niepodległości to największy sukces dyplomatyczny polskiej dyplomacji, ale przecież nie Piłsudskiego. Bo Piłsudskiego w Wersalu nie było.

  Piłsudski – knuł, destabilizował i konfliktował życie polityczne Polski z trudem kształtowane po 1918. Kulminacja tego był zamach majowy 1926 – finansowany przez Anglie, a właściwie imperium angielsko niemieckie, (od ożenku królowej Victorii z księciem pruskim Albertem – Anglia i Niemcy to właściwie to samo)

  Tak samo jak Masoneria wyrosła z tego samego pnia –Templariusze i Krzyżacy –
  Masoneria to największy wróg Polski – ( Krzyżacy- potem Prusy i Tajne związki o proweniencji krzyżackiej – a w końcu masoneria)

  Piłsudski to KANALIA I SŁUGUS NIEMIECKI – nie był by taki wielki, bezczelny i pewny siebie gdyby nie zaplecze finansowe i ideowe Anglii , Niemiec i masonerii.

  Zamach majowy 1926 finansowała Anglia –

 17. MatkaPolka Says:

  To Hitler sam kiedyś powiedział, że uderzył na Polskę, kiedy miał pewność, że jest bezbronna i osamotniona. Ciekawe, gdzie się mieści ten ośrodek teutońskiej myśli państwowej?

  Po zdobyciu Krakowa w 1939 r. Niemcy wystawili WARTE HONOROWĄ przy grobie Piłsudskiego.
  Dlaczego??!!!!

  Dziś sługus niemiecki to Volksdeutsch Tusk, finansowany przez fundacje niemieckie, otrzymuje nagrodę Karola Wielkiego za wzorowe robienie Polski i Polactfa w tzw. „Wielka Rurę”, a powinien być sadzony przed Trybunałem za Zbrodnie Zdrady Stanu.

  Polactfo się cieszy, z „Europejskości” – a „Krzyżactfo” jak zwykle w kułak się śmieje z Polactfa naiwności.

  WYMYSŁ Z UNIA EUROPEJSKA JEST SPRYTNYM WYBIEGIEM REWANŻYZMU NIEMIECKIEGO i stoi w jaskrawej sprzeczności ze wszystkimi wcześniejszymi zapisami prawa międzynarodowego. Jest odrodzeniem się Militaryzmu Pruskiego. Jest wyzwaniem politycznym dla narodów świata.

  Unia Europejska to Unia Germano-Europejska. Świadczy o tym nasilająca się ekspansja na ziemie polskie Niemców i coraz silniejsze roszczenia ziomkostw niemieckich. „Drang nach Osten” trwa nieustannie, w białych rękawiczkach, przy milczącym poparciu przywódców politycznych byłej Koalicji antyhitlerowskiej, a w Polsce przy udziale kolejnych ekip rządzących od lewicy do prawicy. Słowo ciałem się staje – wszystkie wątpliwości, tysiące publikacji, wcześniejsze głosy krytyków UE i eurosceptyków potwierdzają się w całej rozciągłości. Przywódcy polityczni krajów europejskich nie liczą się z pamięcią 60 milionów ofiarach wojny, swoich obywateli, wywołanej przez zbrodniczą, nazistowską Trzecią Rzeszę niemiecką. Dziś Narodom Europy, obywatelom państw zwycięskiej koalicji antyhitlerowskiej odmawia się prawa do Referendum. Francja i Holandia odrzuciły Konstytucję Europejską w referendach w związku z tym zmieniono Konstytucje na Traktat Reformujący (Lizboński), ale tym razem odmówiono i zablokowano referenda na temat przyjęcia tego Traktatu w krajach członkowskich Unii, a w tym w Polsce. W Irlandii zrobiono aż dwa referenda; w Polsce i innych krajach europejskich żadnego.

  http://halat.pl/drang_nach_osten.html Drang nach Osten mapa „Granice słowiańszczyzny

  Jeśli ktoś naiwnie wierzy w dobrodziejstwa UE i szlachetność Niemców, niech przyjrzy się współczesnym mapkom w encyklopedii Germanica , jak wyglądają Polska i Niemcy. Wg tych map Katowice, Wrocław, Szczecin, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Olsztyn, Królewiec należą do Niemiec. Polska jest zredukowana do jakiegoś Lublinlandu. Nie dociera to jakoś do świadomości euroentuzjastów „Światłych Europejczyków”. TEN OBRAZEK STARCZA ZA CAŁY ARTYKUŁ. Prosta i oczywista wizualizacja – nic dodać nic ująć.

  http://www.encyclopaedia-germanica.org/de/index.php/Polen


  Gebiete des Deutschen Reiches
  Ostpreußen (unter polnischer, russischer und litauischer Verwaltung)
  Westpreußen (unter polnischer Verwaltung)
  Posen (unter polnischer Verwaltung)
  Pommern (unter polnischer Verwaltung)
  Schlesien (unter polnischer Verwaltung)

  Roszczenia stały się częścią OFICJALNEJ DOKTRYNY POLITYCZNEJ PAŃSTWA NIEMIECKIEGO.
  Roszczenia niemieckie przestały być już dawno żądaniami garstki wydawałoby się ekstremistów ze „Związku Wypędzonych”. Wciąż obowiązująca treść artykułu 116 Konstytucji Niemiec, jest stanem agresji prawnej wymierzonej przeciwko Polsce.

  ART 116 I ART. 146 USTAWY ZASADNICZEJ (..). RZESZA NIEMIECKA ISTNIEJE NADAL (..), co powinno być rozumiane, jako ISTNIENIE RZESZY W JEJ STARYCH GRANICACH Z 1937 ROKU.

  Ten zapis w Konstytucji Niemieckiej w myśl Umowy Poczdamskiej jak również umów międzynarodowych jest NIELEGALNY, tak samo jak istnienie ziomkostw.

  ***********************

  http://bazarchandel.wordpress.com/2011/01/03/422
  PIŁSUDSKI BYŁ AGENTEM NIEMIEC…I ZDRAJCĄ !!!
  http://www.pardon.pl/artykul/5014/pilsudski_tez_byl_agentem/
  Łukasz Medeksza | Piątek [23.05.2008, 17:07]
  „Piłsudski też był agentem”
  Krzysztof Wyszkowski poszerza kontekst swoich ataków na Lecha Wałęsę.
  Sprawa niby stara, ale wciąż budzi kontrowersje. Czy Józef Piłsudski był agentem? Czyim? Na czym mogła polegać jego współpraca ze służbami specjalnymi? I czy ma to jakiekolwiek znaczenie dla oceny tej postaci?

  Józef Piłsudski likwidator polskiej armii
  Jan Bodakowski http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=27&pid=622

  Opis: Podczas II wś miliony Polaków zostało zabitych, pół Polski zostało przyłączone do ZSRR, Polska przez pół wieku była pod komunistyczną okupacją, zniszczono zabytki kultury polskiej i polskie środowisko, całe pokolenia Polaków zostały zdemoralizowane. Przyczyną wrześniowej klęski była realna likwidacja potencjału zbrojnego polskiej armii dokonana przez Józefa Piłsudskiego i jego klikę polityczną.
  Podczas II wś miliony Polaków zostało zabitych, pół Polski zostało przyłączone do ZSRR, Polska przez pół wieku była pod komunistyczną okupacją, zniszczono zabytki kultury polskiej i polskie środowisko, całe pokolenia Polaków zostały zdemoralizowane. Przyczyną wrześniowej klęski była realna likwidacja potencjału zbrojnego polskiej armii dokonana przez Józefa Piłsudskiego i jego klikę polityczną. Pomimo to dziś pomniki Piłsudskiego straszą na centralnych placach polskich miast. Demokratyczne władze Polski czczą człowieka który zlikwidował w Polsce demokracje, wolność słowa, kapitalizm i wolny rynek. Miliony Polaków wierzą w mit Piłsudskiego.

  Armia Hallera i tworzenie się niepodległej Polski

  Wojna polsko bolszewicka
  25 kwietnia 1919 roku Józef Piłsudski bez konsultacji i zgody sejmu zaatakował Rosje bolszewicką oraz wplątał słabą odradzającą się Polskę w wojnę która mogła doprowadzić do likwidacji Polski i przyłączenia ziem polskich do komunistycznego imperium. Polacy byli przeciwni ekspansji na wschód i osłabianiu odradzającego się państwa. Piłsudski rozkazał inwazje na ZSRR pomimo że polska armia nie posiadała: wywiadu, łączności. Sam Piłsudski nie maił ściśle określonych celów ani pełnej kontroli nad armią, rozpoczął atak nie informując sztabu generalnego i przejmując osobiste dowodzenie nad tysiąc kilometrowym frontem.

  Armia niepodległej Polski
  W wyniku rządów i reform narodowca Grabskiego gospodarczych przeprowadzonych przez narodowych demokratów i ludowców z PSL „Piast” II RP miała w 1925 piątą armie europejską. Równocześnie narodowcy i ludowcy zmodernizowali wojsko polskie, stworzono artylerie (we Francji zakupiono 900 dział). W wojsku służyło 300.000 żołnierzy, sprawne dowodzenie umożliwiło odejście z armii piłsudczyków nie posiadających wykształcenia wojskowego. Polskie lotnictwo wojskowe dowodzone przez generała Zagórskiego było drugim światowym lotnictwem i miało więcej samolotów niż w 1939 roku. Polskie lotnictwo w 1925 roku dysponowało 400 myśliwcami, 350 samolotami wsparcia, 100 bombowcami, 250 samolotami treningowymi. W 1925 roku Polska była w Europie drugą potęgą militarną. W 1926 roku armia polska miała więcej samolotów niż w 1939 (po 13 latach dyktatury Piłsudskiego i jego kliki, piłsudczycy byli przeciwni lotnictwu i broni pancernej co doprowadziło do klęski 1939 roku). Za rządów endecji planowano systematyczne unowocześnianie armii polskiej i jej rozrost do 1.500.000 ludzi (budżet II RP było na to realnie stać).
  Tworzenie polskiej armii wspierała finansowo Francja. W latach 1918-1919 , 1924-1926, Francja przekazała Polsce 1.000 nowoczesnych samolotów, 1.650 silników samolotowych, 900 dział i duże ilości innej broni. Broń przekazana z Francji warta była 80.000.000 dolarów, Polacy mieli za nią zapłacić Francji tylko 17 milionów dolarów.

  Zniszczenie armii polskiej przez dyktaturę Piłsudskiego
  Osiągnięcia II RP Polacy zaprzepaścili ulegając puczowi Piłsudskiego. Pucz Piłsudskiego sfinansowany został przez Wielką Brytanie, imperium brytyjskie wsparło Piłsudskiego bo chciała słabej Polski niedolnej do wzmocnienia Francji (wszystko to gwarantowała dyktatura Piłsudskiego). Do puczu Piłsudski przygotowywał się kilka lat (na drodze demokratycznej Piłsudski nie był zdolny do przejęcia władzy, bo nie miał poparcia społecznego). Zamach Piłsudskiego rozpoczęty 12 maja 1926 roku pociągnął za sobą 860 zabitych, 1500 rannych. Pucz był przeprowadzony bardzo skromnymi siłami (piłsudczycy mieli kontrole tylko nad niewielką częścią polskiej armii). Stronnicy Piłsudskiego swój sukces zawdzięczali PPS która kontrolowała PKP (w PKP zatrudniano tylko socjalistów) i nie dopuściła do transportu sił wiernych legalnemu rządowi (kolej była jedynym środkiem transportu, drug bitych nie było). Kolejarze z PPS rozkręcili tory i wykoleili pociągi.

  Dyktatura Piłsudskiego
  W 1919 i 1922 miały miejsce jedyne wolne wybory w II RP. Po obaleniu demokracji, i wprowadzeniu dyktatury Piłsudskiego, w 1926 roku, piłsudczycy obieli wszystkie najważniejsze stanowiska w administracji, policji i sądach.
  W 1927 roku na dwa lata zawieszono nietykalność sądów. Do czerwca 1928 usunięto wszystkich nie lojalnych wobec dyktatury sędziów, na ich miejsca nominowano piłsudczyków.
  Wbrew konstytucji i Stanowisku Sadu Najwyższego szefem Państwowej Komisji Wyborczej został piłsudczyk S. Car. Wybory. „Wybory” kontrolowali policjanci, pilnujący nocą urn wyborczych (co umożliwiało fałszowanie kart wyborczych zgodnie z oczekiwaniami sanacji awansującej lojalnych policjantów). Polacy bojkotowali „wybory”. Dzięki bojkotowi i fałszowaniu wyborów większość w parlamencie zdobył sanacyjny BBWR.

  Zniszczenie polskiej gospodarki przez Piłsudskiego
  Za rządów prawicy wybranych w demokratycznych wyborach Polska rozwijała sie gospodarczo (w 1924 wszedł do użycia złoty polski). Po wprowadzeniu dyktatury (w latach 1926-1935 Józefa Piłsudskiego, 1935-1939 jego kolegów) trwał proces niszczenia polskiej gospodarki. By ukryć fakty sanacyjna klika utajniła wszystkie budżety. Za rządów Piłsudskiego z budżetu państwa zdefraudowano 3,7 miliarda złotych (700 milionów dolarów), po śmierci Piłsudskiego kolejne 3,31 miliarda złotych (599 milionów dolarów), Pieniądze ukradzione lub zmarnowane przez piłsudczyków można było przeznaczyć na uzbrojenie polskiej armii (polska armie można było uzbroić też na kredyt).

 18. MatkaPolka Says:

  Klęski Józefa Piłsudskiego

  Józef Piłsudski przedstawiany jest jako postać zupełnie pomnikowa. Dzisiaj stawia się jego postać w rzędzie najwybitniejszych Polaków. Zwłaszcza teraz, gdy obchodzone jest święto Niepodległości, wspomina się wybitne dokonania marszałka. Zupełnie inny obraz Józefa Piłsudskiego wyłania się z książki „Z historii Polski 1900 – 1939. Klęska demokracji”, autorstwa Tadeusza A. Siedlika. Paderewski potępia Piłsudskiego

  „W swoim testamencie (spisanym na 13 stronach) z datą 7.12.1930 r., Paderewski podał szczegóły dotyczące rozdzielenia swego wielkiego majątku pomiędzy charytatywne polskie instytucje i organizacje. Końcowy paragraf stanowił opinię tego wielkiego patrioty na temat rządów w kraju. Oto fragment tego testamentu:
  Wszystkich, którym niechcący i niesłusznie sprawiłem przykrość lub też ich obraziłem mimowolnie – pokornie przepraszam. Przyjaciołom serdecznie wdzięczny, do wrogów nie mam żalu. Krzywdy doznane, a doznałem ich wiele. Po chrześcijańsku przebaczam. Nie mogę tylko przebaczyć tylko tym pysznym i nikczemnym, co myśląc jedynie o korzyściach osobistych i o wywyższeniu własnym, prowadzili i prowadzą Ojczyznę do zguby, a naród do upodlenia. Sam Bóg im tego nie wybaczy.

  Przytaczając powyższy ustęp, Adam Grzymała – Siedlecki podaje następujący komentarz:
  Dla tych, co go znali, nie ma wątpliwości, że w finale mowa tu o Piłsudskim.

  Polonica.net na Web Archive – fragmenty książki „Ponura prawda o Płsudskim” i Wiele innych cennych opracowań.
  Warto ściągnąć bo nie wiadomo jak długo strona będzie jeszcze czynna

  http://web.archive.org/web/20080618203429/http://www.polonica.net/

 19. minus Says:

  Szanowna Pani.
  Nawet komuniści po 45 roku wieszając ostanie psy na „Dziadku” nie mogli nazwać białe, że jest czarne, być może za świeża była pamięć ludzi- mam m.in. na myśli, że Józef Piłsudski motywował się korzyściami materialnymi (tu: tak rozumiem korzyści osobiste). Pani, wnoszę, znała Marszałka, ponieważ nie ma wątpliwości, że chodzi o niego,tak? Z tego co pamiętam agentem był wywiadu austriackiego, ale nie upieram się, a szkoda czasu na grzebanie w źródłach. O związku z masonerią może Pani przeczytać w Wyspach Bezludnych ( chyba- bezludnych?) Waldemara Łysiaka (autor który musi bardzo uważać na to, co publikuje), w rozdziale o Bolesławie Wieniawie Długoszowskim. Pisze Pani: „PIŁSUDSKI TO MASON , Rycerz Kadosz 30 stopień wtajemniczenia.” skąd ta wiedza?, a podobnej wartości na temat pochodzenia żydowskiego Józefa Piłsudskiego zabrakło?, skończyła się, zepsuła od czasu napisania zasadniczego materiału, przy okazji którego jest to beznadziejne kruszenie kopii. Jako przykład manipulacji z w.napisanego, wynikającej a priori z … jak to zdefiniować?, no optymalnie: z „zespołu dziadka”przytoczę: „Piłsudski sprowokował bolszewików do tej wojny.!!
  Gdyby Piłsudski i poszedł z Denikinem na Moskwę nie byłoby w ogóle Komunizmu !!!”. Szanowna Pani, nie sądzę żeby nie posiadała Pani wiedzy, że Biali nie gwarantowali do ostatnich chwil Polsce żadnej niepodległości. O aferze z samolotami francuskimi też Pani szczegółów nie zna? itd, itd. A takie wyrażenia i mam na myśli (tu:) li tylko formę „Piłsudski to KANALIA I SŁUGUS NIEMIECKI – nie był by taki wielki, bezczelny i pewny siebie gdyby nie zaplecze finansowe i ideowe Anglii , Niemiec i masonerii.” osobie zajmującej się po amatorsku ale z pasją historią po prostu nie uchodzą, pewnych rzeczy się nie robi.
  Z wyrazami sympatii, minus.

  • Wojwit Says:

   Z czego Pan wnosi, że Matka Polka znała Piłsudskiego? Przecież ta pani cytuje tylko opracowania historyczne i przedstawia swoje opinie, których nabrała po lekturze. Mnie zaś było kiedyś dane trafić na bardzo podeszłego w leciech pana, który w rozmowie, kiedy ta zeszła na tematy historyczne, twierdził, że jego dziadek był w delegacji powstańców śląskich, która udała się do Warszawy prosić o pomoc dla powstania. Mnie samego to co opowiadał zszokowało wówczas, ale dziś, po lekturze róznych źrodeł, nie wydaje się wcale nieprawdopodobne… Otóż kiedy zaanonsowana delegacja weszła do gabinetu Piłsudskiego, ten odezwał się do nich po… niemiecku. „Wsiadł” jak na burą sukę i powiedział, że Śląsk jest niemiecki a oni obywatelami niemieckimi, którzy… wzniecili rebelię. Mają przerwać powstanie. A o pomocy niech zapomną… Dowody? W którymś z tych śląskich powstań uczestniczyli przybyli ze Lwowa czy Krakowa artylerzyści, którzy musieli „na dziko”, bez rozkazu a z potrzeby serca zaryzykować dezercję i „ukraść” własną armatę, żeby pomóc powstańcom. Oficjalnych rozkazów z najwyższego szczebla nigdy w kwestii pomocy powstaniom śląskim nie było…


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: