Żydowski historyk przyznaje: „rytualne mordy” to prawda – tzn. żydowskie rytualne składanie ofiar i kanibalizm ‚gojowskich’ dzieci


Jewish historian admits „blood libel” is true – ie, Jewish ritual sacrifice and cannibalism of ‚gentile’ children

http://thy-weapon-of-war.blogspot.com/2008/11/jewish-historian-admits-blood-libel-is.html

7.11.2008 tłumaczenie Ola Gordon

http://www.jpost.com/servlet/Satellite?c=JPArticle&cid=1170359806416&pagename=JPost/JPArticle/ShowFull

Historyk przedstawia dowody na rytualne mordy

JPost.com » International – 7.02.2007
Feb 7, 2007

LISA PALMIERI-BILLIG – Rzym

Izraelski historyk pochodzenia włoskiego reaktywował sprawę „rytualnych mordów” w badaniu historycznym, mającym trafić na półki księgarskie w czwartek. Ariel Toaff, syn rabina Elio Toaffa, twierdzi, że jest pewna prawda historyczna w oskarżeniu, które przez wieki było powodem pogromów przeciwko Żydom na terenie całej Europy.

Książka Toaffa, Bloody Passovers: The Jews of Europe and Ritual Murders [Krwawe Paschy: Żydzi z Europy i morderstwa rytualne], otrzymała uznanie ze strony innego włoskiego historyka żydowskiego, Sergio Luzzatto, w artykule w dzienniku Corriere della Serra, zatytułowanym „Those Bloody Passovers” [Te krwawe Paschy].

Luzzatto nazywa pracę Toaffa „wspaniałą książką historii…Toaff twierdzi, że od roku 1100 do około 1500… naprawdę miało miejsce kilka ukrzyżowań chrześcijańskich dzieci, co wywoływało zemstę na całych społecznościach żydowskich – karzące rzezie mężczyzn, kobiet i dzieci. Ani w Trencie w 1475 roku, ani w innych regionach średniowiecznej Europy, Żydzi nie byli niewinnymi ofiarami.”
„Mniejszość fundamentalnych Aszkenazyjczyków… dokonywała składania ofiar z ludzi,” kontynuował Luzzatto.
Jako przykład Toaff podaje sprawę Św. Simonino z Trentu. W marcu 1475 roku, wkrótce po znalezieniu ciała dziecka w kanale obok żydowskiej dzielnicy Trentu, lokalni Żydzi zostali oskarżeni o morderstwo Simonino i wykorzystanie jego krwi do zrobienia matzot.
Po średniowiecznym procesie, na którym zeznania uzyskano poprzez tortury, powieszono 16 członków żydowskiej społeczności Trentu.

Toaff ujawnia, że oskarżenia przeciwko Żydom z Trentu „mogły być prawdą.”

Toaff nawiązuje do kabalistycznych opisów terapeutycznych zastosowań krwi i stwierdza, że „po obu stronach Alp kwitł czarny rynek na dużą skalę, z kupcami żydowskimi sprzedającymi ludzką krew, razem z rabinicznym certyfikatem produktu -. koszerną krwią.”

więcej tutaj http://www.israelshamir.net/Polish/Polish10.htm

http://blogmedia24.pl/node/33136

Komentarzy 8 to “Żydowski historyk przyznaje: „rytualne mordy” to prawda – tzn. żydowskie rytualne składanie ofiar i kanibalizm ‚gojowskich’ dzieci”

 1. Ili Says:

  Szkoda , że moja Babcia tego nie widzi ,bo powiedziała by ,przecież to prawda miałam rację.W dzieciństwie czyli w latach 60 ubiegłego wieku opowiadała mi ,o dziecku znalezionym z poderżniętymi wszystkimi żyłami w polu pszenicy tylko to miało miejsce na przełomie 19 i 20 wieku.Miejsce to okolice Płocka i Warszawy. Wszyscy ludzie wiedzieli ,że to zrobili Żydzi.To było powszechnie wiadomo w tamtych czasach.

  • Admin Says:

   W różnych kulturach , narodach, krajach, wszędzie gdzie pojawili się żydzi, tam pojawiała się kwestia żydowskich mordów rytualnych. Dosadnie obrazuje to sztuka: malowidła, płaskorzeźby itp., powstałe w całej Europie (i nie tylko) na przestrzeni wieków. Historie o rytualnie mordowanych przez żydów dzieciach są żywe u wszystkich narodów które ich gościły: 2. antykk Says:

  Co dzieje sie podczas pogrzebu…

 3. Żydzi Illuminati są odpowiedzialni za Holokaust | Loża bez tajemnic Says:

  […] ofiar z dzieci chrześcijan (trzeba przyznać że autor mógł się troszeczkę zagalopować; historie o składaniu ofiar przez Żydów są znacznie starsze niż frankizm- przyp.tłum). Frankiści byli również odpowiedzialni za liczne pogromy żydowskie. Czy możliwym […]

 4. si Says:

  Moje babcia również opowiadała o dziecku z poderżniętym gardłem znalezionym w żydowskim domu, z którego spuszczano krew jak z kaczki. Myślałam, że jest niespełna rozumu, dopiero teraz trafiłam na ślady potwierdzające jej słowa. To okropne

 5. hoohoohooo Says:

  @si: też o tym słyszałem.

  a ci na filmie raczej bawią się w masonów niż są nimi w rzeczywistości.

 6. Lew Tołstoj o bredniach Biblii oraz Wasilij Rozanow o rytualnym uboju « Pagans / Poganie ( Rodzimowiercy słowiańscy ) – Poganin i Słowianin Says:

  […] ” to prawda – tzn. żydowskie rytualne składanie ofiar i kanibalizm ‘ gojowskich ’ dzieci : https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/01/23/zydowski-historyk-przyznaje-rytualne-mordy-to-prawda… Kategorie:Historia, Polityka, Religia, Uncategorized Tagi: Azjaci, Barbarzyńcy, Biblia, […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: