Mit holocaustu: Komora gazowa w Auschwitz-Birkenau


Fragment książki pt. Mit holocaustu dostępnej do ściągnięcia w dziale pobieralnia. Admin

W powszechnej świadomości obóz Auschwitz-Birkenau funkcjonuje jako największe w Europie miejsce kaźni Żydów. Stąd też cieszy się on dużym zainteresowaniem historyków. W lipcu 1997 roku, grupa bada­czy z Instytutu Narodowo-Radykalnego przeprowadziła szereg prac do­kumentacyjnych na terenie kompleksu obozowego Auschwitz-Birkenau, koncentrując się na krematorium/komorze gazowej II, będącej sztanda­rowym symbolem holocaustu.

Według twierdzeń oficjalnych historyków, w stropie budynku speł­niającego rolę komory gazowej znajdować miały się cztery wbudowa­ne otwory do wprowadzania Cyklonu B. Informację taką prezentuje nie tylko historyczna tablica umiejscowiona obok tego obiektu, ale również tzw. poważne publikacje naukowe. Tymczasem

w dobrze zachowanej skorupie stropu odnaleźć można jedynie dwie nieregularne szczeliny (patrz zdjęcia). Co ważniejsze, nie mogły one w żadnym wypadku peł­nić przypisywanej im roli, ponieważ:

1. są one wybite dość przypadkowo i niedbale – nie usunięto z nich na­wet prętów zbrojeniowych stropu;

2. brak jest najmniejszych śladów istnienia pokryw zamykających otwo­ry i zabezpieczających przed ulatnianiem się gazu. Sprzeczność oficjalnych twierdzeń z rzeczywistością jest, więc tu oczywista, ale oficjalni badacze holocaustu po prostu odmawiają sko­mentowania tych niezgodności. Trudno się temu nawet dziwić, bo prze­cież jeśli nie było otworów do wrzucania Cyklonu B, to całą opowieść o „komorze gazowej” można włożyć między bajki.

Komentarze 3 to “Mit holocaustu: Komora gazowa w Auschwitz-Birkenau”

 1. Admin Says:

  Zawodowi holo fantaści wymyśli tyle różnych wersji swych mitów, że sami się w nich gubią i chcąc/ nie chcąc, obalają wzajemnie swe holo-wymysły:

  http://czarnapolityka.w.interia.pl/holocaust.htm

  (https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/05/9.jpg)

 2. POLAK Says:

  Ja też jestem dumny z tego że jestem Polakiem. A co Wy na to, że 50% mieszkańców Opolszczyzny (członków Mniejszości Niemieckiej), potomkowie tych którzy między innymi torturowali i znęcali się nad nami Polakami, nie rozlicza się w Urzędzie Skarbowym. Pracowali legalnie od 1990 roku na tzw. „czerwonym paszporcie” za ogromne jak na tamte czasy pieniądze. Marki. Nawet nie macie pojęcia jakie chałupy na złodziejstwie można zbudować. Co sie k…wa Żydom dziwicie, wy na Opolszczyznę przyjedźcie miedzy nas Polaków i zobaczcie jak żyjemy, jaka bieda. Ceny u nas bajońskie w sklepach, przez niemców, bo jest niby to przyjęte że tu każdy ma kogoś kto na zachodzie pracuje. Zobaczcie jak można bez podatku na „szwarc” zarobić i się pobudowac, wyremontować. Wy o żydach piszecie, ale żyd posyła dziecko w 5 roku życia do szkoły, i żyd oddaje podatki jak każdy, jak Polacy… a nie jak szwaby. Wy się tym zajmijcie, jak macie znajomości w skarbówkach. Rekordziści kurde po 20 lat nie rozliczają się, ludzie oni dla skarbówki Polskiej nie istnieją rozumienie. Idzie żona szwaba z PIT-em i się niby sama rozlicza. To jest k…wa problem, bo dzieje się tutaj w NASZYM KRAJU, a co mnie żydy obchodzą. Znam kurde jedną co się śmieje ze skarbówki polskiej że tam debile sa, a na nas Polaków nap…ala gdzie się da, jacy z nas dziady. I to jest problem. a nie to co w Izraelu. Co mnie k…wa jakiś Mojsze obchodzi. W auschwitz zginęło mnóstwo Polaków, profesorów, inteligencji i to jest k..wa prawda. Żyją świadkowie tamtych czasów. Ludzie co to przezyli. Irena Kwiatkowska, mawiała, że żyje tylko dlatego, że zabralo cyklonu B. Ludzie zajmijcie się sprawami Polski, bo ja jatem Polak i mnie szlak trafia. Bieda dookoła, tu szwaby se jajaca 70 lat po wojnie dalej robią z nas. A Izrael … mam w d… głęboko. Żyję tu i teraz.

  • Admin Says:

   A zatem proszę założyć własnego bloga, na wordpress taka przyjemność jest bezpłatna. Będzie mógł Pan wylać na nim swoje wszystkie antyniemieckie frustracje.

   Żyje Pan tu i teraz i nawet Pan nie wie w jakim oraz czyim kraju Pan żyje. Niemcy robią tu to, co robia, a mianowicie wykupują nas, bo do tego dopuścił polskojęzyczne zdradzieckie rządy obcych na rzecz obcych, przeciwko nam. W Polsce przywileje mają wszyscy, poza Polakami. A najbardziej uprzywilejowaną mniejszością jest tzw mniejszość żydowska, której wpływy są tu bezwątpienia kuriozalne – jak na kraj rzekomo bez żydów. I Jesli Pan ma to w tyłku, syjonistyczny okupacyjny rząd – przechodząc do rzeczy, i myśli tylko o tym, aby chwycić w dłoń sztachetę i pognać na Niemca, to nic Pan nie zdziała, niestety, a jedynie zaciśnie swą pętle na szyi.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: