‚Gojowska sperma daje barbarzyńskie dzieci’


‚Gentile sperm leads to barbaric offspring’

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4006385,00.html

Kobi Nahshoni – 12.01.2011 tłumaczenie skrót Ola Gordon

Rabin Dov Lior orzeka, że prawo żydowskie zabrania niepłodnym parom mieć potomstwo przy użyciu nie-żydowskiej spermy, gdyż ona powoduje niekorzystne cechy. W kwestii samotnych matek mówi, że ich ‚dziecko nie może być w 100% normalne.’

Rabin Dov Lior, autorytet w dziedzinie żydowskiego prawa religijnego w ruchu syjonistycznym, stwierdził niedawno, że żydowska kobieta nigdy nie powinna zajść w ciążę przy użyciu spermy darowanej przez nie-Żyda – nawet jeśli jest to ostatnia dostępna opcja.

Według Liora, dziecko zrodzone z takiego zapłodnienia będzie miało „negatywne cechy genetyczne, które charakteryzują nie-Żydów.” Zamiast tego niepłodnym parom zaleca adopcję.

Lior poruszoył tę kwestię podczas konferencję dla kobiet nt. zdrowia, która odbyła się niedawno w Pua Institute, klinice leczenia niepłodności. Jego konserwatywne stanowisko zanegowało powszechnie akceptowane przez rabinów orzeczenie, które stanowi, że plemniki ofiarowane przez nie-Żyda są bardziej korzystne od tych od anonimowego Żyda, co może stanowić ryzyko genealogiczne.

„Sefer HaChinuch (księga żydowskiego prawa) stwierdza, że cechy charakteru ojca przechodzą na syna,” powiedział w wykładzie. „Jeżeli ojciec jest nie-Żydem, jakie może mieć cechy charakteru? Cechy okrucieństwa, barbarzyństwa! To nie są cechy, które charakteryzują naród Izraela.”

Lior dodał, że zidentyfikowani Żydzi są litościwi, nieśmiali i miłosierni – cechy, które jak twierdził mogą być dziedziczone. „Człowiek urodzony w żydowskiej rodzinie, nawet jeśli nie wychowywał się na Torze – są rzeczy, które są (mu) przekazywane we krwi, to jest genetyczne,” wyjaśnił. „Jeżeli ojciec jest nie-Żydem, to dziecko jest pozbawione tych rzeczy.

„Nawet czytam w księgach, że czasami przestępczość, te trudne cechy, zawziętość – dziecko, które pochodzi z tych cech, to nic dziwnego, że nie będzie miał cech, które charakteryzują naród Izraela,” dodał.

Komentarze 3 to “‚Gojowska sperma daje barbarzyńskie dzieci’”

 1. Wojwit Says:

  Według unych sam Bóg słucha się mądrości głoszonych przez ich rabinów. O jakież wzniosłe cnoty reprezentuje ten naród! Szkoda tylko, że tylko przedstawiciele tego narodu cechy te dostrzegają. Goje są wszak ślepe i bezrozumne, i za nic nie chcą dostrzec miłosierdzia w listach proskrypcyjnych sporządzanych przez żydów dla NKWD, humanitaryzmu bicia stóp pałką z „lepkiej gumy” na UB, rozjeżdżania jeńców wziętych do niewoli po zdobyciu Grodna czołgami (po uprzednim zawinięciu w drut kolczasty). Nie widzą wzniosłej ofiarności w zabiegach fizykalnych polegających na wkopywaniu w ziemię po szyję i oddawaniu potrzeb fizjologicznych przez żydowskie kobiety na wystające z ziemi głowy istot podludzkich. Bezrozumne i bezduszne nieżydowskie istoty nie potrafia docenić walorów klimatycznych Sybiru, tudzież umożliwienia im podróży w te kurorty w odpowiednich dla ich zwierzęcych jestestw warunkach. Nie potrafią też odczuć i docenić miłosnej rozkoszy miażdzonych jąder w szufladzie zatrzaskiwanej przez „Lunę” Brystygierową, że o „manicure” (czy innych zabiegach „kosmetycznych”) w pocie czoła wykonywanych na Goim przez jej „kolegów z pracy” nie wspomnę.
  Uch, jakie te Goim niewdzięczne…

 2. “Gojowska sperma daje barbarzyńskie dzieci” « Dziennik gajowego Maruchy Says:

  […] Tłumaczenie/skrót: Ola Gordon, 12.01.2011 Za: StopSyjonizmowi […]

 3. Spóźnione życzenia « Grypa666's Blog Says:

  […] Rabin Dov Lior: Gojowska sperma daje barbarzyńskie dzieci […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: